Kristy.Seb Online Kristy.Seb komentáře u knih

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Svět je plný možnosti.

Když jsi připravenej na úder, tak ho ho zablokuješ, jenže někdy taky scyhtas pár levných háku do brady.

Dalasi díl se mi asi líbil o něco víc. Bavilo mě neustále škádlení Gabi a Lexs.

07.02.2021 4 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Život je plně rozhodování. Některý rozhodnutí jsou správný, jiný špatný.

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Nakonec mě to vtáhlo. Zajímavý nápad na podnikání.

06.02.2021 4 z 5

Doktore, tak na zdraví! Doktore, tak na zdraví! Patrick Taylor

Líbila se mi odhodlanost mladého O'Reilyho jak přistupoval ke své práci v chudinské čtvrti. A jsem ráda, že se Bary vrátil.

Sám sobě buď vždy věrný.

Lítost je ze všech lidských citů naprosto nejzbytečnější.

Všechno je jen otázka priorit.

Peřina vždycky víc hřeje, když jsou pod ní dva.

04.02.2021 5 z 5

Doktore, to je ale kotrmelec! Doktore, to je ale kotrmelec! Patrick Taylor

A zase se paní doktoři dokázali postarat, aby u nich ve vesnici byli všichni zdraví a šťastní. Líbí se mi, jak se O'Reilly stává milejším a milejším.

Letité překážky vzájemného porozumění se nejsnáze boří tolerancí a vzájemnou podporou zdola.

Všechna bolest vždycky přebolí.

Kdyz člověk něco opravdu hodně chce, záleží jen na něm, jestli dokáže tak tvrdě pracovat, aby toho dosáhl.

Všichni si musíme najít svou cestu.

Trpělivost je ctnost, kterou si vyzkoušíme, když budeme čekat na odpověď.

K tomu, aby se zlu dratilo, stačí, když dobří lidé nebudou nic dělat.

Upřímná láska to nikdy neměla zrovna lehké.

26.01.2021 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Vždycky jsem mohla dělat jen jedno. Jít dál.

Strach do značné míry vyvěrá z toho, co sami sobě říkáme. Strach plodí strach. Síla plodí sílu.

V prázdnoty se věci rodí, začínají tam. Vezměte si, jak černá díra pohlcuje energii a vydává ji v nové, živoucí podobě.

Abyste zahojila ránu, musíte se vysvihnout do sedla a vyřítit se do bitvy jako práva bojovnice.

Vesmír nikdy, vůbec nikdy nežertuje. Vezme si, cokoli chce, a zanic to nevrátí.

To je realita. S realitou se musíme smířit - ať chceš, nebo nechceš.

Já svetw je tolik věcí, které si zaslouží úžas.

Já chodím pomalu, ale nikdy nekráčím zpět.

Nezbývalo než jít dál.

Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.

Nedá se zjistit, čím to je, že se něco stane a něco ne. Co k čemu vede. Co něčí ničí. Co zpříčiňuje, že něco vzkvétá, umírá nebo vychýlí směr.

Já nic vědět nepotřebuji. Stačí věřit, že to, co jsem dokázala, je skutečné. Chápat význam svých skutku, aniž bych je dokázala přesně pojmenovat. Věřit, že už nemusím lapat holýma rukama. Uvědomit si, že stačí vidět rybu pod hladinou. Že je to vším.

Naprosto skvělý příběh! Se vším všudy.

16.01.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Můj celý život mi tě slíbil, tys musel, musel přijít.

Říká se, že každá sněhová vločka je jiná. Každá sněhová vločka je krásná a okouzlující ve své jedinečnosti. Symbolizuje čistotu.
Ale každá sněhová vločka, která má to štěstí, že dopadne na zem, je předurčena k tomu, aby se ušpinila.
Sněhové vločky nám ukazují, že pokud žijeme dostatečně dlouho, tak se nakonec taky ušpiníme.
Ale taky že ani špína nezničí naší krásu.

Život je o tom, že se na sebe dokážeš podívat do zrcadla, aniž bys sebou trhla.

Naděje je nebezpečná. Říká ti, ať to zkusíš, a když to uděláš, tak prohraješ.

Zamilovat seje jako když ztrácíte samu sebe pomalu, kousek po kousku.
Pobláznění je, že samu sebe ztratíte najednou.
Láska je jako břečťan. Omotává se kolem vás a tiše duši každou vaší část. Není trpělivá, laskavá ani něžná. Je nevyhnutelná, mazaná a dusivá.

Někdy i sluníčko lže. Někdy je venku, ale přitom je zima.

Láska je umění. Někteří lidé zavřou oči a odmítají ho vidět. Ostatní navštěvují všechny muzea na světě.

Život není nic víc než jen řetězec rozhodnutí. Ale někdy je přitom život víc než to. Někdy je to hádanka, která se najednou zničehonic vyřeší.

Dost drsný příběh. Neuvěřitelné, co nakonec Jess zvládla překonat a nezahořknout. Bylo hezké jak se z Bane dokázal vyklubat zamilovanej kluk.

07.01.2021 4 z 5

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Skvělý příběh. Naprosto mě příběh pohltil. Tu bezmoc, kterou cítili Maddy a Albert, jsem prožívala s nimi. Bylo krásný číst o tom, jak jim ke štěstí stačili maličkosti (pláž, jídlo, šampaňské). Knihu jsem dočetla v slzách.
Rozhodně doporučuji si přečíst.

06.01.2021 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Člověk by se měl nechat vést svém srdcem.

Příběh se mi líbil. Líbila se mi vzpurná princezna, která trpěla "poslušnost" dost dlouho. Bože, ale ten konec! Opravdu bylo třeba na posledních pěti stránkách najednou všechno obrátit vzhůru nohama?!?!
To jsem zvědavá, jak dlouho si budeme muset počkat na další díl.

05.01.2021 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Všechno má svůj důvod.

Člověk má jenom jednu spřízněnou duši.

Následky činů člověka můžou pronásledovat, ale nikdy neurčují směr navěky.

Úspěch člověka uspokojí, jen pokud ho má s kým sdílet.

Život je plný nejistota a co by kdyby.

Krásný příběh plný lásky. Kniha se četla sama. Ethan byl sladké se všema téma romantickýma gesta a a dárkama. Ale líbila se mi i Lila, jak si uvědomila, že láska v životě není všechno. Že je třeba jít i za svými cíly.

04.01.2021 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Nedávejte najevo svou přítomnost. Dejte radši pocítit svou nepřítomnost.

Je osvobozující, když se člověk odmítne stresovat ve stresující situaci. Bez ohledu na to, jak moc si všechno předem promýšlí, stejně to může dopadnout buď, anebo. Buď se rozhodne dobře, anebo špatně.

Každá chyba si nezaslouží následky. Někdy si zaslouží jen odpuštění.

I když se snažíte, jak nejlíp umíte, všechno vždycky nedopadne tak, jak byste si přáli.

Kazdy člověk nachází mír v něčem jiném.

Máš právo na to, co cítíš a jak na to reaguješ.

Dost zvláštní příběh. Nemělo to žádný "vau". Od této autorky mě to překvapilo.

03.01.2021 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Lítost je kontraproduktivní. Znamená to ohlížet se do minulosti, kterou nemůžeš změnit. Pochybnosti o tom, co děláš, ti zabrání později litovat.

Lidé se často rozhodují jen na základě citu, ale ve vztahu jde o tolik jiných věcí, nejen o lásku.

Jsou tři otázky, na které by si žena měla odpovědět ano, než spojí svůj život s nějakým mužem. Pokud na některou z těch tří odpovíš ne, vezmi nohy na ramena a upaluj s čertem o závod.
První otázka - váží si tě za všech okolností? Druhá otázka - pokud bude za dvacet let od nynějška stejný jako teď, chtela bys s ním pořád být? A na konec, inspiruje tě k tomu, aby ses s ním snažila být lepší člověk? Až najdeš někoho, s kým na všechny tři odpovíš ano, pak jsi našla dobrého chlapa.

Zkus posinout hranice. Od toho hranice jsou.

Smrt. Jediná věc v životě, které se nejde vyhnout.

Život se někdy nevyvíjí podle příruček.

Nejdůležitější že všeho, je dávat důraz na život.

Život někdy nepovolí a hází klacky pod nohy.

Zvidot někdy hází lidem klacky pod nohy. Ale ne proto, abyste všechno vzdali, vzdali se kontroly. Ne, život am hází klacky pod nohy, protože chce, abyste ho vzali do svých rukou, abyste ho o kus poponesli. Život chce, abyste bojovali. Abyste se ho naučili zkrotit. Chce, ab, stě vzali sekyru a rozsekali dřevo, ab, stě propadli palici a rozmlatili beton, abyste zapálil hořák a rozrezavali kovovou mříž a protáhli ven ruku.

Najděte rovnováhu mezi hlavou a srdce.

Vsechno zpochybňujte. Lásku, vášeň, náboženství. Když si ne udete klást otázky, nikdy nenajdete odpovědi.

Nikdy nelitujte.

Nádherné, dojemné, smutné. Přečetla jsem jedním dechem.

31.12.2020 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Každý potřebuje tu a tam pochválit.
Ty nejlepší věci v životě člověk obvykle nečeká.

První díl se mi líbil o něco víc, ale tenhle měl taky něco do sebe.

29.12.2020 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Věčnost se skládá z dnešních dní.
Život si vždycky nastolí určitou rovnováhu.
Všechno se dá napravit.
Všechno může být, když to vytvoříš.
Ty nejlepší věci chvíli trvají.
Vždycky miř vysoko.

Chvilku mi na začátku trvalo pochopit souvislosti, ale příběh dobrý. Velmi mě bavilo vripkovani Jess a Blake. A Bleakovo rodina byla boží.

29.12.2020 4 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Musíš být krutá, abys mohla být laskavá.
Buď pánem každé situace.
Láska vítězí. Láska je droga, po ní toužíš. Láska je vše, co potřebuješ.

Co je to orgasmus? Je to bomba. Holky s klukama bojují, kdo tu bombu odpálí dřív. Protože když vybuchne, začne oslava.

Děj mě chytnu. Máma byla slušně střelená. Ale ty gramatický chyby, to byl děs!

27.12.2020 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Je jedno, jak tenkou, nebo tlustou má někdo peněženku. Všechny, nás něco raní. Všichni se zamilováváme. Všichni jsme stejní. A tvoje minulost, s kým bydlíš a odkud pocházíš, na tom nezáleží. Tvoříš svojí vlastní budoucnost.
Pravidla jsou pro zbabělce a nudný lidi.
Život ti občas nedá žádný nástroje.

Sabrina teda neměla na růžích ustláno. O to víc makala, aby se někam dostala. A Tucker? To byl prostě chlap s velkým Ch. Sladké, sexy a prostě úžasnej.

Skóre Skóre Elle Kennedy

Lítost je pro padavky. Pouč se že svých chyb a jdi dál.
Co je na naději nejhorší? Cl9vake často čeká akorát zklamání.

Obdivuju Allie. Někdy je dost těžké po dlouhém vztahu to ukončit. Le ona to zvládla. A Dean? Ten byl samozřejmě sexy. Byl vtipný. A byl vytrvalý.

Omyl Omyl Elle Kennedy

Několik cenných rád. První a hlavní: buď sebevědomá. Druhá: buď spontánní. Třetí: jediný názor, na kterém záleží, je ten tvůj.
Co je láska? Máš pocit, jako by ti, srdce přetékalo citem, a že když někoho miluješ, potřebuješ ho víc než cokoliv jiného na světě, víc než jídlo, vodu nebo vzduch.

Grace byla nevinná a sladká. A LOGAN? Ten byl sexy. Se vrátil ke Grace a za každou cenu ji chce dostat k orgasmu. To mě bavilo! A klobouk dolů před Loganem a jeho bratrem, jak se za každých okolností starali o svého otce.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jeden krůček za druhým. Soustřeď se na jednotlivá vítězství.
Strach je součástí života. Nedovol, aby tě stáhl ke dnu.
V životě platí jedna věc. Když je něco dobrý, vždycky se něco jiného nevyhnutelně podělá.
Život je skvělý. Život je úžasně, báječně, děsivě skvělý.
Teď už se neohlížím. Teď už se dívám jenom dopředu.

Hana byla skvělá. Obdivuju ji, jak přes to co zažila, na nic nezanevřela. A Garret měl za sebou taky těžkou minulost. Obdivuju ho, jakej silnej muž z něho vyrostl.
Bylo to sexy, bylo to žhavé a bylo to vtipné.

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Kdo pochybuje, je podobné mořské vlně, hnane a zmítané vichřicí.

Ty nejtišší chvíle jsou ty nejhlasitější.

Všichni někdy odstrkujeme ostatní, jenom abychom viděli, že nás jistí.

Celý život je jedna velká zkouška.

Člověk dokáže proti sobě druhého obrátit stejně snadno, jako přátelství vybudovat.

Věřit Bohu znamená spolehnout se na to, v co doufáme, a být si jisti tím, co nevidíme. Znamená to, že se věci stanou, když se stát mají.

Vždycky je pitomý nechat něco nedokončený.

Člověk si často myslí, že ho potkalo to nejhorší co mohlo. A pak slyší příběh jiných.
Čtivé, smutné a milé.

19.12.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Když jde všechno do háje, jediná cesta vede vpřed.
Člověk se někdy dostane do fáze, kdy už to bolí tolik, že udělá cokoli, aby se tě bolesti zbavil.
Všichni kráčíme po nějaké cestě k něčemu a naše cesty se z určitého důvodu protínají.

Věřím na osud, ale taky na svobodnou vůli. Čímž myslím, že ta cesta existuje, ale klidně z ní můžeme vybočit. Jediný problém je, že se nijak nedá zjistit, po které cestě zrovna jdeme. Po vlastní? Po cestě osudu? Jini lidé taky šlapou po vlastních cestách. Co se stane, když tu naši někdo vymaže z povrchu zemského a my už nemáme kudy jít? Zasáhne v tu chvíli svobodná vůle? Nebo ta cesta pořád existuje, ale je neviditelná?

Cestu si každý sám vyšlapává.

Se zavřenýma očima si cestu nevyšlapeš.

Moc krásný příběh. Ač založen na smutné minulosti. Příběh o tom, jak si lidi okolo sebe "vykreslujeme" v lepším světle, než jaká je skutečnost.

18.12.2020 5 z 5