Lee7 Lee7 komentáře u knih

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Nj prostě příběhy jsou příběhy a nejméně do půlky jsem nevěděla, kdo je vrah. Pěkné jako vždy :)

10.10.2018 4 z 5

Na příkaz dámy Na příkaz dámy Stephanie Laurens (p)

Kniha není špatná, bavila jsem se u ní a příběh hezký pro jeden večer. :)

03.10.2018 3 z 5

Vikomt se musí ženit Vikomt se musí ženit Jo Beverley

Přečteno rychle ale knížka nebyla tak dobrá jako jiná. Zápletka sice z historie ale nic nečekaného.. pro klidný večer proč ne.

17.09.2018 3 z 5

Hříšný lord Julian Hříšný lord Julian Hannah Howell

Knížka pěkná a vtipná :) lehká oddechovka.. čekala jsem trochu větší hloubku..nevadí jsem zvědavá co bude v dalším díle.

16.09.2018 3 z 5

Svatba z Vysočiny Svatba z Vysočiny Hannah Howell

Moc hezký příběh, čtivý a vtipný. Autorku mám ráda a patří mezi mé oblíbenkyně. U jejich knížek si vždycky odpočinu a pobavím. :)

14.09.2018 4 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Stále pěkné a čtivé. Čekám na další díl. Přečtení mám spíše mnoho otázek než odpovědí.

12.09.2018 3 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Nechala jsem se unést a četla celou noc. Pěkná, pořád těžké záhady, ale jsem ráda, že se dějově v knize posouváme dopředu. Nemůžu se dočkat, co se bude dít v dalším díle...

11.09.2018 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Přečteno jedním dechem. Byla ještě lepší než první díl a zajímavá. Jsem ráda, že nám spisovatelka ukázala, kdo je Amelie. Jdu na třetí díl, protože to si nechci nechat ujít...

11.09.2018 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Na spisovatelku jsem narazila náhodou a příběhy s trochou mysteriozity jsou pro mne zajímavé. Příběh se četl pěkně a zanechal ve mě nádech tajemna, které se snad zas trochu ukáže v dalším díle. Jen škoda, že rozluštění záhady bylo tak rychlé a ukončené..

09.09.2018 4 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Závěrečný díl byl skvělý. Přečteno jedním dechem.

31.08.2018 4 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Vážně musí to být tak napínavé.. jsem na trní co se bude dít. Moc jsem si užila druhý díl..

30.08.2018 4 z 5

Jak se zasnoubit s hrabětem Jak se zasnoubit s hrabětem Sally MacKenzie

Vtipná, hezká na jeden večer. Série se mi líbila a patří prostě mezi oddechovky. Nic náročného..

24.08.2018 3 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Jako vždy úžasné a napínavé..

24.08.2018 4 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Pěkné zakončení posledního dílu a opravdu jsem to pozadí nečekala. Asi nejlépe zpracovaný díl.

08.08.2018 4 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Tehle díl se mi líbil, ale byla bych ráda kdybychom se konečně dobrali nějakému konci. :) JE to napínák :D

29.07.2018 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Asi z těch, co jsem doposud četla nejlepší.. Pořád se některé věci opakují a myslím, že by se daly díly záčknout na méně dílů.. ale co už, jdu na další, ať vím nám dopadnou :)

05.07.2018 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Hodně scén se opakuje, čekám co se bude dít a ono pořád není tak žhavé.. I když konec byl jasný a teď si říkám, co se bude dít.. Proč... Jdu na další díl a uvidíme. Pořád lepší než 50 odstínů, tato spisovatelka alespoň píše zajímavěji.

03.07.2018 3 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Líbila se mi, ale první díl byl zajímavější. Konec skvělý a počkám co bude v třetím dílu...

03.07.2018 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Musím říct, že jsem si příběh a linii děje oblíbila asi až od půlky. První byla zdlouhavá, ale zajímavě dělaná. Cestování časem mám ráda. Děj je nakonec poutavě napsaný a člověk se musí dát pozor na mnoho postav.. No jsem zvědavá co mne čeká v dalších dílech.
Možná až následně zkouknu seriál, vypadá, že bude stát za shlédnutí. :)

24.06.2018 4 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Pěkné zakončení série. Trochu růžové a něco se opakovalo, ale bavila jsem se.

15.06.2018 4 z 5