Janík511 Janík511 komentáře u knih

Město snů Město snů Kate O'Hara

Kniha mě nezaujala, ve třetině odkládám. Dost mi připomíná sagu Čokoládovna svým dějem a to mě taky ke konci už moc nebavilo. Stačila mi třetina a poslední dvě kapitoly a vím vše. Další díl už vyhledávat určitě nebudu.

12.09.2022

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Nemohu hodnotit, nebavila mě a tak jsem ji po pár kapitolách odložila a vracet se k ní už nebudu.

27.08.2022

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Nic moc, konec divný.

13.08.2022 3 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Kniha mě příliš nenadchla, postrádala napětí, akci a do děje mě prostě nevtahla. Byla jsem ráda, že je konec a ani ten pořádně nestál za nic. Knihu hodnotím jako slabý průměr.

03.08.2022 3 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Celou knihu čekám na cokoliv, nějakou akci a ono se tam vlastně vůbec nic neděje až do úplného konce. Nechápu smysl této knihy a co má přinášet. Takže ztráta času.

11.07.2022 3 z 5

Vrať se pro mě Vrať se pro mě Heidi Perks

Po třetině knihu odkládam. Nudná kniha, která mě ničím nezaujala a zápletka se mi vůbec nelíbí. Je taková o ničem. Nechce se mi s touto knihou ztrácet čas. Nestojí za to.

22.04.2022 1 z 5

Všichni naši ex Všichni naši ex Eva Woods (p)

Po 150 straně odkladam a docitat nebudu. Kniha mě vůbec nezaujala a je to směs nudných kapitol prakticky o ničem. Nechce se mi s ní už ztrácet čas.

22.04.2022 1 z 5

Pohřbená Pohřbená E. G. Scott

Překvapivá kniha s námětem a zajímavým koncem. Četla se mi dobře a nízké hodnocení zde vůbec nechápu.

09.04.2022 5 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Krásná kniha. Mohu jedině doporučit.

28.02.2022 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Jednoduchá a přesto odpočinková kniha. Já si ji užila.

17.02.2022 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Nelíbila se mi, po třetině jsem rovnou skočila na konec a nelituji že jsem ji předčasně odložila. Děj mi přišel fádní a nezajímavý.

16.02.2022 2 z 5

Můj oxfordský rok Můj oxfordský rok Julia Whelan

Smutná a zároveň co nejvíce pozitivně laděná kniha z pohledu Elleanor, která se rozhodne pro život, který může strávit s milovanym člověkem. Něco podobného jsem již četla a jsem ráda, že tentokrát nekončí kniha smrtí.

02.02.2022 3 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Taková dlouhá jednohubka na několik večerů. Kdyby měla kniha o dost stran méně, dala bych plný počet, ale celkem byla zbytečně zdlouhavá a ději ubirala na atraktivitě. Nakonec celá ducharina se točila opět mezi rodinou.

28.12.2021 4 z 5

Se záští Se záští Eileen Cook

Zajímavá kniha. Jednou mi ale stačila.

19.11.2021 3 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Zklamání, nudná kniha s dějem prakticky o ničem. Už Sucho bylo dosti "suché", ale dala jsem autorce šanci a stěží knihu dočetla do konce. Pokud výjde další díl, obloukem se mu vyhnu. Nemohu proto doporučit.

25.06.2021 2 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Kniha zase není tak špatná na to, jaké má zde hodnocení. Četla se mi dobře, má zajímavou zápletku s tak trochu nezajímavým koncem. Vraha jsem tušila už asi od půlky, takže velké překvapení nakonec pro mě nebylo. Dávám proto 3,5 hvězdičky.

27.05.2021 3 z 5

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Vtipná a pozitivně naladělá oddechová četba. Abi mi byla sympatická, svou pílí překonat nemožné i slaňovat věžák. Nakonec přece také našla lásku s příchutí cyklistiky. Takže ano, tohle já můžu. Ocenila bych vydání dalších knih autorky.

04.05.2021 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Vévoda a já byla daleko lepší kniha. Příběh Anthonyho a Kate nestál celkem za nic. Pořád jsem čekala na dávku vtipného humoru a tou kniha neoplývala. Takže opravdu jen průměr. Nemá cenu si ji vůbec pořizovat.

23.03.2021 3 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Parádní kniha s parádním dějem. Neskutečně jsem si knihu užila a musela jsem číst téměř bez ustání. Lisa se touto knihou vyznamenala a příjemně jsem se u ní naladila. Kéž by takových knih bylo více. Za mě *****. Dala bych i více :-).

22.03.2021 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Zajímavý děj knihy plný nedotažených drobností, které mi dost vadily. Mark šel na konci knihy Lacey zachraňovat a nikde najednou nebyl? Kde teda byl a proč se o něm mlčí? Takových slabin měla kniha opravdu hodně, takže ve finále srážím hodnocení. Na **** a více hvězd kniha bohužel nemá.

22.02.2021 3 z 5