hanap hanap komentáře u knih

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Kniha poutavě vypráví příběh malého děvčátka, které žije v dostatku a krásné rodině, je milováno svými rodiči. Vše se jako mrknutí okem promění v nekonečnou hrůzu, strach, hlad a velké utrpení. Znovu si uvědomíte jak je komunismus zvrácená ideologie a jak lehce je tato myšlenka zneužitelná hloupými lidmi. Výborně napsaný příběh, doporučuji k přečtení a přemýšlení .

20.04.2014 5 z 5

Vražedný déšť Vražedný déšť P. J. Parrish

Dobrá detektivka , je to o vztazích , penězích , lidské zvrhlosti . Kniha čtenáře zaujme a překvapí svým zakončením.

13.04.2014 4 z 5

Sestřička Sestřička Raymond Chandler

Sestřička ,nevím co napsat , nemůžu říct , že úplná ztráta času , takže nic moc .

11.12.2013 3 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Knihu městečko Pines právě začínám číst a musím přiznat , že v tom mám zatím trochu zmatek , uvidím a doplním po přečtení.
Tak mám přečteno . Takový maglajs , škoda času a peněz .

20.10.2013 odpad!

Prolitá krev Prolitá krev Åsa Larsson

Druhá kniha v pořadí navazuje na první "Sluneční bouře", hlavní hrdinka Rebecka se opět vrací do své rodné Kiruny a řeší ve spolupráci s místní policii další vraždu. Kniha se dobře čte , při čtení až zebe ,měla jsem pocit ,že se spolu s hrdinkou brodím hlubokým sněhem.
Krásné ,doporučuji.

07.08.2013 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Výborná detektivka , napínavá ,drsná , překvapivý závěr ,doporučuji .

28.06.2013 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Cesta sněžných ptáků je výborná kniha ,dostala mě od první stránky,čte se jedním dechem i popisné úseky krajiny jsou poutavé,příběh napínavý ,doporučuji ,sama nechám svoji knihu putovat po rodině . Těší mě ,že se líbí i dalším lidem.Doufám ,že pokračování nebude až za pět let.

03.04.2013 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Krásné ,nevýslovně smutné,ale i s malou nadějí,že to dobře dopadne.S první stranou knihy jsem se až lekla , ale rychle jsem se začetla a četla knihu jedním dechem a potom jsem ji hned přečetla znovu,je vní hrůza z nemoci (rakoviny),ale i láska naděje,vtip. Velmi dobře napsaná ,čtivá.

27.03.2013 5 z 5

Ztracený relikviář Ztracený relikviář Peter Tremayne (p)

Pěkné ,dobře se čte ,výborná zápletka a zajímavá z pohledu historie .

03.02.2013 4 z 5

Věže - Příběh 11. září Věže - Příběh 11. září Jiří Boudník

Kniha, čtenáře zavede do hrůzy, která z centra New Yorku zasáhla celý svět. Líčí hrdinství i obyčejnou lidskou solidaritu.Stojí určitě za přečtení. Není to uplně jednoduché čtení ,ale je o čem přemýšlet.

01.02.2013 3 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Skvělá Josefina, vtipný příběh.

05.07.2024 3 z 5

Kletba podle Justiny Kletba podle Justiny Lydie Romanská

Jako většina zde, jsem poslouchala Kletbu podle Justiny audio četbu v ČRo. Krásně načtený neobvyklý příběh.

09.05.2024 4 z 5

Mrtvý v kostele Mrtvý v kostele Nadine Matheson

Kniha se mě líbila, zajímavý námět.

08.03.2024 5 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Ta Effi byla že začátku na zabití, ale jak jsem postupovala se čtením jsem si ji oblíbila a celou knihu hodnotím hodně kladně. 5.Moc jsem si to čtení užila.

26.08.2023 5 z 5

Poslední vejde smrt Poslední vejde smrt Luděk Kubát

Výborná česká detektivka.

01.08.2023 4 z 5

Angličan Angličan David Gilman

Poslouchám audio skvěle načtené panem Vyorálkem. Je to doslova pecka. Doporučuji všem kdo rád čte trilery, tento je vysoko na žebříčku.

08.03.2023 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Poslouchala jsem audio četbu. Díky skvělému přednesu, docela dobrý. Mám jen pocit, že už jsem něco podobného četla (slyšela).

15.02.2023 3 z 5

Smrtící lék Smrtící lék Mahi Cheshire

Měla jsem velká očekávání, kniha mě nezaujala, dočítám jen silou vůle.

27.07.2022 2 z 5

Sněžný anděl Sněžný anděl Anki Edvinsson

Na severskou krimi asi málo propracované. Nějak s tím hodnocením nevím rady.

16.04.2022 2 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

(SPOILER) Začalo to jako nehoda. Potom se kupi lež jedna na druhou,..
Autorka, řekla bych až mistrně proplétá a poodkrývá a stupňuje napětí. Za mě výborně napsaný příběh.

28.02.2022 4 z 5