Linda007 Linda007 komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Příběh o holce, která zavraždí vlka, který ji nenapadl, ani se nebránil. Místo trestu, ji vytáhnou z chudoby a umožní ji život v luxusu. I přesto, že je jí vysvětleno, že zavraždila jejich přítele, se hlavní hrdinka ke všem chová hnusně a protivně. Dále mi bylo dost nepříjemné, jak se neustále zmiňovala, že něco / někoho nedokáže namalovat. Celkově je to napsané pro mladší čtenáře. Erotických scén bych se nebála, jsou tam jenom tři. Moc peprné nejsou.

30.08.2019 3 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Kniha se mi líbila. Je pro děti, takže je také dost předvídatelná. Ale co mi opravdu vadí je Marina. Marinka je ve všem nejlepší a všichni učitelé ji protěžují, opravdu hnus. Myslím, že by se neměli děti učit, že musí být vždy perfektní. Líbí se mi svět elementálů a bylinky.

01.04.2019 3 z 5

Kavárnička na pobřeží Kavárnička na pobřeží Jenny Colgan

Vysoká kvalita jako vždy. Autorka má i lepší knihy. Na Ostrov s vůní čerstvého chleba to nemělo, ale vše od autorky se příjemně čte a pohladí po duši.

26.02.2019 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Celá série je povedená. Princezna Winter je super nová postava. Důstojné zakončení série.

23.08.2018 5 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Kniha se mi moc líbila. Řekla bych, že je jedna z těch lepších od autorky. Krásné prostředí a hlavně tajemná atmosféra. Určitě stojí za přečtení.

29.07.2018 5 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Hezká letní oddechovka. Jeto milé čtení, které nenadchne, neurazí.

07.03.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Bohužel vrah je jasný hned od začátku. Pořád jsem doufala, že na konci bude překvapení a bude to úplně jinak. Kniha se dobře čte, ale u detektivky je dle mého důležité, abyste hned nepoznali vraha.

17.01.2018 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

První díl série. Není to špatné, ale nějak mě milostní trojúhelník v této sérii nechytl. Vadí mi to Američino chování a nerozhodnost. Ale je to poměrně zábavné a čtivé. Taková pohádka pro náctileté.

30.09.2017 5 z 5

Osamělý orel Osamělý orel Danielle Steel

Moje první kniha od autorky. Četlo se to dobře, bylo to poutavé. Musím říct, že toho chlapa bych zabila ... Jeho chování je neuvěřitelně sobecké. Kate mi přišla, až hloupá, co všechno si nechala líbit. Trochu mi vadilo, jak se v každé kapitole stále dokola popisovalo, jak je Kate nádherná. 4* za dobrou čtivost. Ráda si od autorky přečtu něco dalšího.

30.09.2017 4 z 5

Bundori Bundori Laura Joh Rowland

Tuhle Sérii miluji. Tento díl je fajn, mám radši díly, kde už je více i Reiko. Alespoň je tu už Hirata. Série má i lepší díly, ale i tak mě to moc bavilo. Mám moc ráda atmosféru v této sérii.

30.09.2017 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Chvílemi napínavé, docela povedené. Odpočinkové čtení.

25.10.2016 3 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Začátek knihy se mi vůbec nelíbil a nemohla jsem se začíst. V půlce se to zlomilo a nakonec se mi kniha poměrně líbila. Bohužel všechny knihy od autora jsou skoro stejné.

12.10.2016 4 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Čekala jsem nějaký lepší motiv k vraždě, ale i tak se mi poslední díl líbil. Vraha jsem uhodla hned v prvním díle, ale na sérii se mi líbí odkrývání tajemství.

22.09.2016 5 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Je to hodně lehký čtení a už nejsem ani cílová skupina. Všem je asi jasný, že v prvních 5 knihách se vraha nedozvíme. Docela mě baví odkrývání tajemství. Od začátku je můj tip na vraha Ethan. Jen zatím nevím proč, to udělal.

18.09.2016 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Za mě nejslabší díl série, ale i tak se to dalo číst.

05.09.2016 5 z 5

Murakami ... úžasný jako vždy...

05.09.2016 5 z 5

Samurajova žena Samurajova žena Laura Joh Rowland

Sérii o Sanovi miluji, tohle je jeden z lepších dílů. Jen mě trochu mrzí vysvětlení toho, jak vrah přišel ke svým schopnostem. U toho jsem čekala trochu víc. Taktéž vyřešení ostatních záhad v poslední kapitole, mi přišlo odfláklé.

01.12.2015 4 z 5

Šepoty v písku Šepoty v písku Barbara Erskine

Moje první kniha od autorky. Nebyla špatná. Mám ráda prostředí Egypta, jen mi kniha přišla bez konce. Dnes jsem zjistila, že kniha má pokračování. Takže se teď vrhnu na písky času a zjistím, jak to s Annou a Louisou dopadne.

01.12.2015 4 z 5

Hlas hory Hlas hory Jasunari Kawabata

Tohle je opravdu nádherná knížka. Opravdu jedna z nejlepších, co jsem kdy četla.

19.04.2015 5 z 5

V polévce miso V polévce miso Rjú Murakami

Rozhodně zajímavá kniha, čekala jsem, že z toho vyleze něco trochu jiného, ale i tak to bylo zajímavé. Líbil se mi příběh Franka.

10.04.2015 3 z 5