Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Velmi chytlavý námět a celé provedení. Četlo se to jedna báseň! Myslím, že každý pochopí důvod, pro který se Addie rozhodla změnit svůj osud, ale vůbec si neumím představit, jak bych zvládla překonávat den co den tři století. Závěr se mi také líbil a rozhodně je to jedna z knih, na které jen tak nezapomenu. Stejně jako si budu pamatovat "Addie LaRue"!!!

27.08.2022 5 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Každá část této série se dotkne nějakého citlivého tématu v takovém poklidném stylu. Příběhy jsou v romantickém duchu a jsou čtivé. Poslední kniha Zoey a Dylena se mi líbila nejvíce. Díky svým životním traumatům bylo jejich sbližování asi nejpomalejší, ale zase působilo více reálně.

"Když člověk vyroste, už nehledá
strašidla, kterých se bojí, ve skříni
nebo pod postelí. Hledá je
a nachází sám v sobě."

26.08.2022 5 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Tak první půlkou se opravdu prokousáváte, je to trochu utahané. Závěr knihy je podstatně akčnější a asi nejzajímavější z celé knihy. Nicméně nelze upřít čtivost obou románů této autorky. Romantická linka mezi hlavní dvojicí se mi ale rozhodně líbila více v prvním příběhu.

22.08.2022 4 z 5

Král Král Devney Perry

Zajímavé oddechové romantické čtení s krimi zápletkou. Autorka si umí udržet pozornost čtenáře až do konce a navíc vás přiměje k četbě dalšího dílu. Já tedy rozhodně chci poznat, kdo za tím vším stojí! :-)

21.08.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Nádherný příběh! Je plný smutku ze ztráty blízkých osob, ale také naděje, že život tím nekončí. Je hodně těžké překonat období zármutku a bolesti, ale naštěstí měl Grey rodinu a dobré přátele. Je to velmi smutné čtení, které v tomto případě naštěstí končí happyendem. Kéž by to tak vždy bylo i v reálném životě!

„Láska není stav dokonalé péče. Je to činný rod vyjadřující úsilí. Milovat někoho znamená snažit se přijmout tu osobu přesně takovou, jaká je, tady a teď.“
Fred Rogers

20.08.2022 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Nádherný příběh, plný neskutečných emocí, absolutně se nedá odtrhnout od knihy! Po celou dobu soucítíte s Maggie, její traumatický zážitek, dospívání, problémy v rodině a nakonec všechnu tu lásku Brookse a otce. Tato autorka mě rozhodně přesvědčila, že umí perfektně rozebrat své postavy, jejich pocity, obavy a nálady a to vše skvostně zasadit do svého vyprávění a zanechat ve vás nezapomenutelný dojem.

18.08.2022 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Hodně těžký námět a velké emoční drama. Od knih této autorky se nedá odtrhnout a rozhodně si připravte kapesníky. A přiznám se, že tady jsem si ten happyend vyloženě přála. Jelikož některým lidem je v životě neskutečně naloženo a pokud to přesto dokážou překonat, zaslouží si jedině obdiv a šťastný konec.

"Její smích se stal mými nádechy. Její úsměvy byly tlukotem mého srdce."

17.08.2022 5 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Tento příběh je takový jak se říká "nemastný-neslaný". Celý příběh je spíše o pocitech hlavní hrdinky Tate, kterou v dětství opustil otec a vychovává ji matka s babičkou. O Samovi se toho moc nedozvíme a celkově jejich vztahová linka je popsána hodně povrchově. Není zde skoro žádný humor, na který jsem u této autorky zvyklá.

14.08.2022 3 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Poklidné romantické čtení na dva večery. Postavy sympatické, příběh plynul hladce. Hodnotila bych tak 3,5*. Snad bych doporučila číst v zimním období, jelikož vyprávění obsahuje i příjemnou vánoční atmosféru.

09.08.2022 3 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Romantické, vtipné a určitě velmi čtivé. U této autorky vím přesně do čeho jdu a je to záruka, že se budu bavit. Vzájemné humorné přestřelky, chemie mezi prostořekou Kimber a italským nevlastním bratrem, nejlepší přátelé, nevlastní matka a psí sestry jsou zábavnými prvky celé této romantické komedie. Rozhodně se nudit nebudete! Doufám, že od této autorky u nás ještě něco vyjde, protože já si to zcela jistě přečtu. :-)

07.08.2022 5 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Je to příběh ženy, která se snaží překonat noční můry ze své minulosti a najít odvahu začít znovu žít a milovat. Ženy, která pomohla neznámé matce s dítětem na útěku pred násilným přítelem a naučila ji opět věřit v sama sebe. A nakonec muže, kterého v životě nepotkalo mnoho štěstí dokud nepoznal ji. A oba si určitě zaslouží šťastnou budoucnost!

06.08.2022 4 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Asi nejvíce je na této knize krásné, že přestože Carys nepotkalo mnoho štěstí v životě, nevzdala to! Takže si určitě happyend zaslouží.

04.08.2022 4 z 5

Vlk Vlk J. R. Ward (p)

Nechci porovnávat knihy této autorky týkající se bratrstva mezi sebou, protože je pravda, že mají stále podobnou strukturu. Kdo ale její příběhy rád čte jako já, prostě si na své přijde. Stále přibývá postav v příbězích, takže mi vždy chvíli trvá se zorientovat. Nicméně je skvělé vracet se k jejich životům a k neuvěřitelné fantazii J.R.Ward. Takže se budu opět těšit na další pokračování!

31.07.2022 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Mám pocit, že oproti předchozím dílům je tento kratší. Celé to na mě působilo, že než to pořádně začalo už je konec. Stejně jako v minulých příbězích této série je zde hodně humorných, v případě Williama až střelených situací, takže to celé přečtěte raz dva.

31.07.2022 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Jedním slovem skvělé! Jsem ráda, že autorka drží laťku stále vysoko. Její romány jsou vždy zárukou, že se budete bavit. Zpočátku vám možná sebevědomé a dominantní chování Elliota bude brnkat na nervy, ale zase to knize přidá na reálnosti ve smyslu bohatý muž versus obyčejná dívka. No a vtipné situace v kouzelném domě s malou zvířecí farmou a celkový závěr knihy jsou vtipnou třešničkou všeho.

30.07.2022 5 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Čtivá letní oddechovka. Jsem zvědavá, zda bude autorka pokračovat dalším příběhem odehrávajícím se v pobřežním rybářském městečku a jestli i Hannah zde nalezne svůj osud. No nechme se překvapit.

23.07.2022 4 z 5

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Opět krásný romantický příběh s vtipnými replikami mezi ústřední dvojicí. Originální děj, ikdyž nereálný, což u těchto knih ani neočekávám, ale s Colinem se Min, ani vy rozhodně nudit nebudete! :-)

23.07.2022 4 z 5

Noc odevzdání Noc odevzdání Tessa Dare

Tak to bylo moc krásné nenáročné čtení. Prostě to mělo vše, co má takový oddechový romanticko-historický příběh mít. A proto za mě 5 hvězd. Vtipné pasáže byly příjemným zpestřením této knihy.

21.07.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Příjemná romantická oddechovka na letní dovču! Sexy single táta, výlet na jachtě, moře a slunce? Určitě bonus! :-)

16.07.2022 4 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Tento příběh je oproti předchozím knihám této autorky, které u nás vyšly v sérii The Game Changers, podstatně smutnější a tragičtější. Přesto si vás hlavní hrdinka získá svou odvahou a nezlomností postavit se svému osudu. Kniha je určitě velmi čtivá a pro romantické duše stojí za přečtení.

09.07.2022 4 z 5