Jurajovamaka Jurajovamaka komentáře u knih

Vyhradené pre Teba Vyhradené pre Teba Laura Fechová

Jedna super úžasná kniha pre mladých aj dospelých veľmi má oslovila nádherné myšlienky a prepojenie dnešného sveta na Boha. Odporúčam každému a teším sa na ďalšiu knihu :)

24.02.2021 5 z 5

Za to mi zaplatíš! Za to mi zaplatíš! Petra Nagyová Džerengová

Pekný dojímavý príbeh. Taká oddychovka. Stojí za prečítanie ❤✌

24.02.2021 5 z 5

Kat Kat Roman Horňák

Výborné, napínavé. Detektívky moc nemusím ale Horňak ma jednoducho vždy zlomí a ideeem až do konca. Je výborný autor, rozprávač...jednoducho to má prežité, vie sa vžiť do príbehov, preto sú všetky také ✌

Hviezda nad arabským peklom Hviezda nad arabským peklom Monika Wurm

Strhujúci príbeh chytajúci za ❤ vrážajúci sa po kožu.
M I L U J E M knihy od Moniky Wurm každá jedna stojí za prečítanie.
ODPORÚČAM pre každého správneho knihomoľa ✌

Záhada zadnej izby Záhada zadnej izby Katarína Gillerová

Príjemná oddychovka. Taký koláčik ku kávičke. Mám rady knihy od tejto autorky.
Stojí za prečítanie ❤✌

Za dverami číha život Za dverami číha život Mária Blšáková

Krásny príbeh chytajúci za ❤ napínavý od začiatku po koniec.
Stojí za prečítanie ❤✌

Drž ma, keď padám Drž ma, keď padám Miroslava Varáčková

Smutný príbeh chytajúci za ❤
Určite O D P O R Ú Č A M ❤✌

Bola mníška Bola mníška Ivana Havranová

Kniha nadväzuje na knihu MNÍŠKA. Mne sa páčila. Pekný príbeh zo života.
Určite O D P O R Ú Č A M ❤✌

Za tie prachy to stálo Za tie prachy to stálo Silvia Koscelanská-Hajdučeková

Keď som ju čitala bola som u 10 rokov mladšia. Príbeh ma zaujal. Taká oddychovka :-)
O D P O R Ú Č A M ❤✌

Nepoškvrnená povesť Nepoškvrnená povesť Martina Hlubocká

Super romantická kniha s prvkami histórie. Taká oddychovočka. Za MŇA ODPORÚČAM ❤

Aprílové slnko Aprílové slnko Katarína Gillerová

Krásna kniha plná romantiky.
Určite ODPORÚČAM ❤❤❤

22.02.2021 5 z 5

Smutný príbeh...
Napínavý od začiatku po koniec...ale aspoň skončil šťastne ❤
Knihu určite ODPORÚČAM

20.02.2021 5 z 5

Odplata Odplata Mária Hamzová

Mária Hamzová je moja obľúbená spisovateľka. Príbeh bol pekný a napínavý, sama som ostala v mnohých okamihoch prekvapená ako sa vyvíjal. ????
Čo mi však v knihe vadilo bolo veľmi veľa opakovaného textu vo forme spomienok, ale tie som preskakovala, už som ich poznala nspamäť ????

Knihu určite ODPPRÚČAM ????
Taký koláčik ku kávičke ????☕

19.02.2021 4 z 5

Nehľadaj pravdu Nehľadaj pravdu Zdenka Wenzlová Švábeková

Silu príbehu som cítila už pri prvej knihe, ktorú som od Zdenky Wenzlovej Švábekovej čítala.
Príbeh Viktorie je iný, ale jej knihy majú niečo spoločné - výbornú autorku.
NEHĽADAJ PRAVDU...je príbeh mladej tínedžerky, ktorá zrazu stratila všetko a ocitla sa sama v realite života.
Autorka do hĺbky, ale vkusne, opisuje, ako sa dievča v náručí muža mení na ženu a v mene lásky sa vydá nesprávnou cestou.
Aj takúto odvážnu tému, so skutočnými vyjadreniami a precítením vášne, opísala s citom a eleganciou sebe vlastnou. Pri čítaní som sa úplne vžila do deja... lomcovali mnou pocity od smútku cez napätie, trápenie až viedli k láske, pocitu šťastia...Ako JA milujem tieto príbehy, vžijem sa do deja, stávam sa súčasťou...niet nad lepší RELAX ako výborná kniha.
Ď A K U J E M Zdenka, už teraz sa teším na ďalší príbeh, ktorý vytvoríš ????

Za mňa ÁNO, kniha stojí za prečítanie ❤✌

15.02.2021 5 z 5

V sieti pavúka V sieti pavúka Roman Horňák

Supeeeer, napínavá od začiatok po koniec. Nešla som sa odtrhnúť od knihy dala som ju za nedeľné popoludnie a skončila s ňou 23:35. Detektívky nie sú moja šálka kávy, JA mám rada predovšetkým romantické knihy. No nedávno som čítala od Horňáka Anjelika a tá detektívka mi až ❤ trhala, taká bola napínavááá a smutná. :-(
Táto bola tiež výborná, určite si rada prečítam aj ďalšie...
O D P O R Ú Č A M ;-)

14.02.2021 5 z 5

Anjelik Anjelik Roman Horňák

Bolo to kruté, až mi ❤ trhalo :-(
O D P O R Ú Č A M výborne napísaná detektívka ;-)

13.02.2021 5 z 5

Cudzinec v dome Cudzinec v dome Shari Lapena

Moc ma nezaujala, možno sa k nej ešte niekedy vrátim ❤

12.02.2021 3 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Smutný a krutý príbeh o žene Sarah s ktorou sa osud nepekne zahral.
Najskôr zneužívaná otcom. Udá ho, otec končí za mrežami a Sarah je umiestnená do detského domova.
Postaví sa opäť na nohy, vyštuduje a odchádza za vysnívanou prácou vychovávateľky detí do Amsterdamu, ale opäť padne do pasce, ocitá sa v sieti pasáka s bielym mäsom...podarí sa jej z tohto príšerného pekla uniknúť???
Začitaj sa do príbehu o prežitie...
O D P O R Ú Č A M

09.02.2021 5 z 5

Minimalistický domov Minimalistický domov Andrea Richardson

Dobreee ukáže ako začať a ako pokračovať v tom čo je v živote dôležité, a ako nebyť upätý na materiálne veci. Začať žiť nie len prežívať.

06.02.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Mornštajnová je majsterka, ktorá TO proste vie. Moja druhá kniha od nej autorky a opäť nesklamala, aj keď moju milovanú Hanu neprekonala. Teda skôr ja čítam autorkinu tvorbu v opačnom poradí :)
Páči sa mi, ako ma vždy rýchlo vtiahne do deja, aj keď je samotný príbeh celkom prostý, akých sa určite udialo mnoho. Ale tie sondy do hláv jednotlivých postáv, ako sú jednoducho a pritom veľmi presne popísané ich vnútorné pocity, ktoré následne ovplyvňujú ich konanie, v tom tkvie majstrovstvo autorky. Ďakujem.❤

06.02.2021