Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Na tuhle knihu jsme se tak těšila, všichni mi o ní říkali jak je to lepší než první díl, ale mě kniha nezaujala , tak jak první, což mě mrzí. Třeba si ji někdy přečtu ještě jednou a bude to lepší.

10.06.2020 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Místy jsem se ztrácela v postavách, ale to nevadí. Kniha se skvěle četla, byla zajímavá a určitě tam bylo několik zvratů, které jsem nečekala. Určitě si přečtu pokračování až vyjde.

10.11.2019 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Oddechová kniha u které se i zasmějete. Jsem zvědavá na filmové zpracovaní.
Určitě se pustím do dalších dílů.

02.11.2019 4 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Takovou milou knihu potřebuje v životě každý. Bylo to fakt milé a dojemné. Určitě doporučuji i druhou knihu od autorky.

10.08.2019 4 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Miluji pohádky a tohle bylo něco. Všechny moje oblíbené pohádky na jednom místě. A ten konec byl celkem dojemný a už se těším na další díly.

26.07.2019 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Byla to detektivka či thriller sna zajímavé téma a to vzpomínky. Od začátku jsem tušila viníka, ale několikrát jsem si říkala, že to bude někdo jiný. Bylo to napínavé až do posledních stránek.

23.06.2019 4 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Tahle knížka je skvělá, krásně a čtivě napsané, jako každá jeho kniha i tahle bla dojemna. Zkusím i filmové zpracování.

22.05.2019 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Další milá knížka od tohoto skvělého spisovatele. Jako jeho každá knížka i tahle mě dohnala k slzám.

27.04.2019 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Nevim jestli jsem nedávala pozor, ale myslím, že jsem nezjistila, jak to dopadlo se sborem, ale třeba to bude v druhé knize autora. Jinak to byla skvělá detektivka na to že je to jeho prvotina,mělo to spád a byly tam dobře provedené zvraty a slepé uličky. Moc se mi ta knížka líbila a určitě sáhnu po pokračování.

16.03.2019 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Dojemný příběh ženy,která přežila koncentrační tábory. Nechápu jak někdo mohl být tak surový a dělat lidem to co tam popisovala. Obdivuji ji,že o tomhle dokázala napsat knihu,která je z jejich vzpomínek,které asi nikdy nezmizí. Byla to zlá doba a každý by si tu knížku měl přečíst...

01.03.2019 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

WOW! tohle bylo něco. Záměna dvojčat nebo si jen ta přeživší myslí,že je její mrtvá sestra a snaží se ji napodobit? Kniha plná nečekaných zvratů a ten konec mě překavpil..

19.02.2019 4 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Viděla jsem film a tak jsem sáhla po knize. Velice se mi líbil styl psaní a to, že jsem si všechny oblíbila je snad jasné. Dost mě potěšilo, že to bylo snad úplně stejné jak film. Doporučuji

19.12.2018 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha z jeho pohledu byla zajímavá, ale me se více líbila z pohledu Sky. Tady to bylo doplněné o dojemné poznámky z deníku. Ale doporučuji si přečíst obě knihy.

09.12.2018 2 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Kniha mě velice mile překvapila. Velice hezká kniha plná napětí,ale i romantiky. je to moje druhá kniha od Colleen a určitě ne poslední.

23.10.2018 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak tohle byla vážně krásná knížka. Líbilo se mi odhalování Milesovi minulosti. Tate mi byla sympatická. Tohle byla moje první knížka od téhle autorky a určitě ne poslední. Miluji tu knihu. Všem doporučuji

04.10.2018 3 z 5

Zase úžasné. Zamilovala jsem si Harryho a ikdyz mě film moc nebaví knizka byla úžasná. Doporučuji

19.09.2018 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Knížka velice napínavá a čtivá. Podezirala jsem několik osob, ale stejne me autorka překvapila, ze vrahem byl nejmene pravděpodobný člověk. Velice se mi líbilo, jak tam byl dej prolínán s vypravováním jeji babičky. Zajímavé a určitě doporučuji

27.07.2018 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Greena zbožňuji. Je to jeden z mých oblíbených spisovatelů. Dokáže pobavit a navíc dokáže udělat i napínavý příběh. AL řekla bych že je to spíše pro mladší, protože moje mamka to četla a nebavilo ji to.

05.06.2018 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 5 Srdcerváči. Kniha 5 Alice Oseman

Jsem těmito postavami a jejich příběhem posedlá. Je to tak rozmanité a dotýká se tolika důležitých milníků tak smysluplným způsobem. Jsem tak šťastná, že bude ještě jeden díl, protože si nemyslím, že budu někdy připravena se s touto sérií rozloučit.

Kniha 5 se zaobírá rozhodnutí Nicka a Charlieho, zda posunout svůj fyzický vztah dále. Nick se také připravuje na cestu na univerzitu a bojuje s výběrem, která univerzita by mu nejlépe vyhovovala.

Líbí se mi, jak je skupina přátel podporující a skutečná, a oceňuji, jak skutečná je rodinná dynamika.

30.04.2024 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Byla to velmi roztomilá, snadno čitelná romance se všemi obvyklými klišé. Hlavní postava Hannah se rozhodla odjet na šesti týdenní kurz vaření. Kde zjistí, že Conor, kterého potkala v Dublinu je synem hostitelky kurzu. Konec byl trochu uspěchaný, ale jinak odpočinkové čtení.

30.04.2024 3 z 5