LiLinka LiLinka komentáře u knih

V náruči mužů V náruči mužů Camille Laurens

Tato kniha se mi opravdu nelíbila. Oceňuji námět autorky, snahu o vystižení mužských vlastností.. ale co se týče stylu psaní, poutavosti a celkového nádechu knihy, byla jsem velmi zklamaná. Nedoporučovala bych ji, přečetla jsem ji celou jen proto, že nerada rozečtené knihy odkládám.

15.10.2013 1 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Jelikož jsem od této autorky po všech těch recenzích čekala více, tak mě má první její přečtená kniha až tolik nezaujala... začátkem jsem se celkem prokousávala, poté už čtení šlo rychle. Co se týče děje, tak \"nic moc\"..

22.09.2013 3 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Knihu jsem si přečetla po shlédnutí hodnocení knih zde na databázi a můžu říct, že mě zase tolik nenadchla. Je to pěkný příběh, na odpolední odpočinek skvělá.. ale že by to byla nějaká úchvatná kniha? Nepřišlo mi. Pro mě blízké téma, rychlé čtení - proto 4 hvězdičky. :)

11.09.2013 4 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Moc pěkná knížka, hezky se čte a myšlenky jsou zde opravdu velmi pravdivé :)

05.09.2013 4 z 5

Kolotoč Kolotoč Rosamunde Pilcher

Románek, ale fajn čtení na volné chvilky bez přemýšlení. :)

05.08.2013 3 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Jak už zde bylo zmíněno, celkem mi vadilo, že kniha byla psána v er-formě (a následná nutná přímá řeč, proč?) ..jinak mě kniha zaujala, stejně jako autorovy další dvě knihy. Zajímavý příběh, rychlé čtení.. jen poněkud nečekaný závěr, ale i tak je to kniha, kterou bych doporučila. :)

26.07.2013 4 z 5

Láska zčistajasna Láska zčistajasna Hortense Ullrich

Vrátila jsem se na chvilku do mého pubertálního věku a s úsměvem přečetla za odpoledne tuto oddychovku..

26.07.2013 3 z 5

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Ačkoli se mi knihy Báry dobře čtou a jsou pro mě oddychové, toto dílo nemohu ohodnotit lépe než 2 hvězdičkami, jelikož jsou tam některé kapitoly totožné z jejích dalších knih!

26.07.2013 2 z 5

Bohatý holky Bohatý holky Veronika Krištofová

Jednoduše oddychovka... nad takovými knihami si pročišťuji hlavu a myšlenky od těch (nechci říci lepších) náročnějších knih. Kniha se však velmi hezky čte a je v ní obsažen poutavý příběh, ve kterém si každý najde alespoň kousíček sebe.

19.07.2013 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Ke knize jsem si vytvořila citové pouto.. je to opravdu nádherné dílo, které stojí za ocenění. Krásné vyjádření charakteristiky postav a celkový dojemný a přitom krutý děj.. doporučila bych ji každému, donutí člověka začít přemýšlet nad věcmi, které si dříve tolik neuvědomoval. Tato kniha si zaslouží daleko více, než 5 hvězdiček.

11.07.2013 5 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Velice zajímavá kniha, mám z ní smíšené pocity.. nadchla mě natolik, že se mi z ní chvilkami chtělo i zvracet.. je to opravdu velmi působivá kniha, která vás nenechá odložit ji dříve než u konce.

08.07.2013 4 z 5

Na útěku Na útěku Meg Cabot

Nejprve mi přišla oproti předchozím dílům nudná.. když jsem se však prokousala přes prvních cca 80 stran, hltala jsem jednu stránku za druhou. Skvělá práce, jako všechny knihy od M. Cabotové. :)

30.06.2013 4 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Úžasná kniha. Ačkoli byla poměrně dlouhá, četla se velmi dobře a stránky utíkaly jedna za druhou. Doporučuji. :)

29.06.2013 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Krásná kniha, jsem ráda, že jsem se k její četbě dostala.

29.06.2013 5 z 5

Život nanečisto Život nanečisto Barbara Nesvadbová

Pohodová, oddychovka, Bářin styl psaní mi vyhovuje a je to takové pohodové rychločtení. :)

29.06.2013 3 z 5

Tereza Raquinová Tereza Raquinová Émile Zola

Moje favoritka :) Tuto knihu jsem si zamilovala.

06.12.2012 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Od knihy jsem čekala víc, tudíž mě nijak nezaujala. Jsou daleko lepší knihy s touto tématikou.. popisování nechutností se stane po pár stranách nudností..

06.12.2012 2 z 5

Jehla Jehla Karel Žilák

Velice čtivá kniha, řekla bych, že patří společně s Pusinkou k těm lepším, co se týče drogové tématiky. :)

06.12.2012 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Velice úžasná kniha od skvělého autora. Byla jsem na ni hrozně zvědavá, zprvu mě nenadchla, ale po chvilce jsem stránky hltala jednu za druhou. Popis Anglie této doby a autorův vliv dekadence, + 1!:)

25.08.2012 5 z 5

Léto modelky Léto modelky Pavlína Pořízková

Skvělá kniha, úplně mě pohltila. Začetla jsem se tak, že jsem se nemohla odtrhnout. Jedním slovem: krása.

24.07.2012 5 z 5