Katka2382 Katka2382 komentáře u knih

Prosranej život Prosranej život Jaroslav Čejka

Jelikož se řadím mezi ty stejně postižené tak jsem jak chápala tak se i bavila.

06.06.2020 5 z 5

Retro ČS Retro ČS Michal Petrov

Krásně zpracovaná publikace.Moc si z te doby nepamatuju,ale sem tam některé výrobky přeci jen ano.Moc se mi líbil i televizní pořad Retro.

06.06.2020 5 z 5

Židé v dějinách města Klatov Židé v dějinách města Klatov Milan Strnad

Trochu hůře čitelná ale pěkná,zajímavá a potřebná kniha.

06.06.2020 4 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Bohužel se přidávam k těm méně nadšeným.Asi jsem čekala trochu víc než patetické dialogy a nereálné situace.Jinak je to i docela napínavé a čtivé,to zase jo.I když překlad mě tu a tam taky dost vadil.Například slovo maman,kolik je v češtině mnoho variant-máma,maminka,matka,mamka atd. proč tedy pořád opakovat jen tu francouzkou verzi?aby bylo znát že jsou ve Francii?

05.06.2020 2 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Druhý díl už je trochu napínavější a i trochu šmrncnutej červenou knihovnou,mi tak přijde.Ale pořád je to taková čtivá oddechovka.

04.06.2020 4 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Taková příjemná a čtivá oddechovka.Je i malinko napínavá,jak asi každý porod dopadne.Jdu se vrhnout na druhý díl.

03.06.2020 4 z 5

Modrý sníh - Úděsné vzpomínky na roky hrůzy v sibiřském gulagu Modrý sníh - Úděsné vzpomínky na roky hrůzy v sibiřském gulagu Piotr Bednarski

Moc krasný a dojemný.Určitě nečekejte žádné klasické drsné gulagácké vyprávění ad bydleli jsme tam a tam pak si pro nás přijeli atd..... .

01.06.2020 4 z 5

Dobrovolník Wanke Dobrovolník Wanke Antonín Rašek

Četla jsem tuhle knihu už opravdu dávno.No žádná hlubokomyslná literatura to opravdu není.

01.06.2020 2 z 5

Třetí dvojče Třetí dvojče Ken Follett

Četla jsem ji už kdysi dávno,ale je to skvělá a napínavá kniha.Nechybí ani milostná linka.Za mě super počtení.

Známky života Známky života Robin Cook

Tohle je asi moje nejoblíbenější cookovka.Napínavé do posledni stránky.

Mozek Mozek Robin Cook

Až z toho člověku běhá mráz po zádech.

Horečka Horečka Robin Cook

Napínavé,čtivé,skvělé.Co víc dodat.

Filmové příběhy Filmové příběhy Zdeněk Svěrák

Krásné a oblíbené filmy v knižní podobě.

Vratné lahve Vratné lahve Zdeněk Svěrák

Krásný film a krásná kniha,prostě od pana Svěráka.Co víc dodat.

Tatínku, ta se ti povedla Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák

Knížka kterou napsal pan Svěrák a ilustroval pan Born prostě nemůže zklamat,no ne?

Tmavomodrý svět Tmavomodrý svět Zdeněk Svěrák

Krásná kniha z nekrásné doby.Okupace,válka a pak ještě aby toho nebylo málo přijdou 50.léta se svojí zrůdností.Film je taky povedený,jen bohužel nepřišel ve správný čas.

Paměť mojí babičce Paměť mojí babičce Petra Hůlová

Pěkná kniha se zvláštní atmosférou.Rozhodně je to takové nevšední počtení.

31.05.2020 4 z 5

Kolem Jakuba Kolem Jakuba Michal Vrba

Tak tohle byla fakt pecka. Každá z povídek je skvělá,napínavá a zasáhne přímo do srdce,některá míň jiná víc.A nakonec se kruh uzavře a jeden jen kouká a přemýšlí a něco docvakne hned a něco až za chvilku.Moc povedená je i obálka knihy, prostě je to celé perfektní.

Výbuch bude v šest Výbuch bude v šest Alena Vostrá

Skvělá dětská knížka.Četla jem ji už několikrat a vždy pobaví.Film taky není špatný.

30.05.2020 5 z 5

Ukradený život Ukradený život Renée Villancher

Krásná knížka se silným obsahem.Je to smutný příběh.

30.05.2020 4 z 5