jitka_dankova jitka_dankova komentáře u knih

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

(SPOILER) Knihu (celou sérii) jsem zkusila přečíst kvůli čtenářské výzvě, viděla jsem i film. Velmi mne ale zklamala. V knize se nic neděje, je to jen takový strohý scénář pro film. Hlavní hrdinka se chová nedospěle (vůbec ne věk, který je jí tam "přidělen"), naivně, hloupě a trapně. Samé lži a hlouposti. Námět s falešným chozením šel rozhodně zpracovat lépe, vztahy mezi sestrami taky. A to video? Přišlo mi šílené, jak blbě to tam celé řeší. Přeskakovala jsem řádky a stránky, abych to nějak dočetla a pořád čekala, jestli se rozjedou nějaké vnitřní pochody autorky, jestli trochu dospěje a ono nic. Romantická linka v podstatě mizivá, Lara mi tam přišla absolutně nezamilovaná a nic pořádně neprožívala. A konec celé série - každý na jiné vysoké škole a v tom věku a daleko od sebe? Vážně si myslí, že jim bude láska na dálku fungovat? Tohle měla raději ta autorka zpracovat, zajímalo by mne, jak by se s tím poprala. Za mne tedy i konec zklamáním. Nejsem cílovou skupinou, nicméně tato kniha by mne nebavila ani v době věku autorky.

21.10.2021 odpad!