Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Další Bradfordovic, který je nenasytný jako všichni ostatní. I on miluje jídlo,ale ještě raději dráždí a šokuje ženu kterou je nakonec posedlý.
Příjemný a velmi humorný napsaný příběh u kterého jsem se nesmírně bavila.

16.10.2023 4 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

No sakra to bylo krásné letní počteníčko.
Gay romanci já prostě žeru.
Já těm klukům tu lásku tolik věřím. Vím, že mají život na houby jak v minulosti tak teď a tak i v budoucnosti budou muset snášet posměch,narážky a odsuzování ,ale sakra proč? Copak si někdo z nás vybere jakým se narodíme? Úžasný příběh o intimním vztahu mezi Adamem a Jonášem, který mě nutil celou dobu se usmívat a sem tam se i červenat. Jonášovo poprvé nebylo vůbec pěkné ale Adam mu ukázal jaké to je když se s někým milujete z lásky.... Úžasný!!!!
Sexuální scény byly...no peprný,ale o tom to asi je :-D:-D:-D
Další česká autorka která mě ohromila ...děkuji Lenko.

07.09.2023 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

(SPOILER) Naprostá pecka!!!
Tady najdete ode všeho trochu: trochu temna ,trochu zvrhlostí ,trochu záhady, trocha bolesti, trocha intrik ,brutality,odvahy,něhy a nakonec?
Habibi... tato přezdívka se k tomuto ďáblovy vůbec nehodi.
Dělal bordel tatík se o své děvčata vždy dobře staral. Přestože byl odporný, zvrhlý ,dominantní a narušený bastard tak byl i velmi chytrý.
Nebyl to muž od, kterého byste čekali kyticí růží. Měl svůj pokřivený svět a velmi si ho užíval.
Dostal do svých rukou svěřenkyni,který měl pomáhat s napsáním knihy. Cassie byla asi hodná, jemná ,poctivá ,nevinná, slušná???
Habibi pochopil že od začátku není tím dominantem ,ale jsou s Cassie rovnocenní partneři.
,, Opravdu se my ženy raději trápíme a dovolíme alfa samců aby nám ubližovali? Opravdu se tak rády doprošujeme o pozornost a o kousky citů s tím rizikem, že nám zlomí srdce?
Rozhodně doporučuji!!!

05.07.2023 5 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

(SPOILER) Když si pustíte Amo Jones do hlavy musíte se připravit na příběh, který vás naprosto pohltí a územní.
Rozhodně není pro každého ,nečekejte nic normálního nic předvídatelného spíš se připravte na zvrácené, vyšinuté, kruté, vražedné psycho a sexem nabité čtení. Tady neplatí žádné zákony ty byly napsané krví předků. Příběh z půlnočního běsnění je tentokrát propletence s Elitním klubem králů. Bisexuální vztah ,který je od začátku plný tajemství nedůvěry a podezírání.
Lilith,Eli a Kyrin jsou tři ,to znamená třikrát tolik problémů ,trojnásobek zlostí a trojnásobek zatracených hádek.
Hrůzostrašná a zvrhlá minulost před kterou se Lilith snaží utéct ji však dohání. Oba milenci ví a nebo tuší jaké běsy a utrpení si prožila a proto si jí snaží udržet na uzdě a v bezpečí ,ale selžou.
Střípky skládačky konečně zapadají a nakonec se nám vytvoří obraz, který nechceme vidět.
Konec mě naprosto rozbil.

12.06.2023 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Životní láska... To znamená spousty času utrpení a vytrvalosti.
Příběh byl krásný romantický ale bylo to hlavně o pocitech které si oba nechávali pro sebe. Až přišel ten pravý čas tak vzplanul ten pravý plamen který je oba zažehl.

10.05.2023 4 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Připravte se na pořádnou dávku romanťárny.
Ze začátku mě spisovatelka docela zmátla působilo to jako by psala o puberťácích a ne dospělých lidech. Ty dialogy na mě působily dětinský.
2. půlka už byla mnohem lepší rozjel se příběh plný citu lásky a strachu z odloučení.Jiskření a vzájemná přitažlivost byla silná a nešlo jí odolat.
Aristokrat a studentka práv byli polovičky jednoho celku ale museli si projít bolestí a vším co k velké lásce patří.
Bratranec Sigov by si zasloužil pokračování .

,, Někdy... nechat někoho odejít může být stejně důležitým projevem lásky jako se ho držet"

08.04.2023 3 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Čtení tohoto příběhu mě ze začátku moc bolel. Ava si prošla peklem a přesto jako Fénix vstala z popela a vzlétla. Byla silná a odhodlaná byla jak papír s ostrými hranami a hlavně měla u sebe strážného anděla ,který ji stál neustále za zády. Knox ji byl okouzlený již od prvního dne. Byl jako její stín tolik ji chtěl a zároveň neměl právo ji mít.
Za mě napínavé čtení kde na vás čeká hodně emocí ,smutku, bolesti , lásky ale taky víry ve spravedlnost a pomoct těm ,kteří to potřebují.
Moc se mě líbilo jak si s námi spisovatelka prohrávala co se týkalo násilníka ,který měl Avě ublížit....
Určitě stojí za přečtení.

12.03.2023 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Muž mých snů....kde vězíš :-D

Farrah to poznala už jako dítě kdo to bude.
Jenže když je ta láska zakázána o to víc je lákavá, vzrušující,nebezpečná.
Moc pěkný příběh dvou milenců,kteří si museli hodně vytrpět a počkat si aby nakonec mohli být spolu.
Každý si zaslouží druhou šanci.
Tato spisovatelka prostě ví jak pohladit duši ženy.

31.07.2022 4 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Kde Rafe byl když jsem si hledala ženicha :-D:-D:-D
Naprosto skvělý a chápající muž,který toho tolik nabízí a ještě umí vařit???
Bella tokova roznožka,ktera si užívala studentského života a myslel si, že střídat kluky jak puky na hřišti se jí nemusí vymstít.
To co jí ale potkalo si nikdo nezaslouží i když to udělala v dobré víře.Pohlavni nemoci se dost podceňují a proto ponaučení z této knížky je bezpečnost při sexu je prvotní.
Krásný příběh s neohranou tématikou, který mě sedl jak prdel do hrnce.

09.07.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Tak tohle je přesně můj šálek kávy.
Tyhle kluky Já prostě žeru nejen jako své dobré kamarády, ale i v knížkách si ráda o nich přečtu . Jejich Láska je prostě pro mě trochu jiná než jako ta u (normálních párů).Je plná děsu z odhalení ,trápení komu všemu ublíží, odhalení se a přiznání, že je přitahuje stejné pohlaví. O to víc jim tu lásku prostě věřím.
Krásně napsaný příběh o dvou gayích kamarádech ,hokejistech, kterým rodiče i společnost nedopřála aby mohli být spolu jako pár.Až po letech kdy se znovu potkají na ledu jako spoluhráči si uvědomí jak je to k sobě přitahuje takovou silou že dokáží překonat stud i zbabělost.
Nechápu diskriminaci,copak si někdo z nás vybere jaký se narodí????
Rozhodně doporučuji!!!!

08.01.2022 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Romantika a zase jenom romantika......
U těchto knížek jí prostě nikdy není dost.
Je evidentní co takových exotů jako je Hudson běhá po světě :-D:-D:-D
A jen milá skromná vtipná a neústupná Mari ho dokáže změnit v poblázněného a milujícího chlapa.
Knížka byla od začátku velmi vtipná a čtivá moc jsem se bavila. Příběh byl jasný od začátku až do konce ale no a co???
Doporučuji jako vánoční relax značka:Ideál.

28.12.2021 4 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Rozhodně skvělý nápad s těmi kartičkami.
Mladá vdova které manžel nechal po své
smrti 30. různých návrhu na sexuální hratky aby si oživila svůj život.
Čtivý příběh kde nechybělo sexuální napětí a vzájemná chemie mezi Alysse a jejím novým sousedem s krásným zadkem.
Pokračování si rozhodně nenechám ujít.

27.11.2021 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Jak jednou s Hříšníkama začnete už neodolate.Začte te se a už vás nepustí.
Prostě hodný kluky nemá nikdo rád!!!!!!!!!
Pokračování pro mě bylo o dost jiné o to víc skvělé.
Rosie je srdcařka a velká bojovnice no a Dean....parchant,alkoholik ,který měl přes své kostlivce ve skříni srdce na svém místě.
Je to bolestný,krutý a zároveň úžasný příběh lásky.
Poď te do mě..... DOPORUČUJI!!!!!

14.09.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Je zajímavé jak tato autorka umí psát více způsoby.Tento byl velmi milý,romantický a zábavný.Moc se mě líbil i když Turbulence a Důvodné pochybnosti byl naopak drsný,sprostý s nabitým sexem.
Určitě stojí za přečtení,protože co může být krásnějšího než když se do sebe zamilují dva ,kteří spolu prakticky vyrostli a znají se až do morku kosti.

30.04.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Valibuk,to teda jo, pěkně se v tom plácal.Rány z dětství si někdo nese celý život ,ale Aiden s pomocí úžasné Cami to zvládl.
Stalking se často v knížkách neobjevuje proto pro měl byl tento příběh příjemnou změnou.Určite stojí za přečtení a teď šup na Madoxe.

26.03.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Proč vydáváte knížky když nemáte všechny díle...nechápu.
Úžasný příběh nabitý erotikou a vzrušením.Na mě moc krátký ,ale vážně to stálo za to.Snad ty dva zbývající co vyjdou budou tak dobre jako tento.
Podte do mě ...vážně stojím za přečtení.

28.02.2021 5 z 5

Dávné duše Dávné duše Jana Beranová

Dávné duše je jako když se krása střídá s nádherou.
Mikkaela a Seth jsou dva obyčejní studenti ,kteří měli v osudu se prostě poznat. Proč? Protože jsou si souzeni jsou spřízněné duše a životní lásky.
Příběh je protkaný nadpřirozenem, magií a hlavně láskou tak silnou která přestála i smrt.

12.10.2024 4 z 5

Pokušení Pokušení Ivy Smoak

Studentka a její profesor.
Mladá, nezkušená a naivní Penny podléhá ďábelský sexy a majetnickému profesoru komunikace.
Rozjíždí se hříšný, nebezpečný ,zkažený a toxický vztah. James má na ni špatný vliv a přesto se s ním Penny cítí v bezpečí cítí ,že konečně žije. Oba před sebou něco skrývají a to jejich vztah vede do záhuby.
Příběh měl docela dobrý začátek ,ale postupem to bylo docela utrpení a konec,tím ho pro mě paní spisovatelka zabila... snad se to vylepší pokračováním????

18.03.2024 3 z 5

Získej mě Získej mě Stacey Kennedy

(SPOILER) Oproti předešlým dílům už je to jen vlažný čajíček.
Spíš romantika než erotika.
Vysloužilý voják Ronnan s temnou minulostí ,který se stará v erotickém klubu Phoenix o bezpečí a přiložítostně je přizván jako účastník show. Nessa zoufalá romantička,která je přepadená a o vlásek uniká znásilnění. Oba si pomáhají navzájem ona potřebuje chránit a on chce aby ho někdo potřeboval a miloval.
Milé krátké a sexy romantické počteníčko.

05.03.2024 3 z 5

Životní příběh striptérky Životní příběh striptérky Edita Cerha

(SPOILER) Edita je žena ,která se narodila v Československu. Je to striptérka, společnice, tanečnice, zpěvačka a především starostlivá a spolehlivá matka,,BOJOVNICE". Pouští nás do pravdivého a podrobného života a to hlavně proto aby předala vzkaz někomu kdo potřebuje jednoho dne znát celou pravdu. Seznámí nás se svojí profesí díky, které navštívila kluby v různých částech světa ,kde zažila intriky, lži ,ale taky potkala opravdová přátelství. Představí nám své děti a ukáže nám jak důležité je pro ní pouto mezi matkou a dítětem. K tomu se samozřejmě váží její osudový muži na ,které neměla vůbec štěstí. Jak její příbuzní tak partneři ji vnímali jako dojdou krávu. Edita je neskutečně důvěřivá ,upřímná ,cílevědomá a až neskutečně laskavá. Dokázala vydělat neskutečnou spoustu peněz a proto je hodně soběstačná ,tuto kombinaci muži dlouhodobě nedávají. Její velká láska je Mexiko, kde byla opravdu šťastná.
Pak přichází to pravé peklo v podobě muže a Země kde momentálně žije.
Hanibal na první pohled charismatický a okouzlující muž, který se postupem vybarvuje za monstrum. Je to manipulátor ,narcista patolický lhář a psychopat. Amerika se jí ukazuje jako Země, kterou zajímají peníze a bez peněz tuto zemi obtěžuje. Ke konci knížky už jenom kroutím hlavou ,nadávám a říkám si proboha živého to snad nemůže být pravda.
Přeji ji aby boj do ,kterého se dala nevzdávala a jednoho dne měla ten poslední díl skládačky, který jí chybí k tomu aby našla klid a byla šťastná.
TOHLE SI MUSÍTE PŘEČÍST DOPORUČUJI!!!!!

21.02.2024 5 z 5