Kopretina Kopretina komentáře u knih

Průšvihářky Průšvihářky Jacqueline Wilson

Malý bonbónek do čtenářské výzvy. Wilsonová je záruka kvality. U téhle knížky mi vadilo, že mi nebyla sympatická ani jedna postava.

04.01.2024 4 z 5

Konec snění Konec snění Jacqueline Wilson

Žeru to jak malá! Super série.

07.10.2023 5 z 5

Pod hvězdou bláznů Pod hvězdou bláznů Jarmila Pospíšilová

Příběh neurazí, ale ani nenadchne. Malá chuťovka třeba na dovolenou. Příběh jednoduchý, který je zkomplikován, aby zase mohl dobře dopadnout.

02.07.2023 3 z 5

Moskoviáda Moskoviáda Jurij Andruchovyč

Za mě propadák, vůbec mě kniha nebavila, nevím z ní nic.

01.06.2023 1 z 5

91 pater 91 pater Andy Griffiths

Je to šílené, dceři se to líbí, za mě divoké.

29.05.2023 2 z 5

Medvědí pohádka Medvědí pohádka Ivona Březinová

Docela se mi to líbilo, vše o medvedech. Zavzpomínala jsem na olympijské hry mého dětství.

09.05.2023 4 z 5

Zlodějíček Bubla Zlodějíček Bubla Astrid Lindgren

Až jsem se těch očí bála!

20.04.2023 4 z 5

Angry Birds Záhada zeleného ptáka Angry Birds Záhada zeleného ptáka Tapani Bagge

První setkání s Angry birds. Docela hezké, dceři se moc líbilo.

20.04.2023 3 z 5

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Za mě propadák. Asi jsem měla velké očekávání, když to je oceněné a zfilmované. Hrozně jsem se u knihy nudila.

20.04.2023 1 z 5

Bruno a vánoční nadělení Bruno a vánoční nadělení Alex T. Smith

Tak tahle knížka mě fakt bavila. Četla, a občas zpívala, mi ji dcerka. Hezký díl.

14.04.2023 5 z 5

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

Tento díl mě fakt bavil!

28.03.2023 5 z 5

Flouk a Líla: Dobrodružství z mrakodrapu Flouk a Líla: Dobrodružství z mrakodrapu Petra Dvořáková

Moderní pohádka, dceři (10 let) se líbila. Zajímavá myšlenka a ztvárnění.

22.03.2023 3 z 5

Kráva Říčanová Kráva Říčanová Tereza Říčanová

No, zajímavý počin. Zajímavý způsob života, který chápu, ale asi by mi nestačil.

20.03.2023 3 z 5

Utrpení a radosti očistce Utrpení a radosti očistce František Spirago

Nezaujal mě styl knihy. Přijde mi to odtržené od duchovního života, postavené jen na tom se něco odmodlit, bez toho, aniž by se člověk přibližoval Ježíši.

16.03.2023 2 z 5

Radosti zimy Radosti zimy Jeff Kinney (p)

Takový průměrný díl. Snad už taky máme po zimě.

15.03.2023 2 z 5

Dogman Dogman Dav Pilkey

Dcera nadšená, četla několikrát. Kdyby to fakt psali malí kluci, tak bezva. Jinak praštěné, až vtipné.

14.03.2023 3 z 5

Přítel z nejmilejších Přítel z nejmilejších Michaela Hrabětová

Neurazí a nenadchne. Nejvíc mě bavily obrázky.

07.03.2023 3 z 5

Shrek 4 - Zvonec a konec aneb Jak to bylo (ve filmu) Shrek 4 - Zvonec a konec aneb Jak to bylo (ve filmu) Cathy Hapka

Nejvíc se mi líbila grafická zpracování Fiony, jinak pohádky (?) o Shrekovi nejsou můj šálek kávy.

03.03.2023 2 z 5

Pan Sova Pan Sova Arnold Lobel

V něčem geniální, v něčem trapné. Příběh o slzičkovém čaji mi připomněl, jak se kdysi moje sestra strašně smála, a když jsme se jí ptali, čemu se směje, řekla, že se lehtá na chodidle.

02.02.2023 3 z 5

Velká šance Velká šance Jeffrey Patrick Kinney

Pobavila jsem se, sport také není moje silná stránka.

01.02.2023 5 z 5