Karola050716 Karola050716 komentáře u knih

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Asi jsem už trochu moc romantik a méně realista..příběh Laurie a Jacka a Sarah je ze života, dovedu si dobře představit, že se vám nějaké takové osudové setkání stane, ale prostě tomu potom moc nevěříte, různě se to zamíchá a prostě se míjíte..jenže potom mi ke knize nesedí ten závěr - vzhledem k příběhu trvajícím desetiletí je moc překotný a romantický a nutně vede k myšlence "ježiši, to to nemohli udělat o 200 stránek zpátky?". A pro ten rozsah přes deset let mi některé emoce nepřišly úplně uvěřitelné..sotva si zvyknete, že má někdo přítele a už se berou, rozchází atd. Četla se dobře, ale vyzněním mi úplně nesedla.

19.03.2020 3 z 5

Just So Stories / Bajky i nebajky (dvojjazyčná kniha) Just So Stories / Bajky i nebajky (dvojjazyčná kniha) Rudyard Kipling

Tohle mě fakt bolelo a po dočtení knihy mám při oslovení "drahoušku" návaly agrese :D Ne že by to bylo úplně blbé, ale bavily mě asi dva příběhy a to ty poslední, jinak to čtení bylo spíše utrpením.

19.03.2020 1 z 5

Mortina Mortina Barbara Cantini

Milá jednohubka na cca 15 minut, netradiční hrdinka a celkově ladění do Addams family.

19.03.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Mona to prostě umí, přečteno jedním dechem a Issac je prostě k sežrání, i když je to lehce netradičně postavené.

19.03.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Tohle byla prostě krása..určitě se k ní vrátím a pořídím si do knihovny domů.

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Rozhodně slabší než jednička, zasmála jsem se jen občas a celkově mi příběh přišel trochu roztříštěný..každopádně konec mě opět navnadil a rozhodně budu v sérii pokračovat.

22.02.2020 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Chvíli mi trvalo zvyknout si na vizuální zpracování, ale pak už to byla jízda a oběma jsem jim hodně fandila..nutně potřebuju pokračování :)

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Báječné. Absolutně jsem nečekala, že by mě to tak chytlo, ale velice dobře se čte, příběh parádní a když jsem si šla pro druhý díl a oni ho neměli, bylo mi do breku :D

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Zajímavé téma, ze kterého toho šlo podle mě vytěžit o dost víc. A rozhodně to nemělo skončit tak rychle, zůstala spousta nedořešených věcí.

22.02.2020 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Přesně jako v Začít znovu i druhý díl staví hlavně na vývoji vztahu dvou hlavních postav a to je podle mě jeho hlavní deviza...mně tento postup vyhovuje, jejich emoce mi potom přijdou uvěřitelnější, ale pokud máte rádi rychlejší postup, kde se na sblížení nečeká 200 stran, tak sáhněte po něčem jiném. I když mě Dawn občas štvala, bylo to krásné čtení..

02.01.2020 4 z 5

Drž mě, když padám Drž mě, když padám Miroslava Varáčková

Pro mě velice silný příběh, žádné kličky okolo, prostě jednoduchý příběh dětí z rodiny, ve které by nikdo z nás vyrůstat nechtěl...kromě useknutého konce nemám co vytknout a určitě od autorky ještě něco zkusím.

02.01.2020 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

V rámci žánru nijak překvapující, orgasmy přetékající a celkově nudné..Možná jsem jen zmlsaná hokejovými příběhy od Elle Kennedy, ale možná je Talisman prostě velmi jednoduchá oddychovka pro ty, kteří tenhle žánr moc nečtou...

02.01.2020 2 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Bavila mě moc, Elle Kennedy mě dokáže úplně odstřihnout od reality a nevnímat nic jiného než ubíhající stránky...na druhou stranu jsem možná čekala trošičku víc..ale rozhodně jsem si to maximálně užila a obě hlavní postavy byly super... a u Holise jsem se fakt nasmála :)

My My Elle Kennedy

Knížka, kterou jsem dostala v neděli ráno a protože jsem si jí šetřila, dočetla jsem jí AŽ v pondělí...bože, já ty kluky miluju, určitě budu číst znovu a znovu a znovu...dokonalé..a ten Wesův rozhovor..ooooo :D

01.12.2019 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Perfektní shrnutí "problémů", na které narazí každý, kdo má rád knihy , rád čte, chodí do knihovny a do knihkupectví raději než do hospody...jsem ráda, že v tom nejsem sama :D

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Od Kasie West už jsem četla lepší knihy, přesto jsem si to maximálně užila a všechno, co hlavní hrdinka prožívala po své výhře bylo zcela uvěřitelné..povedené.

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Bavilo mě to hodně a určitě si přečtu další díl..čte se to v podstatě samo a i když nejsem vyloženě nadšená, tak spokojená určitě. Percy má přesně ten sarkasticko/hystero/jasněžesetostanemně přístup, který mě moc bavil.

09.11.2019 4 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

V polovině jsem to odložila...knížka o tom, že pokud jste zodpovědní a staráte se o svou rodinu, je to špatně a je třeba se změnit...nula romantických linek a jedna "kamarádka", kterou bych kopla do zadku...pro mě potvrzení, že holčičí knížky psané chlapem opravdu nejsou pro mě.

09.11.2019 2 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

První knížka od Colleen Hoover, která mě nenadchla...no jednou to asi přijít muselo. Možná je to tím, že hlavní postava není úplně sympatická, nebo je to popisovanou nemocí a tedy atmosférou knihy, ale prostě mi to úplně nesedlo a ze začátku vyloženě nebavilo. Příběh má nepochybně velmi silné momenty (dopis rodině, prášky), ale právě rodina je tady fakt přehnaně ujetá, všechny problémy táhnoucí se několik let se vyřeší během tří krátkých rozhovorů a celkově mi to přišlo ne moc uvěřitelné. Čte se to lehce, tak jako Colleen vždycky, ale tentokrát se nadšení nekonalo.

20.10.2019 3 z 5

Mateřství jako z reklamy (na Lexaurin) Mateřství jako z reklamy (na Lexaurin) Petra Hřebíková

Nic jsem nečekala a moc mě to nebavilo, ač se jako matka dokážu s popsanými situacemi dobře ztotožnit, tak mi to nepřipadalo vůbec vtipné, spíš celé psané na sílu..za mě je rozhodně lepší třeba Mami, přidej.

20.10.2019 1 z 5