Kristy.Seb Kristy.Seb komentáře u knih

Lov Lov Elle Kennedy

Tak tohle mě bavilo. Líbila se mi Summer s jejími problémy, se kterými se dneska setkává hodně lidí. A líbil se mi Fitz!

22.06.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Všechny knihy od toho autora jsou téměř na jedno brdo. Zamilují se, zjistí, že spolu z nějakého důvodu být nemůžou a nakonec příběh nabere rychlý spád a už jsou spolu.
Do dlouhých deštivých a zimních večerů dobrá četba.

20.06.2020 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Příběh předvídatelný, ale to jak Cole miloval Willie bylo úchvatné.

19.06.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Opět mě kniha od této autorky dostala. Přečteno jedním dechem.
Issiaca jsem si ihned zamilovala. Líbí se mi, jak autorka vždy použije nějakou tragedii l hlavním hrdinům a jak se s nimi učí žít.

18.06.2020 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Cukrárna v Paříži mě bavila. Bavilo mě, s jakým nasazením zkouší stále dokola jedno a to samé cukroví. Popis samotné Paříže byl parádní a to cukroví jsem si dokázala živé představit jak chutna. Jen romantická zápletka mi přišla zbytečně jednoduchá.

10.06.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Velmi hezky spojený příběh s poznáváním Kodaně a ohledání hygge (štěstí, rovnováhy..).
Příjemné čtení s dějem.

06.06.2020 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Moje druhá kniha od autora s rozhodně se mi líbila více, než kniha V pokušení.
Mělo to celkem děj, bylo to zamilované a bylo to prostě fajn.

01.06.2020 4 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Série se vrátila k původním hlavním hrdinům, což dost oceňuji. Hlavně ten šťastný happyend. Jen mi bylo líto, jak to mělo rychlý spád.

Samec Samec Alice Clayton

I další díl knihy z této série se zaměřil na nové postavy. Dostávalo mě s jakým humorem spolu Chloe a Lucas flirtovali.

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Líbilo se mi, jak se další díl knihY zaměřil na nové postavy. Zbožňovala jsem humor Viv. Ale nenáviděla jsem, dokázala slintat nad tím tupcem kovbojem..

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Tento díl byl p dost slabší než Nabíječ. Moc se mi ale líbilo koupení a předělávání společného domu. A ty hádky mezi Neilem a Sophii mi přišli přitažené za vlasy.

25.05.2020 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Caroline mě moc bavila, měla parádní smysl pro humor. A úplně mě dostalo jak se Simonem spolu flirtovali.

22.05.2020 4 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Knihu jsem dočetla, ale že by to mělo nějaký extra strhující děj se říct nedá...

20.05.2020 4 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Kniha je ve stejném duchu jako 1.dil, ale tenhle díl je rozhodně lepší a napínavější. Trochu mě zarazilo vyřešení rozvodu. Snad bude další s Jaxem.

16.05.2020 4 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Příjemná oddychovka. Nechápala jsem, jak si Tatum mohla všechno nechat líbit. Moc se líbilo, když se konečně vzepřela. Ale ten důvod toho hloupého chování Jareda mi přišel trochu ujetý...
Respektuj starší, pečuje o sebe, dokončí, co jsi začala, a vyřeš si své problémy.

16.05.2020 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Zakončení knihy je dobré. Nejvíc se mi na celé sérii líbí, jak celá rodina Royallů drží při sobě a jak vezmou pod svá ochranná křídla kohokoliv.

15.05.2020 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Moc chválím krátkou část o Gidenovi a Savanně
Co se týká Eastona, tak mě dost bavil jeho styl humoru a flirtování s Hartley. Bylo mi ho ale i líto. Čím víc se snažil, tím víc vše kazil.

14.05.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Příjemný příběh se šťastným koncem. Moc se li líbila jóga, která byla součástí příběhu.

11.05.2020 4 z 5

Ke hvězdám a ještě dál Ke hvězdám a ještě dál Marilyse Trécourt

Když se ráno probudila vedle Brada Pitta, tak jsem si říkala, co ta kniha bude za blbost. Ale nakonec mě kniha fakt dostala. Člověk nemůže čekat, že život bude dokonalý. Protože všechny ty nedokonalosti dělají život.

Svoboda je být sama sebou, respektovat se, plnit si své sny, aniž by mě ochromovaly neopodstatněné obavy. Svoboda je být zcela šťastná bez zábran.

11.05.2020 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Celou dobu jsem přemýšlela, kdo by mohl být vrah. Tohle jsem teda nečekala. Líbilo se mi, jak bratři drželi při sobě.

08.05.2020 5 z 5