Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

První polovina knihy byla skoro děsivá, jak už to tato autorka umí. Neuvěřitelná obludnost, nenávist a povrchnost bohatých studentů, s kterými se musela Len potýkat a dále minulost Vaughna, která je sice odhalena až na konci, ale vy už ji tušíte a nechcete tomu vůbec uvěřit. L.J.Shen ztvárňuje ve svých příbězích postavy nesnesitelné až kruté a poté odhalí jejich nitra tak, že vy s nimi soucítíte a nakonec jim i odpustíte. Romantický závěr jejích knih je taková odměna, že jste to zvládli dočíst dokonce!

09.07.2022 4 z 5

Sirotek z pastvin Sirotek z pastvin Zane Grey

Knihu čtu již podruhé ve svém životě. Knihy od tohoto autora jsem četla v době svého dospívání a tento žánr jsem tehdy prostě milovala. Dnes už je to nostalgie, ale stejně je to pecka. Divoký západ se vším všudy, dobrodružství, napětí a lehký nádech romantiky. Taková westernová klasika!

08.07.2022 5 z 5

Slavnostní otevření Slavnostní otevření Ava Miles

Hodnotila bych 3,5 hvězdami. Příběh opět čtivý jako celá série, ale i mě zde trochu vadila zatvrzelost hlavní hrdinky versus až idelální muž. Na druhé straně se mi líbí, že autorka dokáže postavy líčit nejen černé nebo bílé. Vždyť snad každý máme nějaké problémy, s kterými se musíme v životě srovnat. A určitě se to lépe zvládá, když máte podporu přátel a rodiny, což nakonec i nepřístupná Peggy pochopila.

07.07.2022 4 z 5

Francouzská hostina Francouzská hostina Ava Miles

Velmi oddechová romantická kniha pro nenáročné čtenáře, ale mě zrovna padla do noty. Snad, že jsem chtěla vědět už po prvním díle, jak to s Jill dopadne. Možná zbytečně natahované, ale nemůžu říct, že bych se u knihy nudila. Někdy prostě potřebuji vypnout u něčeho poklidného a to mi tato kniha splnila. Jsem dokonce zvědavá jak to dopadne s policistkou Peggy a Macem, takže se vrhám na třetí díl.

06.07.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Extra čtivé! Autorka ví, jak zaujmout čtenáře! Ještěrku jsem taky netipla. Epilog - všechno je jak má být! :-) pokud máte rádi tento žánr, určitě doporučuji!

05.07.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

V tomto díle je více děje a hlavně se konečně dozvíte něco ze života Kanea. Klasický závěr knihy Meghan March, kdy zůstanete napjatí a musíte rychle na poslední díl. Opět velmi čtivé, žhavé, ale krátké!

04.07.2022 4 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Musím uznat, že v tomto erotickém žánru to patří určitě mezi top příběhy. Žhavé, hříšné a velmi čtivé! Příběh sám o sobě hodně krátký, ale to už známe s trilogie Mount. Jsem ráda, že jsem si počkala, až budu mít všechny tři díly, protože vydržet po tak utnutém konci je skoro nemožné. :-)

04.07.2022 4 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Klasická romantická oddechovka a vlastně taková sázka na jistotu. Tvorbu této autorky mám ráda a vím, že nezklame. A i když příběh Farah a Jace není úplně originální, autorce se podaří pohnout emocemi čtenářů. A to se u tohoto žánru předpokládá! :-)

03.07.2022 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Tak tento díl se mi z celé série líbil nejvíce. Všechny čtyři epizody byly takové lehké oddechovky s tématikou svatebních příprav. Jednoduché pohodové čtení, kde nejsou žádné velké emocionální zvraty. Příběh Parker a Mala mi připadal nejvíce uvěřitelný a vše krásně zakončil.

03.07.2022 4 z 5

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Sladké romantické čtení na jedno odpoledne. Laurel jsem obdivovala, jelikož péct dorty a cukroví, tak jak autorka popisuje, rozhodně není žádná brnkačka. Při čtení se vám budou sbíhat sliny.:-)

03.07.2022 3 z 5

Na růžích ustláno Na růžích ustláno Nora Roberts

Druhý díl této série byl ve stejném duchu jako předchozí. Přátelství čtveřice žen, které žijí převážně prací ve svém svatebním salónu je zajímavé a jejich příběhy jsou velmi romanticky laděné, ale tak nějak je to mdlé. Autorku mám ráda, tohle bych řadila mezi takové letní harlequiny.

30.06.2022 3 z 5

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Romanticky laděný příběh Mac a Cartera je čtivý, prostředí svatebního salónu určitě zajímavé, ale tak nějak mi celá kniha přišla místy nezáživná. Nicméně mám tuto autorku ráda, takže si sérii přečtu celou.

29.06.2022 3 z 5

Ráda tě poznávám Ráda tě poznávám Rachel Winters

Chtěla jsem si přečíst něco zábavného a nenáročného a tato kniha to splňuje. Vtipné trapasy hlavní hrdinky Evie mě bavily a celkově tento příběh řadím mezi ty povedenější oddechové romantické komedie.

19.06.2022 4 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

Tato série si rozhodně umí udržet své čtenáře, jelikož každý díl má své kouzlo. A hlavně díky za duchy St. Giles, kteří chrání obyvatele chudé londýnské čtvrti svými hrdinskými skutky. Opět čtivé romantické čtení.

18.06.2022 5 z 5

Jak zkrotit svůdníka Jak zkrotit svůdníka Evie Dunmore

Po přečtení prvního dílu Rebelek jsem věděla do čeho jdu a proto mám pocit, že se mi tento díl líbil o trochu více. Určitě je pro nás dnes nepředstavitelné s čím se musely ženy ještě v minulém století potýkat. A jak těžké bylo bojovat za svá práva a za svobodu. V této době musely skrývat svou inteligenci, a vůbec se chovat v tehdejší společnosti tak, aby se nedotkly mužské ješitnosti. Nakonec byly i proti svým matkám a ženám, které tomuto společenskému uspořádání věřily, jelikož tak byly vychovány. Klobouk dolů! Velmi zdařilé romanticko-historické čtení. Těším se na další díly rebelek.

17.06.2022 4 z 5

Kde se les dotýká hvězd Kde se les dotýká hvězd Glendy Vanderah

Tak tato kniha mě překvapila. Na začátku jsem hodně váhala, kam autorka míří tímto příběhem, ale potom vás vyprávění pohltí a není možné, aby se vás osudy hlavních postav nedotkly. Přebal knihy je moc krásný a nádherně doplňuje celé dílo. Určitě doporučuji.

12.06.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Tak tohle byla sázka na jistotu! Vždy se těším na každý nový díl a opět jsem velmi spokojená. Perfektní oddechovka, která vám na konci tzv. vykouzlí úsměv na rtech.

11.06.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Příběhy z této série jsou vždy plné smutku a životních neštěstí. Nicméně jsou velmi čtivé a nelze se od nich odtrhnout. Je to emocionální jízda!

11.06.2022 5 z 5

Řekni ne vévodovi Řekni ne vévodovi Eloisa James

Tento díl byl o něco slabší než ty předchozí, hodnotila bych tak 3,5. Přesto je celá série velmi zdařilá a čtivá. Postavy jsou sympatické a děj má spád. Každý příběh je věnován jednomu z potomků sympatické vévodské rodiny Wildů, které si oblíbíte. Na konci každé knihy před epilogem je kapitola, která vám naznačí, o čem asi bude příští román. Autorka vás prostě naláká a mně nezbývá než se těšit na pokračování. :-)

10.06.2022 3 z 5

Smluvené manželství Smluvené manželství Eloisa James

Chápu, že pro náročnější čtenářku je to možná stále dokola, ale mně se příběhy z této série líbí. Obsahuje to přesně to co má a já si u takové knihy vždy perfektně odpočinu od všech všedních starostí a práce. Prostě čistá hlava!

10.06.2022 4 z 5