josska josska komentáře u knih

Volání hvězd Volání hvězd Emma Donoghue

Kniha má krásnou obalku,byla jsem na ni nalákána a trošku zklamání,,,ale celkem se mě líbila,,situace skoro jak dnes,,to je teda děsivé,,,Veřejnost se nabádá,,vyhýbat se veřejným místum,,jako jsou kina,kavárny,divadla,a pohostinská zařízení,,,Pokud se musíte líbat,,činte tak přes kapesník,atd,,,,no není co dodat,,,,

06.03.2021 4 z 5

Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu Dalajlamova kočka a čtyři tlapky duchovního úspěchu David Michie

Jedním slovem skvělé,,poslouchám to jako audio,moc mě to baví,myslenky,,tím že mám ráda jogu a vše okolo,,tak mě to asi baví víc,,,ale není to nutné,,,je to zklidnění,třídění myslenek,,,,těším se na další,,mám je už připravené všechny,,,,

06.03.2021 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Kniha vyborná,jako vždy,spisovatel mě baví,,napínavé,čtivé,,,,

22.01.2021 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Kniha mě příjemně překvapila,myslím,že neni jen pro mladé,,byla čtivá,napínavá,bavila mě,,,,konec mě teda překvapil,,myslím,že pujdu do audioknihy,,ty mě ted dost baví,,,,,

02.12.2020 4 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Moje první kniha od autora a moc se mě líbila,pěkné fotky a pěkné básničky,,přečtená sice díky výzvě,ale jsem moc rada,,,

06.11.2020 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Kniha se mě líbila moc,,moc knih jakoby z druhé strany jsem ještě nečetla a tady ta byla zajímavá,čtivá,,nic není jak to muže vypadat,,,,,

25.09.2020 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Knižka se mě moc líbila, oddychovka,moc pěkně se četla,,,taková ze života,,,těším se moc na další knihy autorky,,,

25.07.2020 5 z 5

Mlsná huba Mlsná huba Magda Váňová

Spisovatelku mám hodně načtenou z dřívějška a moc se mě líbila,po delší době jsem se k ní vrátila a baví mě pořad,,je to čtivé,,má to spád.....

12.07.2020 5 z 5

Svědectví modrých koní Svědectví modrých koní Sophie Hardach

Kniha se mě libila,minulost,součastnost to mám rada,,byla čtivá,,,,,

11.07.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Knihu jsem četla hned po Tatérovi,,z toho jsem měla smíšené pocity..ale Cilčina cesta,,,to bylo něco uplně jiného,,,čtívé,napínavé,.smutné,,husina,slzy,byla moc statečná a odvážná,,,,kniha se moc povedla a určitě na ni nezapomenu,,,,

07.06.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Z knihy mám smíšené pocity,,,o knize se hodně psalo,tak jsem čekala asi něco víc,,četla jsem už víc takovych knih a většinou mě ukapla slza a něco to ve mě zanechalo,,,,kniha je čtivá,smutná,ale něco mě tam chybělo,,knihu jsem dočetla a začala číst Cilčinu cestu a to už je něco jiného...napínavé,husí kuže,strach,děj,slzy skoro od začátku...

05.06.2020 4 z 5

Purpurové doteky Purpurové doteky Markéta Harasimová

kniha se mě líbila,čtivá,napínavá,,,témata smutná,,,ale všechno zlé je pro něco dobré..

18.04.2020 5 z 5

V náruči kanibala V náruči kanibala Barbora Walterová Benešová

Mě se kniha líbila,pěkně se četla, byla napínavá,ale některé pasáže popisující kanibalisbus byly příšerné,,,ale musela jsem číst dál,knihu jsem přečetla za jeden den,,,moc pěkný konec

23.02.2020 4 z 5

Venkovská svatba Venkovská svatba Barbara Hannay

kniha se mě moc líbila,,spisovatelka nikdy nezklame,,,prolínání minulost a současnost mám rada,,,,,

24.12.2019 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

jsem nadšená,moc se mě to líbilo,až na ten konec už aby vyšlo pokračování,,,čte se to jedním dechem a je to napínavé,,,

13.11.2019 5 z 5

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Moje oblíbená autorka a moc pěkná,čtivá kniha....

21.06.2019 5 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Autorku mám ráda a knížka se mě moc líbila,prolínání současnosti a minulosti mě baví,je to psáno velice poutavě,,,,

05.05.2019 4 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Knížka se mě moc líbila,byla čtivá,napínavá,střídání minulost a přítomnost super,už se těším na další knihy autorky

15.04.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knížka mě příjemně překvapila,byla výborná,čtivá,místy drastická,ale měla děj a spád...těším se na další pokračování

13.04.2019 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Moje první knížka od spisovatelky a moc se mě líbila,čtivá,napínavá,dost mě bavila,určitě si přečtu další....

08.01.2019 5 z 5