Janniska Janniska komentáře u knih

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Mno,jak začít...nejsem asi cílová skupina,ale i tak se mi kniha líbila.Moc hezky se četla,vzpomínání hlavní postavy mě chvílemi dojímalo,v tak těžké životní situaci ve které se vyskytla.Kniha mě zároveň donutila k zamyšlení nad pomíjivostí života což byl patrně účel.Život je boj a ten se nesmí vzdát.Toť poselství které jsem si z toho vzala.Asi zkouknu i film.

29.08.2019 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Asi stárnu.je to romanťárna jako prase ,přeslazená s pořádnym hepáčem, ale mě se to tááák líbilo.Brečela sem jak želva a byla celkově dojatá.Při té vší literatuře faktu kterou jsem o válce přečetla bylo tohle vítanou změnou....stárnu no :-)

22.07.2019 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

zprvu se mi kniha četla dost těžce,prvních pár kapitol mi trvalo se do příběhu vpravit , ale musím napsat že dál nabrala ten správný rytmus a četlo se to samo.Moc se mi to líbilo :-)

17.07.2019 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Já ho miluju!
SPOILER
návrat Holly s veselým pleskačem??JOHó!!!!!!!:-)

09.07.2019 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

sice mi už není 16...ani 20...ale i tak se mi to líbilo :-)

26.06.2019 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Moc hezké počtení,ukápla i slza.Doufám že paní Skočílková bude ve psaní pokračovat,ráda si od ní zase něco přečtu.skvělá oddychovka od hororů a detektivek,ikdyž pravda že to holky neměli jednoduchý...

11.06.2019 5 z 5

Jap sem se dlouho takhle u knizky nenatlemila.Super!!!

02.06.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Možný SPOILER
Opět krásný příběh.Paní Mornštajnová píše úžasně.Nechápu jak,ale že je Bohdana němá jsem pochopila skoro ke konci,celou dobu jsem myslela že měla potíže s mluvením jako dítě.Teď už chapu ty “Tiché roky” :-)

28.05.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hartl mě opět nezklamal.Velmi milé,vtipné a napínavé vyprávění o osudech.Styl jeho psaní se mi moc líbí,je to takový lidový a jednoduchý.Nemusí se u toho extra přemýšlet a většinou u toho vypnu.Bohužel jen na krátkou chvíli protože ty jeho knížky sežeru během dvou,třech dnů.Za mě super pane Hartl,máte v šuplíku další?

07.05.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Teda!Trošku slabší pane Bjørku.Celou dobu se to četlo skvěle,jen pak ten rychlý konec.To je jako všechno?Nevím,asi sem zmlsaná složitějšími zápletkami jiných severských autorů (Kepler,Nesbø) ale tohle mi přišlo slabší,čekala sem mrdu a ono ..”dávám výpověd´,musím žít vlastní život.”...a to je jako konec???

05.05.2019 4 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Skvěle napsaná kniha.Mám ráda tyhle postapokalyotické záležitosti.

03.05.2019 5 z 5

Musím přiznat že jsem knihu od půlky jen přelétla,nevím zda to je stylem psaní nebo mne neoslovil příběh.Za mě byla toto trefa vedle...

11.04.2019 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Opět úžasné vyprávění napříč generacemi a režimy.Spletitist příběhu a rozdah popsaných postav mem udivuje,vyprávění tak brilantní že se ani na okamžik nestratíte v ději!Skvělé!!!

11.04.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Mě to prostě baví!Pan Bryndza píše na můj vkus skvěle.Suprově se to čte-jedním dechem.Stále doufám že rozvine osobní cesta Eriky.

06.04.2019 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Přemýšlím co k tomu napsat,snad jen “to je život”.Místy mi to připomnělo starého dobrého Cimrmana.”Babičko....Nejsem Tvoje babička,jsem tvá teta.A Ty otče?Nejsem Tvůj otec,vůbec nepatřím do rodiny.”Za to u írám hvězdu ač mě to celkem pobavilo a pousmála sem se.Jinak kniha je čtivá a napsaná skvělým stylem který nemůžu paní Třeštíkové upřít.Jinak je mi tato dáma značně nesympatická.Píše ovšem dobře.

04.04.2019 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Velice zajímavé čtení na zajímavé téma.Kniha mě velice překvapila.První polovina utíkala velice rychle,konec mě překvapil.

01.04.2019 5 z 5

Krvavá zima Krvavá zima Hildur Knútsdóttir

Poutavý postapokaliptický příběh.Fakt mě to bavilo,jen sem čekala trochu víc vysvětlení celé situace.

24.03.2019 5 z 5

Těžký časy Těžký časy Charles Bukowski

Šlo to.

01.03.2019 4 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

krásné , oddychové vyprávení.

16.02.2019 5 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag