JancaMia JancaMia komentáře u knih

In Graffiti We Trust In Graffiti We Trust Martina Overstreet

Manžel polovinu osazenstva zná osobně , kniha je pro nej citovou záležitosti .

21.02.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krasne čtení o třech generacích žen v nelehkych časech

21.02.2020 5 z 5

Když svítí hvězdy Když svítí hvězdy Markéta Harasimová

Starší ale četla se poměrně dobře, líbili se i reálie 90. let :)

18.02.2020 4 z 5

Hříšná touha Hříšná touha Renata Šindelářová

Myšlenkové pochody nevěrné mladé ženy

16.02.2020 3 z 5

Pracující máma - návod na přežití Pracující máma - návod na přežití Suzanne Riss

Čekala jsem něco jiného , bohužel nic oslniveho co vás nastartuje jako mamku malého školáka a menšího skolkacka.

14.02.2020 1 z 5

Šeptající země Šeptající země Gerald Durrell

Zlatý fond světové literatury

13.02.2020 3 z 5

Mary Poppinsová Mary Poppinsová Pamela Lyndon Travers

Zlatý fond dětské literatury

13.02.2020 3 z 5

Znova v Monte Rose Znova v Monte Rose Alena Vrbová

Náhled do lázeňské kliniky 60.-70. let, vzpomínky staré paní ještě na dobu kdy klinika byla rodinným sídlem .

13.02.2020 4 z 5

Vabank Vabank Michael Kocáb

Tak tohle se četlo samo, vůbec jsem netušila ze se pan Kocáb tak angažoval , kniha je krasne zpracována vzpomínky i rozhled na tehdejší dobu + přímočaře přidané dokumenty . Smekám krásná knížka o poměrně smutné minulosti .

13.02.2020 5 z 5

Velikonoční staročeské vaření Velikonoční staročeské vaření Pavel Martin

Krásná kuchařka pro sběratele lidových receptů .

13.02.2020 4 z 5

Slunce a chléb Slunce a chléb Josef Rybák

Děj knihy je zasazen do doby mocnářství a první republiky, sleduje osudy tří kamarádů v průběhu časů , kniha dává nahlédnout pod pokličku tehdejší morálky a pracuje s problémy té doby ...

12.02.2020 4 z 5

Autoškola 2019 Autoškola 2019 Matěj Barták

zklamání , obsahuje sice všechno co má , nicméně pokud se potřebujete učit, tak se v téhle knize ztratíte, nepřehledné , snad jen je výborné že je vybavená všema testovacíma otázkama, ale i když je v knize plno informací žadatele řidičského průkazu nenaučí nic ... nahucané nepřehledné , dřív nebo později se ztratíte ..

02.02.2020 1 z 5

Tak kurva co! Tak kurva co! Andrew M. Wellmann

No tak todle byla jízda !!! Pokud máte rádi mládí v hajzlu , budete si spokojeně rochnit :)

Autoškola? Pohodlně! 2019/2020 Autoškola? Pohodlně! 2019/2020 Zdeněk Schröter

Kniha Vás vše naučí i kdyby jste nechtěli, vše čtivě, přehledně !!! Lepší učebnici neznám a to má na trhu další čtyři nápodoby ..ale ty nesahají ani po paty ...

Žárlivost Žárlivost Helena Šmahelová

Coby dvanáctiletá slečna jsem knížku hltala plnými doušky, tolik jsme se v ní viděla, teď setkání po letech (nález z knihobudky) z pohledu rodiče, trošku naivní ale i tak chápající .. každý z nás si tím musí projít .. jednička navíc že knížka pochází z pera paní Šmahelové (což je podle mě náš pojem , juž tehdy psala nadčasově a v mnoha jejích knihách se vidíme i dnes) .

02.02.2020 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

No , nejdřív jsem si říkala \"co to ,sakra je ?!\" a potom jsem se začetla .. nesčetně rodinných problémů tak strašně provázaných .. a to poslání taky super ... moje první a určitě ne poslední , díky knihobudko !!!

Arnold: Neschválený životopis Arnold: Neschválený životopis Wendy Leigh

manžel nadšen :)

30.01.2020 4 z 5

Dům radostí Dům radostí Helena Šmahelová

objevena v knihobudce, Šmahelovápro mne byla vždy pojem, krátký román vypráví o životě dvou postižených lidí kteří před sebou vzájemně odkrývají své nitro a učí se vzájemnému soužití , ač kniha na první pohled působí smutně není tomu tak je velice vřelá ke svým hrdinům ..

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

nález z knihobudky a překvapení pro manžela :) a pro mě další poklad do knihovny :)

Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Jules Verne

poklad z knihobudky, knihu uzmul manžel s nadšeným klukovským výrazem :)