JancaMia JancaMia komentáře u knih

Lechtání rybiček Lechtání rybiček Petra Nachtmanová

(SPOILER) Dva roky chodíte s chlapcem , pak Vás oblbne největší kurevník široko daleko, zahodíte to co máte a pak to chcete zpátky a už to kvuli jiné slečně nejde ...

08.05.2019 2 z 5

Deník polepšeného psa Deník polepšeného psa Martin J. Howard

druhý díl psího deníku a opět fajn oddychovka po které s radostí sáhne mnoho pejskařů a milovníků psů ..

02.05.2019 5 z 5

Deník zlého psa Deník zlého psa Martin J. Howard

Ze života psa raubíře, kniha je psaná formou deníku, milé oddechové čtení a ve spoustě kapitol se mnoho pejskařů najde protože jsou to kolikrát příhody ze života pejskaře ..

02.05.2019 5 z 5

Chcete vidět zlatou Prahu? Chcete vidět zlatou Prahu? Bohumil Hrabal

jelikož bydlím na Nymbursku a pocházím od Jičína mám ke knihám pana Hrabala, pana Čtvrtka a pana Štorcha citový vztah a samozřejmě i ke knihám Karolíny Světlé která bydlela na Liberecku ..

.. nicméně povídky jsou květnatě napsány a od knihy se nemůžete otrhnout .. když to shrnu je to taková knižní bonboniéra u které se rozhodně nebudete nudit ...

01.05.2019 5 z 5

Jsem na dítě sám - Jak přežít péči o dítě Jsem na dítě sám - Jak přežít péči o dítě Christophe Quillien

Kniha nenásilnou formu vysvětluje zoufalému otci dětí který je na vše sám co a jak , když není v dohledu žádná žena ..

01.05.2019 3 z 5

Cvičebnice praktického bytí Cvičebnice praktického bytí Táňa Nálepková

Nenásilná oddechovka o vzestupech a pádech jedné kariéristky :)

01.05.2019 2 z 5

Romance o Závišovi Romance o Závišovi Jiří Mařánek

skvostně napsáno .. kdo máte rádi L. Vaňkovou určitě se nebojte sáhnout i po této knize :)

01.05.2019 5 z 5

Kdo dostane pusu Kdo dostane pusu Jarmila Dědková

žárlení na mladšího sourozence a vlastní pocit už nejsem první .. častý jev u starších sourozenců ..

30.04.2019 2 z 5

Moje letní prázdniny Moje letní prázdniny Jana Smetanová

Autorka píše příliš spisovně na to komu je kniha určena ale jinak moc milé vyprávění na večer :)

30.04.2019 2 z 5

Jsem statečná žena Jsem statečná žena Jan Žáček

co k tomu říct ?! sonda do života doktorů a jak to chodí ..

Vždycky zbývá naděje Vždycky zbývá naděje Zuzana Francková

o tom že když lítáte moc vysoko tak osud vás sestřelí , stejně jako vám život vrátí to co zasejete ...

20.04.2019 3 z 5

Láska ve stínu popraviště Láska ve stínu popraviště Zuzana Francková

drsné :) ale stejně se to krásně četlo :)

20.04.2019 4 z 5

Žena v kurzu a další fejetonové povídání Žena v kurzu a další fejetonové povídání Zdeňka Ortová

vtipné fejetony ze života u kterých vám kolikrát proběhne hlavou "tohle se může stát i mě" :))

Postýlka pro dva Postýlka pro dva Stanislav Rudolf

kniha o knihách pana spisovatele :)

Důkazy jejího života Důkazy jejího života Markéta Hejkalová

poměrně solidně napsané , čtivé ale už bych se ke knize znovu nevrátila ..

20.04.2019 3 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

tohle hodně bolelo, knihu jsem četla krátce před autorčiným skonem a po skonu mi vše u této knížky docvaklo .. touhle knížkou volala o pomoc ale osud byl bohužel rychlejší ... :(

Už dost, šéfe! Už dost, šéfe! Zdeněk Pohlreich

kuchařka a osobní zpověď v jednom a jako bonus hlášky + nejpropálenější díly :)

Mimibazar na talíři Mimibazar na talíři Roman Hadrbolec

krásná kuchařka s recepty které můžete okamžitě uvařit protože všechny ingredience máte buď ve spíži nebo v ledničce :)

20.04.2019 5 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

skvělá kniha od které se nemůžete odtrhnout

20.04.2019 4 z 5

Adrian Mole a zbraně hromadného ničení Adrian Mole a zbraně hromadného ničení Sue Townsend

Adrian a jeho svět zmatků po šesté .. a stejně se bavíte jako u prvního dílu .. ale je to stejné jako s Nickem Twispem ... čím je starší tím je kvalita nižší ..