Kristy.Seb Kristy.Seb komentáře u knih

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Musím pochválit "zápletku" této knihy. A taky se mi líbilo povolání Amber.

12.08.2020 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Velmi mě bavil sexuální humor. Vtipné, dojemné a samozřejmě zamilované.

11.08.2020 4 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Tohle mě bavilo. Bylo to vtipné, bylo to zamilované a bylo to dojemné.

11.08.2020 4 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Na knihu jsem se vrhla jedním dechem, ale bohužel jsem byla zklamaná. Ve třetím díle bylo hezké, jak se našli 3 sourozenci. Ale další díl ze série už byl zbytečně zašmodrchaný.

10.08.2020 4 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Jednoznačně nejlepší kniha z celé série. Líbilo se mi, že další měsíce se začali motat kolem Mii a její rodiny. A že konečně se v dalších měsících neobjevil další sexy muž s chtíčem v očích. Prostě Wes je Wes.

10.08.2020 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Další tři měsíce a další 3 noví muži,kteří Mie zasáhli do života. Skvělý nápad s tetováním.nemphal bych si na jeden měsíc půjčit Tae?
Chválím, že provázání s prvním dílem v knize zůstalo.

07.08.2020 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Rush se zachoval jako naprostý frajer. A to jak miloval těhotnou Giu bylo dokonalé.

05.08.2020 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Bavila mě Gia a její prořízlá pusa. Zápletka předvídatelná, ale jsem zvědavá na Rushe. Obdivuju ho.

04.08.2020 4 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Láska, touha, oddanost...

03.08.2020 5 z 5

Doktore, ne tak zhurta! Doktore, ne tak zhurta! Patrick Taylor

Další povedený díl, který se tentokrát vrátil do minulosti. A hurá na další díl.

03.08.2020 5 z 5

První díl série mě vtáhnul do děje, ale jen co se týká vývoje vztahu mezi Wesem a Miou.
3 měsíce, 3 různé vztahy a 3 různé životní problémy. Téma zajímavé, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

23.07.2020 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Příběh ze sportovního prostředí mě velmi bavil. Holka, co si na nic nehraje,je zvyklá makat a neřeší žádný malování a oblečení. Kulti mi že začátku vadil, na jakýho si hrál frajera, ale vyklubal se z něj velmi prima kluk se srdcem na pravým místě.
Rytmus, já & Malchin mě bavil o něco víc, ale ani tady nechybí skvělý humor.

22.07.2020 5 z 5

Tvůj perfektní rok Tvůj perfektní rok Charlotte Lucas

Líbil se mi nápad s naplánovaným každým dnem v roce. Některé části mě samotnou donutily zamyslet se nad určitými věcmi. Kniha není náročná na čtení, ale ani mě moc nevtáhla do děje..

13.07.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Líbilo se mi zakončení série. Obdivovala jsem, jak se Hunter snažil dodržet celibát. Myslím, že to vydržel dost dlouho. A obdivuju ho, jak se odhodlal říct, že Demi miluje. Je to frajer.

05.07.2020 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Ani třetí díl mě nezklamal. Opět se musela hlavní hrdinka vypořádat s těžkou životní situací. Trochu mě mrzelo, jak se z jednotlivých hlavních dějů v knize skákalo na další děje. Ale hezké čtení.

03.07.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Žádný extra děj nečekejte, ale bylo to milé a hezké.

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Raven je úžasná. Nenechá si noc od nikoho líbit a rozhodně nepotřebují ničí pomoc. Ale Dávení mě velmi mile překvapil, jak umyl být milý a zamilovaný.

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Příběh nemohl skončit jinak, než že ty dva spolu skončí. Ale bavila mě Morgan. Obviduju, s jakým nasazením se dokázala pustit do tak těžké práce.

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

To bylo boží! Od samého začátku jsem se smála. Obdivuju Gaby s jakým humorem dokázala přijmout všechno co jí potkalo. Bavilo mě, jakej vztah měla Gaby se svým bratrem a jeho kamarády. A samozřejmě bylo úžasný sledovat rozvíjející se lásku mezi ní a Sašou.
Úchvatné! Skvělé! Vtipné!

22.06.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Ostrý jazyk Brenny jsem zbožňovala. Nenechala si od nikoho nic líbit. U Jakea se mi líbilo, jak dokázal být upřímný a chovat se jako chlap! To jejich flirtování bylo úžasný.

22.06.2020 5 z 5