Kristy.Seb Kristy.Seb komentáře u knih

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Strach z nás dělá hlupáky.
Líbilo se mi, že se další díl série točil kolem Cole, kterého jsme "viděli" dospívat v předešlých dílech. Cole je sexy, hodný a prostě sexy. A líbila se mi i Shannon a její problémy, se kterými ji pomáhal sexy Cole.

20.10.2020 4 z 5

Anděl Anděl Tiffany Reisz

Šílenec je člověk, který se pokouší o totéž znovu a znovu, přičemž očekává odlišné výsledky.
Život a smrt je min o životě a smrti než láska.
Život je příliš krátký na to, aby si člověk něco vyčítal.
Některá bolet ne na slzy příliš hluboká.

Pokračování této série se mi líbilo mnohem víc než první díl. Bavilo mě vyprávění z minulosti a aspoň už mi nebyl tak strašné odpornej Søren. Ale i tak jsem ho nesnášela. celá tahle série byla ujetá a trošku psycho.

18.10.2020 3 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Milovat někoho tak, že cokoli méně než kompletní a absolutní vlastnictví je nepřijatelné... Je to prostě ta nejčistší radost.
Z knihy mám dost zvláštní pocity. Do půlky knížky mě příběh až děsil. Uvidíme, jak se vyvine druhý díl...

16.10.2020 3 z 5

India Place India Place Samantha Young

Hana na můj vkus až moc odmítala Marca. Na druhou stranu si neumím představit, jak mu dokázala odpustit a přenést se přes všechno.

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Bavila mě Liv a její problémy s její osobou. Byla až moc paličatá. Ale Máte byl sexy.

Trable Trable Samantha Towle

Začátek knihy, kde Mia vyprávěla jak byla týrána, byl opravdu drsný. Až se mi nechtělo číst dál. Zbytek knihy už pokračoval dost předvídatelně, ale příběh se mi líbil.

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Romantický příběh se smutnou minulostí. Bylo mi jasné, že Save s Lucem spolu skončí. Ale naprosto mě dostalo ukončení knihy... Snad další díl vyjde do nejdříve.

10.10.2020 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Víš, svět se bude pořád snažit udělat z tebe něco, co chce. Lidé, čas, události - ti všichni tě budou formovat a nutit, aby sis myslel, že se sám v sobě nevyznáš. Ale nezáleží na tom, o co se budou pokoušet nebo jaká jména ti dají. Pokud budeš věrný sám sobě, vyhraješ nad jejich intrikami a zůstaneš sám sebou.

30.09.2020 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Velmi mě pobavilo seznámení Joss a Bradona. Příběh byl hezky napsaný, byla tam romantika a žhavý sex. Ač minulost Joss byla velmi smutná, líbilo se mi jak se s tím Joss snažila poprat.

29.09.2020 4 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Krásná kniha, krásný příběh. Líbilo se mi, jak byli popsané city všech hlavních postav.
Jen mě mrzelo, že nedošlo k odhalení vrahů.

27.09.2020 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Učíš lidi, jak s tebou mají jednat.

Kniha mě velmi mile překvapila. Překvapilo mě, s jakým smutným příběhem jsem se v knize potkala. Velmi se mi líbil Chase a co s ním udělalo vězení. Je to frajer.

01.09.2020 5 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

Překvapilo mě, kdo se zatím vším skrýval. Ale jinak průměrna kniha na oddychovku.

29.08.2020 4 z 5

Chytrá a sexy Chytrá a sexy Jill Shalvis

No, kniha byla v celku i napínavá. Ale jinak mě děje nijak nezaujal.

29.08.2020 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Od začátku jsem si myslela, že půjde o jednoduchý příběh. Dva mladí lidé, kteří spolu od začátku flirtují a musí zaručeně spolu skončit v posteli. Proto mě velmi mile překvapilo, že příběh v sobě nakonec ukrýval něco víc.

21.08.2020 4 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Vadil mi začátek knihy. Strašně dlouho mi trvalo, než jsem se začetla a než mě děj vtáhnul. Příběh se pak začal konečně rozvíjet, ale je konci už mi vadili zdlouhavé pasáže...
Ale jinak kniha byla milá a skončila šťastně.

21.08.2020 4 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Pokračování skvělého příběhu a opět to byla paráda. Obdivuju True, jak se dokázala vyrovnat s Jakeovo minulostí. A miluji Jakea. Jak pro True udělal vše, co jí na očích viděl. A ta láska a něha, kterou projevil v nemocnici. Nádhera!

17.08.2020 4 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

To bylo boží. Naprosto jsem se vtáhla do děje. Kdo by nechtěl být součástí velkého rockového turné. A Jakea byl prostě sladký.

17.08.2020 4 z 5

Poslední velký den Poslední velký den Tammy Robinson

Neskutečně krásný příběh, ačkoliv byl velmi smutný. Kéž by tohle nikdo nikdy nemusel zažít..
Ave byl úžasná. Na to kolik jí bylo let, byla neskutečně statečná.

16.08.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Vtipný začátek příběhu. A překvapilo mě, jakej by Drew pod tou slupkou nadrženyho sexy chlapa.

14.08.2020 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Skvělý příběh. Líbilo se mi, s jakým humorem spolu flirtovali. Oba měli velmi smutný příběh za sebou, ale to příběhu dodalo jiskru.

13.08.2020 4 z 5