Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Že byl první díl pecka...tak druhý je bomba.Opět dávám samé hvězdy protože toto je vážně hvězdná série.No a ty konce....to snad není možné.
Vůbec neváhejte a poďte si mě přečíst.

14.04.2021 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Určitě umí psát lepší a poutavější příběhy,ale kdo nemá slebé chvilky?
Tato autorka nas zásobuje takovou zpoustou knih,že žasnu nad tím jestli taky dělá něco jiného než,že píše.
Mě se to líbilo i když to úplně wau nebylo,ale stejně si každou její novou knížku přečtu.Ona prostě ví jak se ramantika píše.Diky

10.04.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

No to fakt joooo!!!
Vážně skvělé napsaný příběh kde nechybělo nic co mám v knížkách rada.Prostě turbulence v pravém slova smyslu.
Určitě se k ní ještě vrátím vážně se do mě vryla.

21.03.2021 5 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Teto sérii dávám plny počet.
Byla to vážně jízda jak na horské dráze.Nic ji nechybělo...kdo hledá v knížce vzrušení,lásku,zradu, ponížení a spousty sexu nejen ve dvou tak je to serie právě pro vás.
Moc jsem si to užila...mohu jenom doporučit.

28.02.2021 5 z 5

Spisovatel Spisovatel Lucie Salová

,,Knihomolkám jen stále čekají na svého spisovatele"
No kde začít?
Asi tím ,že to pro mě bylo krásné, zábavné a originální čtení díky ,kterému nám paní spisovatelka přiblížila zákulisí psaní a vydávání knih.
Kdo z nás by se nechtěl potkat se svým oblíbeným spisovatelem? Haně začínající spisovatelce se to povedlo a nejen to. On okouzlil ji ,ale i ona se mu vkradla do srdce. Jejich vztah začal nečekaně ,ale rozjel se do bouřlivýho sexem nabitého vztahu. Hana prožila předchozí dysfunkční manželství s mužem ,který se bál dotyků a asi proto si užívala svého spisovatele plnými doušky. Ne vždy jde ,ale vše jak v pohádce a i ty dva potká nečekaná událost ,která jim převrátí život vzhůru nohama.
Díky hanině kamarádce Ali, která mě neskutečně bavila a dala celému příběhu tu příjemnou dávku humoru vše zvládla.
Po této knížce jsem sáhla především díky její krásné obálce A vůbec nelituji.

10.10.2023 4 z 5

Konec nevinnosti Konec nevinnosti Alessandra Torre

On je zvíře sexuální bůh z něhož šílela ,ukradl ji srdce ale nikdy plně její nebude protože Boha nikdo vlastnít nemůže.
Jejich životní styl byl pro ostatní nemorální, ale oni ho milovali. Trojky, večírky to byl jen vílí prach jimž bylo jejich kouzlo poprášeno.
Akční ,zamilované ,sexem nabité.

12.07.2023 4 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Tato série je jako paprička pikantní ,pálivá a zatraceně žhavá.
Phoenix dokázal změnit každého, kdo vešel dovnitř.
Už ho unavovalo pozorovat ostatní, jak jí píchají.
,,Jsem masochista"
Ničilo mě, když se koukám jak ji ochutnávají jiní. Bylo snažší prorazit hlavou cihlovou zeď, než se dostat do jejího srdce.
Byla vášnivá ,divoká ,nespoutaná ,odvázaná a sexy a milovala sex před obecenstvem...kde jsem byl já v první řadě.
Příběh plný sexu ,vášně, ale i tajemství a velké odvahy ,která si zasloužila krásny a lásky plný konec.

Děsně mě štve ,že nevím kde se Phoenix nachází :-D:-D:-D

28.06.2023 4 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Lincol a Whitney... prostě hrdinové ,protože to co si oba zažili aby mohli být spolu byl vážně fičák,horská dráha, sci-fi.
Ale,jejich vztah je už natolik zocelený že ty dva už nic nemůže rozdělit.
Akorát ,že poslední díl byl už na mě moc..
moc tajemství
moc bolesti
moc smrti
moc všeho...tohle nebyla bouře,ale tsunami.

09.06.2023 3 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

(SPOILER) Annu a Leifa dala dohromady vážná automobilová nehoda.
Leif z ní vyvázl o něco líp ,ale Anna byla dlouho v kómatu. Když se probrala tak zjistila že její dosavadní soukromý život v troskách. Oba si prožívají své noční běsy, ale zjistili že je jim spolu dobře. Pokračovali jako spolubydlící no a pokoušeli se v životě posunout dál ,jak už to bývá tak se posouvaly hlavně k sobě.
Taková milá oddechová knížka... Za mě vlažný čajík:,-)

31.05.2023 3 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

Smutný ...
Čekejte příběh dvou zlomených duší ,protože už jejich dětství se vymklo ideálnímu vzorci.
Jak Jasmina tak Timon neměli v osud na růžích ustláno. Když se jako dospělí potkali tak už oba měli spousty jizev. Jasmína, která prožila manželství s mužem kterému vládla despotická matka a Timonovi ,který se v pubertě potkal se špatnou partou, která ho i mimo jiné dovedla za vězeňské zdi.
Tolik je to k sobě táhlo ,tolik chtěli být spolu ,tolik se báli a hledali způsob jak se milovat a navzájem si neublížit.
Muselo uběhnout spousty let a projít si těžkou zkouškou aby si Jasmína a Timon mohli popřát ,,dobrou noc".

,,Ale srdce není sluha.
Nedalo se mu poroučet.
Neposlouchalo mě"

07.04.2023 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Tohle se Katy opět povedlo.
Prostředí temné, tvrdé a násilné no prostě mafiánske podsvětí, které mám v knížkách moc ráda.
Obě hlavní postavy mě neskutečně bavili a tu chemii mezi sebou jsem cítila na dálku.
Rajcovni Melanie ,barbie a děsivý Gray duch.
Příběh měl sexuální jiskření, šťavnaté zvraty a plno tajemství
Za mě super čtivo a moc doporučuji.

12.03.2023 5 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Tento královský příběh je vlastně pohádka pro dospělé o nezbedném princi který našel královnu svého srdce a naučil se kralovat.... a jak prince zkrotila stydlivka a jak našel pod všemi těmi matracemi svou dokonalou kuličku hrášku.

08.03.2023 4 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Vlézt Hudovi do hlavy byl docela masakr.....asi jako každému můži :⁠-⁠D
Celkově ráda čtu knížky z pohledu můžu, jsou pro mě jiné ,neotřelé.
,,Cit'' tohle moc Hudson postrádal, hledal a našel až s Alaynou.
Přes všechno jeho hnusné chování měl důvod zakořeněný v jeho dysfunkční rodině.
Zamilovanost z něho udělala lepšího člověka a může.

14.02.2023 3 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Každý v sobě máme určitou sexuální fantazii a zvrhlé myšlenky.
Záleží už jenom na příležitosti,chtít zkusit něco nového a nebo potkat toho praveho může,který nám otevře ty pomyslne dveře neřesti a už záleží jestli vztoupit a nebo zůstat tam kde momentálně jsme.
Julia velmi milá a nezkušená potkala toho ďábla,děvkaře a dominanta,které by ji ráď vtáhl do tajů sexuálního života o kterém je přesvědčena že o něj nemá zájem.
Chemie a úžasná přitažlivost,která se mezi nima rozvíjí je neodolatelná.I když se Julie snaží Bradovi uniknout a odolat mu....selhává.
Začíná vztah ,kterého se Julie boji ale zároveň ji neskutečně přitahuje.
Snad pokračování ohlalí víc:-D:-D:-D

26.06.2022 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Je to příběh plný tajemství, které se jen velmi pomalu odkrývají. Proto je čtivý takovým způsobem, že nejde dát knížku vůbec z ruky....čtěte a čtěte a nevímate.
Za mě To byla docela fantasmagorie plná zvratů, vulgarismů ,výhrůžek a plno brutálního sexu náctiletých.
Madison holka bez hrdostí ,která se chová jak naivní pipka se dostala do spáru Bishopa a jeho kumpánů -Elitního klubu králů (úplní psychopati).
Neskutečně mě to bavilo jsem naprosto uchvácená a o to víc, protože mám hned po ruce pokračování do, kterého se okamžitě pouštím.
Rozhodně doporučuji!!!!

18.01.2022 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Milostný trojúhelník do, kterého když spadnete ,tak je jasné ,že to nebude jednoduchá cesta.Tady prostě někdo skončí se zlomeným srdcem.
Tru, hudební novinářka, která je nucena udělat interview se svým kamarádem z dětství a svoji velikou láskou.
Chce být profesionálka,jenže láska ta děsná mrcha opět vyleze na povrch a převáží ji život na ruby.
Jake, rocková hvězda, playboy, pařmen, potížista prostě Bouřlivák.Je přesvědčený ,že mu svět leží u nohou a může mít vše co chce i Tru,která je ovšem už zadaná.
Moc pěkný emoční příběh lásky,bolesti,zrady a hodně trápení.

14.11.2021 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Toto je prý kniha pro děti a mládež.Z mého pohledu rozhodně neeee....
Nevím co jsem čekala,ale takovou omáčku bez nějakého hlubšího příběhu taky ne.
Ještě nikdy mě tak hlavní hrdinové nerozčilovali jak tady,netuším přesně který víc.
Hardin je naprostý idiot,sobec a kterén,který by se měl jid léčit.
Tessa ,pipina bez hrdosti a tím mě asi ona štvala,z těch obou víc.
Rozčiloval mě jejich vztah od začátku až do konce kde šlo jen o jedno...pusa,hádka,omluva,sex,hádka,omluva a ubližování si navzájem...prostě neskutečnej kolotoč,pořád dokola.
Jen proto ,že jsem zvědavá jestli tito dva pitomci najdou společnou řeč tak budu pokračovat ve čtení.
Asi se najdou čtenářky,které tuto knížku doporučí ,ale já se k nim tentokrát nepřidám.

08.08.2021 2 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Pro někoho bleeee pro mě jéééé.
Pokaždé když vyšlo nové pokračování jsem se těšila co si na nás autorky zase připravili i když je to většinou všechno o jednom tak mě přišel každý příběh jiný.
Ruby mě padla do noty ale s Nailem jsem měla problém....měl ženu na zlatém podnose a nevěděl co s ni????
Rozhodně DOPORUČUJI!!!??

12.06.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Potřebuji půjčit hvězdy protože těch mých pět na to nestačí.Pokračovani bylo ...no páni nemám slov,jsem prostě nadšená.
Jak je možné napsat tak krutý, vulgární, drsný,násilnický příběh ze kterého je vám po dočtení moc krásně????
Moc jsem si Tyrana užila a vím že se k Deo a Kingovi zase někdy vrátím...více takových knih,prosím!!!!!!

13.05.2021 5 z 5

Z pekla štěstí Z pekla štěstí Martina Hohenberger

Krátká fantasy povídka z pražských ulic. Je plná magie ,čarodějů, kouzel a boje proti zlu. Veronika mladá čarodějka musí ukrást mocný talisman a aniž by tušila že tím uvrhne rodinu do
smrtelného nebezpečí.
Dokáží se jako rodina spojit a vyhrát nad prokletím talismanu?

26.09.2024 4 z 5