hanap hanap komentáře u knih

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Opět dobrá kniha od J. Picoult , sáhnout po jejich knihách nikdy není chyba . Samotní hrdinové knihy mě štvali , ale to nic nemění na tom , že je dobrý příběh .

01.04.2014 4 z 5

Hunger games , přečetla jsem je na doporučení syna , který , ač není bohužel žádný velký čtenář tuto trilogii přelouskal za víkend. Mě se také líbila , mám jen dojem jakoby pani Collins docházela při psaní pára , První kniha skvělá , čtivá , napínavá , druhá čtivá , třetí je nejslabší , podrží ji jen dobrý konec ( snad to mohu napsat , když už to přede mnou prozradila ThePetinka) . Trilogii doporučuji ,zvlášť
milovníkům fantazi žánru , ale nezklame ani ostatní .

08.01.2014 4 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Souhlasím s předcházejícími komentáři , vyšetřování vraždy v kombinaci s neplodností a rodinnými problémy inspektorky, nevím .
Knihu jsem si koupila po přečtení nějaké kladné recenze a protože se mě to stalo v poslední době již podruhé , rozhodla jsem se recenze již nikdy nečíst . To je můj Novoroční závazek.

02.01.2014 2 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Osudy porodní báby , historická sága , čte se dobře , zajímavě popisuje život v raném středověku obyčejných lidí , rytířů a šlechty .
Chvílemi děj , ale skouzává a připadalo mě to jako Angelika , neohrožená hlavní hrdinka Marta ,dokonalá ,chytrá ,krásná , žádoucí ,..
Jinak dobrý ,historicky zajimavé.

08.11.2013 4 z 5

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

Moje první setkání s knihou této spisovatelky dopadlo skvěle , krásné čtení , ledová atmosféra ,výborná zápletka . Kniha se dobře čte ,autorka postupně odkrývá osudy hlavních hrdinů. Doporučuji číst v těchto horkých dnech.

07.08.2013 5 z 5

Priateľ do dažďa Priateľ do dažďa Daniel Glattauer

Tuto knihu znám pod názvem "Dobrý proti severáku", zajimavý nápad napsat příběh dvou lidí formou emailové korespondence.Hned jsem navázala i druhým dílem .Dobrá oddechováčetba. Doporučuji.

08.06.2013 3 z 5

Každá sedmá vlna Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Po přečtení první knihy o Emmi a Leovi , jsem byla zvědavá jak příběh dopadne . Musím ocenit originální nápad napsat knihu formou emailu a udržet čtenáře v napětí jak příběh těchto internetových milenců dopadne. Kniha se mě líbila a jako oddechovku ji můžu doporučit.

08.06.2013 3 z 5

Zvon malomocného Zvon malomocného Peter Tremayne (p)

Doporučuji ,pěkné, napínavá detektivní zápletka a přitom sledujete jak se vyvíjí vztah mezi sestrou Fidelmou a bratrem Eadulfem . Nacházejí se v těžké životní situaci ,protože tentokrát pátrají po svém uneseném synkovi

03.02.2013 4 z 5

Ano,ta to kniha místy pobaví,překvapí,neurazí.Po všech recenzích na ni jsem čekala asi víc,nebo to není můj šálek čaje?

03.02.2013 3 z 5

Anna O. Anna O. Matthew Blake

Já měla s touto knihou problém, čekala jsem asi něco trochu jiného. Nebavily mě ty komplikované vztahy v rodině Anny, složitý vztah dr Prince s manželkou i dcerou.
Možná se ke knize někdy vrátím.

01.07.2024 3 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Lottie opět svá, tentokrát řeší vraždy děti, smutný příběh, napínavý a nakonec překvapivý pachatel.

11.06.2024 4 z 5

Soudcův seznam Soudcův seznam John Grisham

Těšila jsem se, Grishama čtu ráda, ale tato byla z těch slabších.

07.06.2024 3 z 5

Hotýlek v Itálii Hotýlek v Itálii Phaedra Patrick

Pět lidí, každý má zraněné srdce, každý z jiného důvodu se sejdou v "Hotýlku v Itálii". Líbilo se mi, že Ginny nepodlehla sebelitosti a našla si svou cestu.

04.06.2024 3 z 5

Cukrárna Sladký život Cukrárna Sladký život Hannah M. Lynn

Takový hezký příběh pro holky, moc se mě líbil.

30.05.2024 4 z 5

Stane se včera Stane se včera Gillian McAllister

Není to úplně můj šálek čaje, moc mě to nebavilo.

22.04.2024 3 z 5

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Pěkný příběh.

14.04.2024 4 z 5

Jezero Jezero Tadej Golob

Zajímavý námět, ale občas dost hluchá místa.

17.03.2024 3 z 5

Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Hana Whitton (p)

Moc pěkné čtení.

17.02.2024 4 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

Moc pěkné, ani v pátém díle o advokátovi Mickey Haller nechybělo napětí. Vhled do soudní síně a příprava na proces mě fascinují.

22.10.2023 5 z 5

1945: Léto běsů 1945: Léto běsů Miloš Doležal

Děsuplná součást naší historie. Jsem ráda, že jsem se těmito příběhy mohla seznamit.

05.10.2023 5 z 5