Lee7 Lee7 komentáře u knih

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Sérii Zrzku jsem si nechala nakonec, protože je rozdělená na 3 díly. A oba hrdiny jsem si zamilovala. Baví mě jejich příhody. Sem tam opakující se scény. Ale mě to tolik nevadilo, připomínají mi každodenní život člověka :D Doufám, že další díl bude více rozvinut...

13.05.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Kniha byla vtipná se zajímavými recepty. Ale na můj vkus pěkně střeštěná.. Roxie mi a její rys chování mi přišel dost puberťácký.. škoda že se děj a některé scény opakovaly. Ale jinak jsem si knihu užila. Vypadá, že budeme mít další zajímavou sérii..

10.05.2018 4 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Prostě moc hezký příběh. Vtipný a těšila jsem se na něj. Čekám zda bude jejich kamarádka další nebo to byl konec?

08.05.2018 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Když už jsem u té pohody. Jdu na další díl. Ale musím říct že předchozí se mi líbil asi ze všech nejvíc.

23.04.2018 3 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Když potřebuji vtipný a romantický příběh na jeden večer. Ano tohle je ono.. moc hezké ale uvítala bych i více děje. ;) těším se na další díl

22.04.2018 4 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Tehle díl bude patřit mezi moje favority.. trochu mám obavy co vyvede Vishous k Jane.. Lassitera zbožňuji a trochu mi chybí, že už nemůže být tak vidět. Ale Xcor a Laya, Quin a Blay no prostě úžasné jako vždycky. Řekla bych že v dílu bylo méně vtipu více emocí. Nemohla jsem se odtrhnout.. Těším se na pokračování a očekávám že díly budou i o Bastardech..
Začíná být pěkně těžké si všechny pamatovat :D

19.04.2018 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Asi nejlehčí ze všech, ale vtipný a bavila jsem se u pošťuchování. Babičky a ségry :) pěkně to okořenily.

17.04.2018 4 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Musím říct, že mě díl překvapil. Ale byla jsem spokojená. :) Pořád dost humoru a zábavy..

15.04.2018 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Byla lepší než prvníí díl a bavila jsem se u ní. :)

15.04.2018 4 z 5

Tajemný ženich Tajemný ženich Karen Ranney

Hezké čtení se zajímavým příběhem o dvou lidech co k sobě hledají cestu. Z trilogie se mi líbila nejvíce.

11.04.2018 4 z 5

Ledová královna Ledová královna Karen Ranney

Knížka čtivá, zajímavý příběh a dobrá zápletla. Sice bylo jasné, kdo za co může a co kdo provedl. Ale jinak jsem byla spokojená. Přečteno za jeden večer.

08.04.2018 3 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Velmi hezké podmanivé čtení. Věci se opakovaly, ale řekla bych z důvodu myšlenek a pocitů hlavní postavy.

05.04.2018 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Přečteno za jeden večer. U série zůstaly vtipné hlášky až do konce. Vyústění sice bylo jasné, ale nevadilo mi to. Knihy se mi líbily a stály za to.

04.04.2018 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Četla se sama a opravdu hezky napsané. Děj zůstal napínavý.

04.04.2018 4 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Kniha byla skvělá, četla se sama a moc jsem si ji užila. A ten konec...

25.03.2018 5 z 5

V utajení V utajení Danielle Steel

Četla se hezky, byla příjemná a lehce napsaná. No čekala jsem o něco víc, ale asi to nebude styl, kterým píše autorka. Na mě byl udržovaný jen na povrchu a opakovaly se stejné věci. Doporučula bych ji náctiletým.

12.03.2018 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Ten konec... Něco jsem čekala, ale tohle úplně ne. Vážně je mám ráda a jsem zvědavá jak si povedou v dalším boji.

12.03.2018 4 z 5

Osudový flirt Osudový flirt Jo Goodman

Kniha pěkná, autorka se čte lehce a svižně.

20.02.2018 4 z 5

Skye O’Malleyová Skye O’Malleyová Bertrice Small

Skvělý příběh, Skye je pro mě dobrá hlavní hrdinka. Jsem zvědavá co se bude odehrávat v dalším díle.. bylo mi trochu líto Adama.. ale což už..

09.02.2018 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Prostě moc krásný příběh a jsem ráda jak skončil.

07.02.2018 4 z 5