JancaMia JancaMia komentáře u knih

199 receptů Čtyřlístku 199 receptů Čtyřlístku Jaroslav Němeček

recepty pro male čtenáře, jedna se především o studenou kuchyni a technologicky nenáročné recepty, tak jako ve vše ostatních kuchařkách čtyřlístku

03.01.2020 4 z 5

Vaříme se Čtyřlístkem. Kuchařka pro děti Vaříme se Čtyřlístkem. Kuchařka pro děti Marcela Šebestová

Fifinčina hrníčková kuchařka Fifinčina hrníčková kuchařka Jaroslav Němeček

Fifinčina dětská kuchařka Fifinčina dětská kuchařka Marcela Šebestová

Rodinná kuchařka Čtyřlístku Rodinná kuchařka Čtyřlístku Jaroslav Němeček

03.01.2020 3 z 5

Člověk bez osudu Člověk bez osudu Imre Kertész

nejdřív jsem viděla film a potom si koupila paperbeckové vydání od Academia, kniha ve mě zanechala hluboké citové pochody ... každopádně se tato nešťastná historie musí opakovat mladším ročníkům aby pochopily co to bylo za hrůzu ...

02.01.2020 5 z 5

Žena, která se podobala Gretě Garbo Žena, která se podobala Gretě Garbo Maj Sjöwall

švédská detektivka 30. let zpátky , kam se hrabe Bryndza, Nesbo a jim podobní ...

Syn čarodějnice Syn čarodějnice František Gel

jo tak tohle bylo něco , nedalo se odtrhnout a nepustilo

02.01.2020 5 z 5

Krvavá cesta na smrt Krvavá cesta na smrt Sven Hassel (p)

pěkná beletrie na reálných základech , nicméně některé pasáže mi příjdou hodně přitažené, ale to je asi subjektivní věc názoru

02.01.2020 2 z 5

Kontrola Kontrola Viktor Suvorov (p)

nelíbilo ... ale o odpadu bych nemluvila, nehodnotím nedokážu zařadit ... konzumní skandalistika tisíckrát omletých témat , myslím si že by to šlo i jinak ... reálněji

02.01.2020

Askiburgion čili Kniha lidiček / Fúrie čili kniha stíhání Askiburgion čili Kniha lidiček / Fúrie čili kniha stíhání Petr Rákos

Hraní si s češtinou, hodně neousrodé, místy ploché o dva listy dál naopak hluboké myšlenky, celkově chaotické poznání světa.

02.01.2020 3 z 5

Vodník Mihulka , pohádky babičky Kuličky Vodník Mihulka , pohádky babičky Kuličky Alena Peisertová

tuhle pohádkovou knížku dostaly obe moje holky jako dárek ve školce k vánocům, nejprve jsem si myslela že to bude škvár , nicméně se ukázalo že kniha je velice poutavá a má krásné ilustrace od paní Švejdové

02.01.2020 4 z 5

Povolení prudit Povolení prudit C. D. Payne

devítka docela dobrá, nicméně na první čtyři díly to nemá ani zdaleka , uvidíme jestli nám Jota přichystá i desítku a jedenáctku a snad i něco dalšího mimo Twispy (nějak mě ostatní věci začínají bavit víc) , nejvíce asi holubí mambo a dědictví a brenda veliká a neviditelný .

02.01.2020 4 z 5

Rok správného zálesáka Rok správného zálesáka kolektiv autorů

Taky jedna z detstvi a jak jsme ji jako mala zrala :)

Správným klukům Správným klukům Marie Tetourová

Oblibena knizka detstvi , jen chlapecka varianta , tusim tehdy oboje vydavala ceska sporitelna :) v perestrojce :)

Hrátky pro kamarádky Hrátky pro kamarádky Marie Tetourová

Coby mala holcicka jsem tuto knihu ocenovala pro jeji rady prvni pomoci, taboreni, siti, cviceni , pece o sebe sama .

Slepičí polévka pro maminku Slepičí polévka pro maminku Jack Canfield

dojemne pribehy ze zivota

02.12.2019 4 z 5

Malovaný děti Malovaný děti Jiří Šotola

zajimave tema se vsemohouci hruzou te doby a kam az lide byly ochotni zajit ..

29.11.2019 4 z 5

Ostrov tučňáků Ostrov tučňáků Anatole France

Jedna ze zlateho fondu svetove literatury, nevim co vychvalovat vic jestli silu lidstvi, nebo satiru cele knihy ...

29.11.2019 5 z 5

Kluci a holky, když jsou spolu Kluci a holky, když jsou spolu William Saroyan

o zivote manzelskych paru a take o tom ze je to vsude stejne ... ctive lehke ale nenecha hlubsi dojem ...

29.11.2019 5 z 5