Helena Lacková Helena Lacková komentáře u knih

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Skvěle napsaná kniha, dozvíte se osobní příběh, ale i spoustu zajimavého o Japonsku

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Velmi zajímavě pojato nadpřirozeno a vše kolem něj.
Těším se na další díl

29.09.2015 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

První díl byl suprový a moc jsem se těšila na pokračování. Očekávala jsem,že hlavní postavou bude někdo úplně jiný, detektivní úryvky jsem jen přeletala.

14.09.2015 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Líbilo se mi moc. Připomínalo mi Gabrielovu trilogii. Příběh Vás vtáhne mezi studenty herectví. Těším se na druhý příběh.

21.08.2015 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Zajímavé propojení s nadcházecí trilogií, těším se

16.08.2015 5 z 5

Hrdinské činy mladého donchuána Hrdinské činy mladého donchuána Guillaume Apollinaire

kniha je spíše šešit o 63 stránách , ale plná prasáckého sexu. Najdeš zde pedofílii, incest ve všech podobách, zoofílii a spoustu dalšího nechutného. Znechuceně jsem se nemohla odtrhnout, co horšího se ještě dočtu

14.08.2015 1 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Humorně popsané zážitky ninfomanky, čekala jsem více erotična

06.08.2015 3 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Humorně popsané zážitky ninfomanky, čekala jsem více erotična

06.08.2015 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Skvělá kniha, napsaná podle mého gusta, humorná a veselá. Těším se na pokračování

24.07.2015 5 z 5

Alice v zrcadle Alice v zrcadle Jo Kingsley

Až u této knihy jsem si uvědomila, jak je toto onemocnění mozku závažné. Doporučuji přečíst

20.07.2015 5 z 5

Smlouva s osudem: Cesty lásky Smlouva s osudem: Cesty lásky Jitka Volfová

Přečetla jsem všechny díly. Bavilo mě to, ale Adama nakopat do zadku a Evě dát pár facek, to mi byl teda pár.

05.07.2015 5 z 5

Srdce ze zlata Srdce ze zlata J. R. Ward (p)

Skvělá oddechovka z červené knihovny. NejvětŠím pokladem autočiny tvorby pro mě zůstává BČD

10.06.2015 5 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

10.06.2015 5 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

10.06.2015 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Kniha se mi hodně líbila, doporučuji

22.04.2015 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Je to handicap nebo dar a co skrývá jejich mysl?

21.03.2015 5 z 5

Všude manžel o dvou kůrkách Všude manžel o dvou kůrkách Alena Jakoubková

Isabelu nezasáhla tolik nevěra jejího muže. Více ji mrzel promarněný čas, který věnovala věrnosti svému muži a snažila se ukousnot z odepřeného chleba největší krajíc. Celé jejísebevědomí je ukryto ve vlasech

30.01.2015 3 z 5