Helena Lacková Helena Lacková komentáře u knih

Dopadlo to špatně...vzali se Dopadlo to špatně...vzali se Alena Jakoubková

Kniha mě bavila

28.01.2015 5 z 5

Domov pro Kathy Domov pro Kathy Henry Denker

Úžasná "Denkerovka", dostala mě, doporučuji.

11.01.2015 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Na knihu jsem se velmi těšila, ale nemohla jsem se do knihy začíst. Dozvěděla jsem se z DK, že je plánován film, na film jsem se podívala a jsem nadšená.
Doporučuji Vám podívat se také na film.
Odkaz pro shlédnutí filmu jsem vložila do zajímavostí k této knize. Doporučuji

20.12.2014 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Skvělá kniha, všem vřele doporučuji

16.12.2014 5 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Pro mě velkým zklamáním

27.11.2014 1 z 5

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Ne, vždy se dokáže žena, tak lehce od muže odpoutat, fandila jsem, aby hrdinka stála za svým rozhodnutím

26.11.2014 5 z 5

Ač nevidím, vnímám Ač nevidím, vnímám Věra Řeháčková

Opět kniha ze života. Nehoda s trvalými následky změní život každého a každý musí začít žít jinak. Ne, každý to, ale zvládne

14.10.2014 3 z 5

Sebranka Sebranka Torey L. Hayden (p)

Skvělá kniha. Pro mě byla hodně citově náročná, místy jsem měla potřebu mlátit hlavou do polštáře, této ženě by měli postavit sochu.

06.10.2014 5 z 5

Taťko, neodcházej Taťko, neodcházej Věra Řeháčková

Opět kniha ze života

22.09.2014 5 z 5

Naděje Naděje Henry Denker

Skvělá kniha.
Jen, kdyby všichni měli takovou naději a naše tělo by uzdravovala naše vůle. Bylo by to krásné

16.09.2014 5 z 5

Vzali mi i dítě Vzali mi i dítě Věra Řeháčková

Za dob komunismu měli vysoce postavení lidé ve straně moc ovlivňovat životy druhých. Sousedská žabomyší válka zničila celou rodinu a ovlivnila život dvou generací. Jak smutné, ale pravdivé

14.09.2014 3 z 5

Mám, radost, že jsem se mohla dozvědět jak pokračuje život Christiane F. Opravdu jsem ocenila, že se nelituje, drogovala, protože drogovat chtěla a tím si zničila život sama

Velké holky nepláčou Velké holky nepláčou Ivana Ivančáková

Zase jedna z mnoha mladých lidí, která chtěla, tak moc dosáhnout svého snu, že si nepřipouštěla hrozící nebezpečí. Nemá úctu sama k sobě.

Velké holky nepláčou Velké holky nepláčou Ivana Ivančáková

Klinika Klinika Henry Denker

Je to moje první kniha od tohoto autora.
Kniha mě úplně pohltila.
Kniha vypráví o tom, jak můe být sláva krutá pro slabé povahy. Popisuje podrobně léčení alkoholičky. Nejvíce mě šokoval fakt, že hrdinku sexuálně zneužíval její dědeček, který byl reverendem. Hnusí se mi sexuální násilí vůbec, tím více pokud je pácháno na bezbraných dětech a páchá je člověk, který má být zástupcem Boha na zemi.

05.09.2014 5 z 5

Štěstí jménem Zuzanka Štěstí jménem Zuzanka Milan Švihálek

Milá Zuzanko,
píši Ti tento dopis do nebe, kdo jiný by si měl přečíst komentář ke knize, než -li ty, když je kniha psaná o Tobě, proto mi dovol těchto pár řádků.
Pro každou ženu je být matkou dar a dítě je pro ni výjimečné. Ty jsi byla pro své rodiče, tak moc výjimečná, že o Tobě Tvá matka napsala knihu. To je hezké. Knihu jsem si půjčila od kamarádky, která mi dopověděla Tvůj příběh. Myslím si, že Tvoje mamka by měla napsat pokračování knihy, aby se čtenáři dozvěděli, že Tvá svíčka života předčasně dohořela a Tvůj příběh je dopsán.
Trochu se mi nelíbí, že podle mého názoru je kniha psaná jako cestopis, a že pro Tvojí mamku nebyla péče o Tebe ani trochu námahou a vše jste tak skvěle zvládali.
Dnes by Ti bylo 25 let, je těžké hodnotit, jak moc by byla pro Tvoji rodimu péče o Tebe nárořná či nikoli. Tvá rodina Ti dávala lásku a vše co mohli, ty nyní buď jejich strážným andělem.
Zuzanko, odpočívej v pokoji

27.08.2014 3 z 5

Mluv, mluv, poslouchám tě Mluv, mluv, poslouchám tě Alena Jakoubková

Vždy mě zajímaly příběhy lidí. Kniha mě velmi potěšila

27.08.2014 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Doporučuji přečíst všem jako prevenci proti grogové závislosti

16.08.2014 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Kniha se mi moc líbila. Nechyběla romantika, luxus, touha, váěeň, tajemno. Doporučuji

15.08.2014 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Od knihy jsem čekala příliž mnoho a čekalo mě velké zklamání. Zpověď zvrhlíka byla tak zdlouhavá a místy zcela nepodstatná, že jsem z knihy zvládla jen prvních dvacet stran.

13.08.2014 odpad!