Kristy.Seb Online Kristy.Seb komentáře u knih

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

(SPOILER) Musíte se přestat hádat, když chcete, aby bylo po vašem.

Každá bouře se uklidní.

Když se stane nějaká tragédie, máš pocit, jako bys spadla z útesu. Jenže když si začne sedat prach, dojde ti, že jsi nespadla. Že sedíš na horské a vozík zrovna narazil na nejhlubší místo trati. A teď pojede nahoru, dolů, nahoru, dolů a takhle to potrvá dlouho. Možná napořád.

Někdy musíš od hádky odejít, když chceš vyhrát.

Přitažlivost není něco, co počítíš jen jednou, k jednomu člověku. Je to hnací síla lidských životů. Přitahují nás lidé, umění, jídlo, zábava. Přitažlivost je příjemná.

Tvoje tělo a tvoje srdce nepřestane hledat krásu a přitažlivost. Tvoje tělo a tvoje srdce nepřestane hledat krásu a přitažlivost v jiných lidech jen proto, že ses zalíbila jednomu člověku. Když se ti někdy stane, že tě začne přitahovat někdo jiný, je na tobě, abys z té situace vycouvala dřív, než se tomu už nebudeš moc ubránit.

Skvěle napsaný příběh. Obdivuju Morgan, že jak dlouho vydržela žít jen pro ostatní.

13.03.2021 5 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Život se nikomu nepřizpůsubuje, život drtí. A láska je zákeřná, ale dobrá. Drží nás při životě. Jestli ji potřebuješ, tak si počkej.

Minulosti se nemůžete jen tak zbavit. Nemůžete ji ignorovat nebo pohřbít nebo hodit z balkonu. Musíte se vedle ní naučit žít.

V životě neexistují pravidla. Děláte, co musite, abyste přežili. Pokud to znamená utéct před láskou svého života, abyste si zachovali pricetnost, udělejte to. Pokud to znamená, že někomu zlomit srdce, abyste nezlomili to své, udělejte to. Život je komplikovaný - až moc, než aby existovaly absolutní pravdy.

Láska je dar od Boha. Uvolněné šrouby přitáhne zpátky a všechno rozbité a nepotřebné uklidí.

Jednoznacne nejlepší díl. Odkryly se další tajemství a lži. Nakonec je to všechny dohnalo. Krásný závěrečný díl.

12.03.2021 4 z 5

Past lží Past lží Tarryn Fisher

Že začátku knihy jsem si říkala, že to snad ani nebudu číst. Nakonec jsem si Leah zvyklá a čekala jsem, zda se vzpamatuje a začne se chovat normálně.. No, jsem zvědavá na další díl.

11.03.2021 4 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Vždycky se vyhrát nedá.

Některé věci je lepší nechat tak, jak jsou.

Jakmile někomu odevzdáš srdce, z ho nikdy nedostaneš zpět. Zbytek svého života pouze předstíráš, že ho máš.

Když někoho miluješ, jde o víc než o tvé štěstí. Chceš přece, aby ten člověk byl šťastnější než ty.

Život jde dál, i když vás vláčí za sebou, zatímco křičíte a kopete kolem sebe.

Život balancuje na vratké hraně, můžeme se snažit bezpečné udržet vysoko nebo se zřítit dolů.

Činy doprovází následky. Na špatná rozhodnutí není čas. Každý krok je vzácný. Definice života.

Nějak mi styl psaní knihy neseděl.. Konec skončil trochu zajímavě, ale jinak mě děj nevtáhl.

06.03.2021 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Sdílení je projev lásky.

Naše minulost a naše okolností nás utvářejí a dělají nás tím, kým jsme. Obzvlášť to špatné. To špatné je jako stavební kameny.

Sarkastický humor prostě zbožňuju. Ty dva byli skvělí. Každý má nějaký kostlivce...

05.03.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Vítězové se nikdy nevzdávají a zbabělci nikdy nevyhrají.

Bavila mě prořízla pusa Tary. A fakt jsem se nasmála, jak chodila Prestonovi pro kávu a zaplatila ji rovnou všem zákazníkům. Ale konec nic moc.

04.03.2021 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Všichni nechceme od života totéž.

Když to člověk ví jistě, tak to prostě ví.

Bůh nám dává to příšerný proto, abychom v životě nebrali to krásný za zaručený.

Láska není vždycky hezká věc. Někdy strávíte všechen svůj čas nadějí, že se něco změní. Že to bude lepší. A než se vzpamatuje, jste zase na startovní Care, a někde cestou jste ztratili srdce.

Když nestojite o sarkadtickou odpoved, neklade hloupé otázky.

Lidé se vyrovnají se vším, i s těmi nejobtížnější i situacemi.

Když vám život dáva citrony, najděte si oči, do kterých je můžete vymačkat.

Rozdíl mezi odvrácenou stranou lásky a krásnou stranou lásky je v tom, že ta krásná je mnohem lehčí. Jako by nadnášela život.

Někteří lidé zmoudří, když zestárnou. Bohužel, většina lidí prostě zestárne.

Krásné, smutné, dojemné. Život.

03.03.2021 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

V životě každého člověka existuje okamžik, který jednou provždy změní směr jeho cesty.

Lidé vám mohou ublížit a zklamat vás tehdy, když jim to dovolíte.

Člověka charakterizuje to, jak dokáže překonat věci, které ho zasáhnou nejbolestněji.

Co je jednoduché, na to se snadno zapomene, ale co je složité a jsou s tím problémy, to s tebou zůstane navždycky.

Čas se nedá vrátit. Jediné, co můžeme dělat, je žít dál, snažit se být chytřejší a víc dbát na to, co děláme.

Slova, jakkoli nechutná, se nesmí brát vždycky vážně, stejně jako se nesmí brát vždycky vážně to, co vidíme, jakkoli to vypadá podezřelé. Je třeba lidem kolem sebe věřit, ale nejen to, je třeba věřit sám sebe. Chyby se dělají a budou dělat, jenže to znamená, že se kvůli nim musíme vzdávat svého života a štěstí.

Všichni máme nějaký mouchy, které nám zatěžují vidět sami sebe tak, jak nás vidí jiní. Bojujeme s nimi, ale jediný způsob, jak se přes ně dostat, je vzájemně je před sebou neskrývat.

Nesnaze z minulosti bývají zatraceně těžké a prudké srazy a zatáčky mohou způsobit, že je člověk připravený tuhle cestu každým okamžikem opustit. Není však lepšího cíle, k němuž míří, než láska.

Saint byla fakt milá a musela mít sakra nízký sebevědomí. Nash byl zlatíčko. Oba dohromady byli skvělí!

03.03.2021 4 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Ke všemu by měl existovat nějaký důvod, nějaká příčina.

Každý má občas den, který si nedá za rámeček.

Lidské vztahy se nešijí na míru jako šaty a všichni jsme chybující. Proto je třeba snažit se mít rád toho druhého takového, jaký je. Právě svými chybami jsme jedineční.

Když člověk někoho miluje, nemusí mu to vždycky vysloveně říkat.

Láska není nikdy dokonalá. Láska je, když se člověk smíří snedostatky toho druhého.

To, kdo jsi, nikdy nezůstává stejné. Tomu se říká život.

Láska, kterou člověk neprojeví, není k ničemu. Láska má smysl a moc pouze tehdy, když najdete odvahu předat ji někomu jinému.

Ty dva museli vedle sebe vypadat vtipně. Líbí se mi, jaká je to velká parta a tím právě jedna velká rodina, v dobrém i zlém.

Jet Jet Jay Crownover

Nikdo nejsme dokonalý. Všichni jsme něčím prošli a ještě projdeme, a to z nás dělá, co jsme.

V každé hře, v níž hraje roli láska nebo jakákoliv jiná emoce, vždy vítězí bezpečí.

Někdy je třeba věci změnit jednoduše proto, že není možné, aby zůstaly stejné.

Dlouho se zdá, že něco nemůže být jinak, než to je, ale pak se to změní, protože už to tak prostě dál nejde.

Jestliže se obetujete pro dobro člověka, kterého milujete, mělo by to ve vás vyvolat pocit nezištnosti a vnitřního klidu.

Láska, to není hledání dokonalosti. Je to těžká dřina a někdy dá víc námahy být zamilovaný než jednoduše utéct. Když budeš hledat dokonalost, propásneš, co je skutečné.

No, upnuty kalhoty nemusím. Ale Jeta bych v nich vidět chtěla. A musela být komedie, jak mu holky bodovaly ty jeho noční návštěvy. Před Ayden klobouk dolů, ta minulost byla síla.

Rule Rule Jay Crownover

Rodina je jako cokoliv jiného, vyžaduje práci, trpělivost a lidi ochotné dělat všechno pro to, aby fungovala.

Každý si musí stanovit vlastní zásady a držet se jich, aby se uvolnil a měl svůj osud ve svých rukou a ne se měnil v někoho jiného.

Vyplatí se dělat to, co není lehké a na čem se musí makat.

Všichni jsme náchylní odpouštět se lehkovážně chyb vůči těm, na kterých nám záleží.

Láska je něco mimořádného, protože dokáže učinit člověka šťastným a lepším.

Teda, chtela bych vidět ty barevný šílenosti na hlavě Rula. A Shaw byla sladká, taková panenka a co se v ní skrývalo.

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Až po přečtení obálky jsem zjistila o co se jedná.. Trochu mě to vyděsilo. Ale musím říct, že jsem to přečetla jedním dechem.

28.02.2021 4 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Nakonec nezáleží na tom, jestli od života dostanu, nebo nedostanu, co čekám. Hlavní je, že jsem, jaká jsem, stojím pevně oběma nohama na zemi. Nemůžeme vědět, co nám jednoho dne spadne do rukou.

Je zbytečné o něco příliš usilovat. Nechám se nést životem, protože se může stát cokoli.

Nechtějme rozumět tomu, co se děje, a berme věci, jak přicházejí.

Nejkrásnější příběhy jsou nejstrastiplnější.

Příjemna oddychovka.

27.02.2021 4 z 5

Líbil se mi název knihy. Škoda, že tam v knize o kavárně toho bylo tak málo.
Velmi smutný příběh.

23.02.2021 4 z 5

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Musíte se s fakty vyrovnat.

Proč dávat květinu, která symbolizuje lásku, když květina stejně za pár hodin uvadne?

Statečný není něco, čím člověk je. Je to něco, co dělá. Vychází to z činu.

Láska je podobný pojem jako odvaha.

Láska je volba, pro kterou jsem se rozhodla. Romantická láska, která je, protože v ní věřím a jednám podle toho, skutečná.

Každý si hledí svýho. Všichni jsme hvězdy ve vlastních filmech.

Čas plyne. To je obecné pravidlo. Je jedno, co se stane a jak moc člověku připadá, že se všechno v jeho životě zasekl kolem jednoho určitého okamžiku, čas jde dál.

Je zvláštní, jak někdy nečekáte úplně očividné věci. Myslíte si, že víte, co můžete od života čekat. Máte dojem, že jste připravení. Říkáte si, že to zvládnete a najednou - bum, jako blesk z čistého nebe - něco se z čista jasna objeví a naprosto vás to zaskočí.

Odpuštění je složitá věc. Protože nakonec jde víc o tebe než o člověka, kterému je odpuštěno.

Lidi, které milujeme, nás nikdy doopravdy neopustí.

22.02.2021 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Když si svá přání a představy napíšete na papír, jako byste tím vesmíru vyslali vzkaz: Chlapče, pohni kostrou, ať se mi to splní.

Když uděláš jakékoli rozhodnutí, uvažuješ, jestli ses rozhodl správně.

Minulost neurčuje budoucnost.

Stačí vteřina a zlomí vás to. Ale stačí čas a trocha úsilí, a i když to chvíli trvá, zvládnete to.

Pandora mi od začátku přišla dost děsivá. Už vím, co za tím bylo. Ale tohle jsem teda nečekala... Jen mě mrzí, že ten příběh skončil "nedokončený". Snad bude alespoň částečný pokračování v dalších dílech.

16.02.2021 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

V životě není nic jistě. Život sám není jistý, ani přátelství, ani láska. Ale máte-li to první, získáte jistotu, že můžete navazovat přátelství, prožít svůj život a hledat lásku.

Někdy jediný způsob, jak se přestat litovat, je začít si užívat.

Nejlepší je soustředit se na někoho jiného, udělat pro něj něco pěkného, protože nejste jediní, kdo má problémy.

Představy jsou pro lidi, kteří nedělají, co chtějí.

To, kdo si spolu hrají, ti spolu zůstávají.

Líbilo se mi, že byl další díl z druhé strany příběhu. Jen mi je záhadou kde stále berou ty sexy žhaví chlapi.

14.02.2021 4 z 5

Remy Remy Katy Evans

Jsou věci, kterými jste si jisti od první chvíle. Na který byste vsadili celé svůj život. Věci, které prostě víte. Víte, že vás oheň popálí. Voda uhasi žízeň.

Slova můžou být prázdná a lidi nemusejí myslet vážně, co říkají. Jsou to činy, na čem záleží.

Líbilo se mi, že to bylo psané z pohledu Remyho. Ale mrzí mě, že tam už nebylo zároveň i větší vývoj dalšího příběhu. A taky tan nemusel být tak detailně popsány zápas se Škorpionem.

13.02.2021 4 z 5

Šance Šance Katy Evans

Milujeme srdcem? Nebo milujeme naší nekonečnou duší?

Šampion je někdo, kdo vstane, i když už nemůže.

Slabso než první díl, ale stále plný lásky.

13.02.2021 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Jednou si něco zničíš a už to zpátky nezískáš. Nikdy už to zátky nezískáš.

Žádná odvaha, žádné vítězství.

Pokud si za něčím jdete, děláte to, protože to tak moc chcete a svůj čas a úsilí věnujete jenom tomu, abyste to získali, prestoze riskujete, že honbou za svým cílem nakonec nic nezískáte.

Ber, nebo nech být.

Ze začátku jsem kroutila hlavou nad příběhem. Oceňuji, že součástí bylo závazně psychické onemocnění.

10.02.2021 4 z 5