Grety Grety komentáře u knih

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Životní příběh ambiciózní lékařky z nedávné minulosti. Trošku historie, trošku lásky a smutku se šťastným koncem.

01.07.2018 3 z 5

Zločiny pro dva Zločiny pro dva Agatha Christie

Příjemné, lehké čtení třeba do vlaku nebo na dovolenou. Jednoduché zápletky a zábavné manželské popichování.

28.05.2018 4 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Nějak mi ten hlavní hrdina nesedl, nevím moc empaticky moc nudný, příliš namyšlený..Vnitřní boj draka a Francise, propracovaný a zápletka s Rebou byla super okořeněním.

22.01.2018 3 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Propracovaná klasika, přečtěte si :).

08.11.2017 4 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Prostě se mám postavy celé řady ráda. Někdy je přehnané, co všechno Rhyme ve svém stavu zvládne, ale napínavý děj, trochu politiky ale i lásky dávají knize kouzlo.

08.11.2017 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Prvních 250 stran jsem si říkala, že hlavní hrdina je nafoukaný frajírek vyzdvihující své rádoby schopnosti, těžko jsem se orientovala v dějových linkách. Ale někde v půlce knihy jsem se chytla a začalo mě to bavit. Rozhodně je dobré si popřemýšlet, o nebezpečí jež nám všem hrozí od teroristů, ať už z jakékoli části světa.

05.10.2017 3 z 5

Dědici zlatého krále Dědici zlatého krále Ludmila Vaňková

Třetí díl mě vzhledem k postavám, které mi nesedly nechytl. Občas jsem měla pocit, že je to o ničem.

21.09.2017 2 z 5

Zlá léta Zlá léta Ludmila Vaňková

Stejně jako první díl, čtivá celkem zajímavá pohádka, proč ne.

21.09.2017 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Napínavý příběh, pokračování pátrání Jonny.

21.06.2017 4 z 5

Proč tam nejsou obrázky, když je to atlas..

19.03.2017 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Čtivá, pěkně napsaná pohádka s nečekaným závěrem. Stojí za přečtení pro každou věkovou kategorii :).

13.11.2016 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Pěkně napsaná čtivá kniha, která mě obohatila poznatky z jiné kultury.

02.09.2016 4 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Další z báječných knih, plná zvratů. Lincolm Rhyme opět nezklamal.

14.08.2016 4 z 5

Šaman Šaman Noah Gordon

Čtivá a poučná kniha, zajímavě popsané osídlování Holdenova přívozu. Donutila mě přemýšlet i po odložení..Doporučuji.

28.01.2016 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Neurazí, ale nenadchne..Studie křapíka se zlomeným srdcem a jeho příhod.

04.10.2015 3 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

První 100 stran jsem se musela nutit, abych knihu nehodila do police. Začala mě bavit, až když probíhal hon na vrahy obětí..Konec mě ale opravdu vytočil, přežít střelu do lopatky, kyčle a hlavy a ještě se potom vyhrabat ze zakopaného hrobu je blbost (ať už byla ráže jakákoli..). Ale příběh má i spoustu světlých okamžiků a některé zápletky jsou mistrné a nečekané..Zkuste, uvidíte..

16.08.2015 2 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Dobrá povídka s trošku naivním a přihlouplým zabijákem. Zkuste a uvidíte.

06.08.2015 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Perfektní !

01.07.2015 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Úplná spokojenost, přečtena za dva dny. Vedla mě k zamyšlení a prostudování kvadruplegie.

04.06.2015 5 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Ta Julie mě pěkně štvala, furt někam lezla a ani se nenazere... Alespoň, že je krásná a křehká a Florian má koho zachraňovat a okukovat. Příběh čtivý a jednoduchý.

03.04.2024 3 z 5