Helena Lacková Helena Lacková komentáře u knih

Kóma Kóma Robin Cook

Kniha je úžasná a film se jim taky povedl

13.08.2014 5 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Kniha napsaná životem. Pan Život je nejlepší spisovatel

11.08.2014 5 z 5

Maminko, nezpívej Maminko, nezpívej Jana Makovcová

Knihy této autorky, odkryly to co je většině uvajeno, poučí, ale i pobaví

26.07.2014 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

1. a 2. díl této série mě opravdu bavili. 3. a 4. díl jak se začali nahánět životy, bylo toho na mě, už dost. Postavu "chrliče", už jsem nezvládla.5 . díl mi připadal jako zbytečné prodlužování a návrat do již vyřešeného děje.
Samotná myšlenka a námět knihy perfektní

10.07.2014

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Opět skvělý příběh. Ukazuje, jak by se chovali lidé, kdyby byli něčí potravou nebo byli otroky svých predátorů

07.07.2014 4 z 5

Jak chovat puberťáka Jak chovat puberťáka Hana Primusová

Kniha mě velmi pobavila. Pubeťák jepopisován jako chovný druch - zvířátko.
V mnoha situacích jsem poznávala sama sebe a děkuji rodičům, že to se mnou vydrželi

07.07.2014

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Nejlepší klasický román červené knihovny co jsem kdy četla :-)

06.07.2014 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Dostala jsem knihu jako dar. Docela se bojím zklamání, moje očekávání je asi příliž velké, když se tento příběh teď, tak hodně řeší

06.07.2014

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Líbila se mi moc celá trilogie. V některých okamžicích bych, ale čekala smyslnější erotické chvíle

06.07.2014

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Na této knize se mi líbilo, jak si Markéta uměla užít život. Líbilo se mi jak moc ji miloval manžel, ikdyž věděl. Nemohla jsem uvěřit tomu, že tak schopná žena, potřebuje k tomu, aby ovládla muže kouzla. Některé pasáže knihy byly popisovány velmi zdlouhavě, aby jsme se těšili na to co příjde a to co přišlo bylo popisováno velmi obyčejně

03.07.2014

Úžasssná dovolená aneb Cizí neštěstí potěší! Úžasssná dovolená aneb Cizí neštěstí potěší! Katarína Gillerová

Kniha na mě působila velmi úsměvně. Naprosto přesně vystihuje situaci, kdy se "Čecháček" neznalý okolního světa za hranicemi našeho státu vypraví na dovolenou. Chce z dovolené co nevíce vytěžit, za co nejméně peněz.
Pohádky vystihují naší politickou situaci

01.07.2014 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Knihou jsem byla nadšená. Četla jsem ji jedním dechem. Těším se na další díly.

27.06.2014 5 z 5