Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Mia Sheridan je skvělá autorka romantických knih, takže se nemůžete splést, pokud zvolíte něco z její tvorby. Tento příběh neměl originální námět, ale přesto jsem měla knihu přečtenou raz dva. Je to taková sázka na jistotu.

26.09.2022 4 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Nevadí mi erotika v knihách, ale tady je to opravdu převážně o sexu. Určitě není určeno pro prudérní čtenáře. :-) Jinak pokud bych hodnotila s prvním dílem, tak tady pokračuje autorka v podobné linii, jen zde podstatně přiostřuje!

23.09.2022 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Hodnotím v rámci tohoto žánru, a to rozhodně převážně erotickém, a to se povedlo. Nelze očekávat nějaký plnohodnotný romantický děj, i když v závěru se i romantické scény dočkáte.

20.09.2022 4 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Přiznejme, že námět příběhu sám o sobě není originální, ale to vtipné zpracovaní a zajímavě pojatý styl vyprávění stojí za to. Pokud hledáte romantiku a knihu k pobavení a relaxu, pusťte se do čtení!

16.09.2022 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Je to taková klasika těchto autorek, i když tuto bych řadila mezi ty s poklidnějším a smutnějším námětem. Čtivé to je, postavy byly sympatické, námět nebyl nijak tuctový, přesto to u mě nezanechalo až takový dojem, na který jsem u nich zvyklá. Hodnotila bych tak 3,5 *.

15.09.2022 3 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Příjemný oddechový romantický příběh, který zhltnete za jedno odpoledne. Sympatické postavy, zajímavý námět a jeden netradiční sport rugby! Musím přiznat, že jsem si musela vyhledat pojem Haka. Jedná se o maorský bojový tanec, který od roku 1888 používá novozélandská reprezentace All Blacks před svými zápasy a jejím cílem je dosažení maximální bojovnosti a koncentrace na nadcházející zápas. No řeknu vám, shlédla jsem to na youtube a velmi působivé! :-)

12.09.2022 5 z 5

Divoké oči Divoké oči Joan Johnston

Příjemná odpočinková romantická oddechovka od oblíbené autorky. I když je znát, že jde o harlequinku, jelikož její knihy jsou podstatně propracovanější.

10.09.2022 3 z 5

Plamen lásky Plamen lásky Joan Johnston

Moc krásně zpracovaný příběh o dívce, která přežila 3 roky života mezi indiány a přes jejich divokost a drsnost si je dokázala oblíbit. Souhlasím, že příběh je psán tak, aby čtenář pochopil, že doba byla těžká a nebezpečná, přesto zde popsané scény nejsou nijak brutální a příběh čtete jedním dechem.

10.09.2022 5 z 5

Jiskra naděje Jiskra naděje Joan Johnston

Rozhodně škoda, že některé knihy od této autorky u nás nebyly vydány. Je zde drsně zpracované téma nenávisti a msty indiánů "Komančů", ale ona realita byla určitě ještě horší. Jinak moc krásný dobrodružný příběh z prostředí Texasu 19. století. Těžko hodnotit, zda se na farmáře vdovce Ripa zlobit nebo ho obdivovat, že v té divoké době své dcery vychovává jako syny. Četlo se to opět jedním dechem.

05.09.2022 4 z 5

Dědictví Dědictví Joan Johnston

Opět už taková romantická klasika od této autorky, která nezklame. Tentokrát v prostředí Anglie. Příběh je o Nickovi, texaském lovci, který se vrací z Ameriky do Anglie, aby řešil své nečekané dědictví, které však kvůli minulosti odmítá. V dětství musel s matkou odcestovat do Ameriky, jelikož ji obvinili z nevěry. O této postavě již byla zmínka v knize Svérázná nevěsta. Zde potkává vdovu po svém bratranci, která mu život obrátí naruby. Oddechový román na jedno odpoledne.

04.09.2022 4 z 5

Svérázná nevěsta Svérázná nevěsta Joan Johnston

Volné pokračování knihy Bosá nevěsta mě nezklamal. Z divošky Pat se stává dáma a jde si za svým štěstím. V příběhu je detektivní zápletka, zločin z minulosti, který se podaří v závěru odhalit. Příběh je plný dobrodružství, napětí a hlavně romantiky.

03.09.2022 4 z 5

Bosá nevěsta Bosá nevěsta Joan Johnston

Romanticko-dobrodružné příběhy této autorky jsou pro mě perfektním oddechovým čtením. Tento příběh se navíc odehrává v prostředí divokého západu, kde se snaží najít společný život dvě rodiny, které přišly o jednoho z rodičů. Navíc zde najdete spousta neobvyklých zvířecích mazlíčků. :-)

03.09.2022 3 z 5

Cena za úspěch Cena za úspěch Joan Johnston

Celá série rozhodně stojí za přečtení. Tento díl se trochu vymykal, jelikož už se zde neřešil spor znepřátelených rodin. Musím ale uznat, že závěr byl více thrillerový než romantický, ale rozhodně stál za přečtení.

02.09.2022 4 z 5

Cena za lásku Cena za lásku Joan Johnston

Nevím o čem je přesně poslední díl této série, který u nás ještě vyšel, ale myslím, že tímto příběhem byl konečně spor znepřátelených rodin ukončen. Knihy této autorky mají krásný romantický podtext a rozhodně se ji nedá upřít čtivost.

01.09.2022 5 z 5

Texasan Texasan Joan Johnston

Tento druhý díl byl ještě napínavější a hlavně v něm autorka zmínila několik vztahových linek mezi postavami, které budou pokračovat v ostatních příbězích této série. Takže momentálně tedy není možné se od čtení odpoutat. Opět velmi čtivé!

31.08.2022 4 z 5

Drsný cizinec Drsný cizinec Joan Johnston

Opět kniha v romantickém duchu, láska, nenávist, rodina, složité vztahy v ní a hlavně život na ranči. To vše ve čtivém podání této autorky. Rozhodně v této sérii budu pokračovat.

30.08.2022 4 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Joan Johnston

Opět velká spokojenost. Příběh plynule utíká, je čtivý, romantický a super oddechový. Škoda, že u nás nevyšel další díl o Alastairovi.

30.08.2022 4 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Joan Johnston

Děj této knihy není nijak náročný, nicméně pasáže mezi "spratkem" Charlie a hrabětem Lionem byly vtipné. Celkově řadím mezi velmi oddechové romantické čtení. Zatím má druhá kniha od této autorky a rozhodně nebude poslední.

29.08.2022 4 z 5

Kráska ze Santa Fe Kráska ze Santa Fe Joan Johnston

Krásný romantický příběh z divokého západu. Zhltla jsem ho za jeden večer. Anabeth byla skvělá hrdinka, přestože vyrůstala a byla obklopena muži a nakonec i jako muž vystupovala, byla plná citu, lásky a touhy stát se opět ženou. Je zde i moc hezky popsané prostředí Apačů a jejich rodin. Ikdyž je jasné, že se jedá o romantické čtení, stejně na vás dýchne drsný západ. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

28.08.2022 4 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Velmi chytlavý námět a celé provedení. Četlo se to jedna báseň! Myslím, že každý pochopí důvod, pro který se Addie rozhodla změnit svůj osud, ale vůbec si neumím představit, jak bych zvládla překonávat den co den tři století. Závěr se mi také líbil a rozhodně je to jedna z knih, na které jen tak nezapomenu. Stejně jako si budu pamatovat "Addie LaRue"!!!

27.08.2022 5 z 5