kolacky kolacky komentáře u knih

Maigret a soudcův dům Maigret a soudcův dům Georges Simenon

Docela dobré.

16.05.2022 4 z 5

Perunův hněv Perunův hněv Arnošt Vašíček

Hm... Nechalo se to číst, ale čekala jsem trochu víc. Na známého záhadologa nějak málo záhad, řekla bych. Chtělo by to víc Peruna, víc magie, větší zapojení bohyň... No jo, ale to jsem já, a ne autor.

15.05.2022 3 z 5

19. Vánoce 19. Vánoce James Patterson

Vypečené Vánoce!

15.05.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Úžasný začátek série! Moc povedený příběh a parta hned ukázala, co umí.

12.05.2022 5 z 5

Maigretův revolver Maigretův revolver Georges Simenon

Nejlepší případy Maigretovy jsou ty, kdy je v Paříži obklopený svými inspektory, nacpává si dýmku a telefonuje paní Maigretové, že nestihne večeři...

11.05.2022 4 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Tentokrát to Kate neměla vůbec jednoduché. Moc moc jsem jí držela palce!

11.05.2022 5 z 5

Cestovatelka Cestovatelka Alexandra Bracken

BojácnéKuře to skvěle shrnulo. Ettin vztah k rodičům, obzvlášť k tátovi. Nicholase a jeho dilemata. Divnou Li Min. Rozervanou Sophii. A praštěného a snažícího se Juliana. Mně se druhý díl hodně líbil.

09.05.2022 4 z 5

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Ale na druhý díl jsem zvědavá.

08.05.2022 4 z 5

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Tu a tam jsem docela nechápala jednání postav, obzvlášť Rose - Etta by určitě jednala rozhodněji a lépe, kdyby byla poučená. Dělala, co mohla, ale když nevěděla proč, jak a kudy, nedopadalo to zrovna dobře.

08.05.2022 4 z 5

Mezi nebem a peklem Mezi nebem a peklem Ivanka Devátá

Já se prosím taky kochám, přesně jako kolegyně yonda. Jinak nelze!

06.05.2022 5 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Líbilo se mi to. A nejvíc jsem fandila Martinique a přála jsem jí ten dobrý konec.

04.05.2022 5 z 5

Bretaňské speciality Bretaňské speciality Jean-Luc Bannalec (p)

Šmarjá, to jídlo... Kafe... Rum na nejvyšší úrovni... A popis města, něco úžasného. K téhle sérii je radost se vracet. (No a samozřejmě Dupin, hlava chytrá a otevřená.)

04.05.2022 5 z 5

I staré dámy umí vraždit I staré dámy umí vraždit Ladislav Beran

Nové dobré případy! A mimochodem, v Midsomeru vraždila stará dáma v dílu Zvoní ti umíráček. Zvoníky.

02.05.2022 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

No to zase byly nervy... A o fous. Lively zaválel a Bart nakonec taky.

01.05.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Dost mrazivé. Všechny ty události jsou hodně přesvědčivé a o to je to horší. Veliká úleva nakonec...

30.04.2022 4 z 5

Rakev bez nebožtíka Rakev bez nebožtíka Ladislav Beran

Za mě zase prima čtení. Četníky z Písku sleduju při práci moc ráda. Jenom... v titulní povídce byl ten nebožtík Poskočil nebo Pospíšil? To by si autor/sazeč/korektor mohli ujasnit.

28.04.2022 4 z 5

Hříšní lidé města Písku Hříšní lidé města Písku Ladislav Beran

Roztomilé počtení! Všechny ty postavy a postavičky z galerky i od vyšetřovatelů a taky to "nebudeme z toho dělat pohřeb" pana štábního kapitána Votruby, je to hodně fajn.

27.04.2022 4 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Obálka jako vždycky na jedničku. Guy byl smolař. Amy zase nejnechutnější a nejbezcitnější Darcyna entita. Brr, to bylo ohavné! A za mě škoda toho domu, ten byl sympatický. Bohužel ho ovládala Amy.

22.04.2022 4 z 5

Poslední záblesk slunce Poslední záblesk slunce Guy Gavriel Kay

Mně se to četlo dobře a líbilo se mi to. Jak se všechno pěkně propletlo a promíchalo, Bůh, bohové a bytosti... a lidi ze všech (tehdy) známých koutů světa. Jenom bych tak nějak uvítala mapu...

19.04.2022 4 z 5

Svatý příkaz Svatý příkaz Benjamin Black (p)

Čím dál míň chápu Fíbku. Je pravda, že to nemá jednoduché, ale až tak divná by být nemusela. Asi je bohužel celej tatínek.

16.04.2022 3 z 5