kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Tak tohle mě fakt dostalo. Příběh plný emocí, naprosto skvěle napsaný. Těším se na další knížky od téhle autorky. Snad přijdou a nebudou zklamáním.

25.10.2021 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Stále se držíme vysokoškolského hokeje. Ale autorka má pořád o čem psát. Každý příběh je jiný, i když základní linie má jasný směr a cíl.

24.07.2021 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tuhle spisovatelku prostě žeru. Její knížky mají všechno, co od toho žánru potřebuji a očekávám. 3 bratři Millesovi jsou už zadaní, takže teď budu čekat, čeho dalšího se od této autorky dočkáme. Doufám, že to nepotrvá moc dlouho.

17.03.2023 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

"Chápu, že hokej je v podstatě o tom, že se banda prvňáčků pere o mrňavý černý puk, zatímco se jim sudí snaží zabránit, aby se navzájem povraždili. Je to vlastně docela roztomilý."

Já tuhle ženskou fakt žeru. Její knížky se sportovní tematikou nemají chybu. A mám pocit, že je v jejich psaní čím dál tím lepší. A jenom doufám, že už kluci ten pohár konečně vyhrají. :-)

13.09.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Mám ráda knížky téhle autorky, miluju sportovní prostředí. A miluju natvrdo uvařená vejce. Tenhle nápad vyšel fakt vtipně. A pořád neztrácíme z očí i starší postavy.

10.09.2021 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Volné pokračování Campusu. Mám ráda knížky ze sportovního prostředí. Autorka je zřejmě velká hokejová fanynka. Ale jde jí to dobře.

21.07.2021 4 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Tohle je za mě zatím nejlepší díl celé série. Je nejakčnější, pořád se něco děje. Hlavní hrdinka není žádná naivní husička, a ani se nezmítá mezi touho dál vykonávat své povolání lékařky a láskou k muži. Má všechno srovnané a jde si jasně za svým cílem - chci být lékařkou s chlapem. Nechybí samozřejmě láska a všechno spěje k dobrému konci - zlo je zničeno, ať žije dobro. Navíc se mi na celé téhle sérii líbí, že se dějem pořád nenásilně proplétají všechny předešlé postavy. A jsem hrozně ráda, že autorka objevila slovo "sardonický". Možná si dám v posledním díle tu práci a za každé jeho použití udělám čárku. Jsem sama zvědavá, k jakému číslu dojdu. :-)

18.12.2019 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Naprostá pecká. Pan Miles a Andersonová - chvíli jsem se smála, chvíli plakala. Romaňťárna se vším všudy. A kluci byli boží.

18.01.2023 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Příběhy těchto chlápků mě prostě baví. Je tady sice ústřední dvojice, ale pořád se nám do života motají i ostatní členové kapely a jejich přátelé. Doufám, že se nakonec dočkáme příběhů všech ostatních .

25.04.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Přečteno za jednu noc. Těším se na další knížku téhle autorky.

20.12.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Knížka se mi líbila, je to klasický příběh na jeden až dva večery. Ale v téhle kategorii se už asi nedá najít nic, o čem by ještě nikdo nepsal. Killián a Liberty tvoří fajn pár. Teď už nám jenom zbývá těšit se na příběhy zbytku kapely.

01.11.2021 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tenhle smoking ti budou závidět i tučňáci a nebudou to ti z Pittsburghu - tohle mě prostě bavilo. Obě postavy napsané vtipně a svižně. Hlavní hrdinka není ufňukaná nána.

16.10.2020 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Neprobrečela jsem ji úplně celou, ale určitě aspoň půlku. Krásně napsané. Ledger byl miláček a Kenně jsem držela obě pěsti.

28.02.2024 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tady jsem se moc bavila. I když mě Olive občas svým podceňováním trochu štvala, tak to bylo tak skvěle napsané, že jsem se vlastně nemohla vůbec zlobit a hltala jsem jednu stránku za druhou. A dokonce mě nenudilo ani vědecké prostředí. I tady dokázala udělat autorka zajímavou zápletku. Už se těším na další její knížky.

26.01.2024 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Vtipné, zábavné, romantické. Už se těším na další část.

20.06.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Knížky téhle autorky mám ráda. Příběh Maxxe a "zrzky" Charly - jejich popichování, slovní souboje - má to švih, má to šťávu a 350 stran bez nudy.
Užitečná jako jeptiška v bordelu?!?! :-)

21.03.2022 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Protože jsem první četla Kultiho, chtěla jsem dát v půlce jenom 4*. Na to, že Jas a Ivan měli 26 a 29 let, měla jsem občas pocit, že čtu knížku o postavách minimálně o 10 let mladších. Jejich slovní invektivy tomu odpovídaly. Ale nakonec mě příběh dostal a dávám * plný počet

23.09.2021 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

I tomuhle dílu jsem nakonec těch 5* dala. Dialogy mezi Grace a Loganem nebyly zase až tak vtipné jako u předchozího dílu, ale i tak to mělo něco do sebe.

18.11.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knížku jsem "zhltla" na jeden zátah. Je to samozřejmě klasická slaďárna, ale tohle přece u téhle knížek čekám, takže mě to určitě nepřekvapilo. Bavila jsem se u slovních přestřelek mezi oběma hlavními postavami. Těším se na příběhy zbylých hokejistů.

17.11.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Super letní oddychovka. Tohle prostě patří naprosto přesně k dovolenkovému relaxu.

25.07.2020 5 z 5