LucySmile LucySmile komentáře u knih

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Krásná kniha! Nádherný příběh, sympatické postavy a kniha se dobře četla. Škoda jen, že je tak krátká. Těším se na další autorčiny knihy a všem tuto doporučuju!

10.05.2023 5 z 5

Supertajný seznam věcí Supertajný seznam věcí Theo Addair (p)

Theo Addair opět nezklamal. Knížka je nádherná, taková pohádka. Postavy jsou úžasné, děj plynulý a bez dramat. Theo zpracoval téma, které jen tak v knize nenajdete a já díky tomu zjistila, jak mlc málo o tomto tématu vím. Takže jsem se i při čtení dozvěděla něco nového... Navíc malá návaznost na Muffin a čaj je skvělý bonus. Hned bych si ji přečetla znovu! Všem moc doporučuju.

21.03.2022 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Ze začátku se mi kniha hodně líbila a musím uznat, že je velmi čtivá. Je tam krásně vylíčena představa dokonalých vánoc v horské chatě obklopené sněhem. Později mi trochu vadila nerozhodnost obou hlavních postav a trochu přehnaný děj, ale i tak jsem si čtení velmi užila a těším se na pokračování s dalšími postavami z knihy.

25.12.2021 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Elle Kennedy byla pro mě záruka, že se budu bavit. Ani tentokrát to nebylo jinak. Jen se mi mi ostatní její knihy, co jsem četla, líbily víc. Proto nyní dávám jen 4*.

14.11.2020 4 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Pro mě dost náročné čtení a moc mě neoslovila. Úplně jsem nepochopila smysl knihy. Lehce vtipná, ale ne zas moc. Dost jsem se musela přemáhat, abych knihu dočetla a jsem za to ráda. Nejvíc obdivuju styl, jakým je kniha napsaná, i se vším "to mě umrtvilo".

01.09.2020 3 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Musím říct, že jsem od této knihy čekala úplně něco jiného, ale mile mě překvapila. Ze začátku mi to úplně nedávalo smysl. Musela jsem pochopit styl psaní, rozlišit jednotlivé postavy... Žádný závratně překvapivý konec se nekonal, ale to ani nebylo smyslem knížky. Nakonec jsem byla moc ráda, že jsem si ji přečetla.

20.03.2020 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Knížka se zdála na začátku zajímavá ale opak byl pravdou. Hlavní hrdinka se pořád lituje a dopředu je znát, jak to skončí. Velké zklamání :(

14.10.2019 odpad!

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Krásná vánoční romantika :)

08.01.2024 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Za mě slabší kniha, rozhodně se mi líbily více autorčiny knihy Jsem tu pro tebe a První muž než tato kniha. Hra na mám tě rád, nemám tě rád byla moc natahovaná Jinak pěkný příběh a těším se na další knihu

15.05.2023 4 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Skvělé zakončení případu z předchozí knihy, konec na mě moc dlouhý. Těším se na další díl.

26.05.2022 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Film jsem neviděla, takže nemám žádné srovnání. Co se týče knihy, horory čtu jen výjimečně a pár knih od Kinga jsem už přečetla. Děj určitě napínavý a čekala jsem, že se budu víc bát. Vadily mi některé zdlouhavé popisy a chyběly mi tam některé souvislosti. Takový průměr...

29.04.2022 3 z 5

Už zase sloužím o Vánocích Už zase sloužím o Vánocích Adam Kay

Jsem z této knihy tak trochu rozpolcená. Zápisky lékaře jsou sice úsměvné (ne tak jako v jeho první knize), ale dost mi vadilo jeho neustálé stěžování. Sice to chápu, taky to pořád dělám, ale nemusím o tom ještě číst...

20.12.2021 3 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Tuto knížku jsem si opravdu užila. Na rozdíl od některých erotických románů má slušný příběh, postavy jsou sympatické, vše má hlavu a patu. Těším se na pokračování :)

19.12.2021 5 z 5

Příběh Černobylu mě vždy zajímal a seriál na HBO jsem viděla už několikrát. Proto jsem od této knihy čekala hodně. Bohužel jsem úplně nedostala, co jsem čekala. O samotném výbuchu v knize moc není, ve jménech jsem se ztrácela... Někdy je němé více.

13.09.2021 2 z 5

Trochu moc Trochu moc Lydia Strong

Tuto sérii i přes počáteční nedůvěru jsem si moc oblíbila a četla se téměř sama. Tento díl se navíc povedl asi nejvíc a i je zde nejméně chyb. Všechny postavy jsem si oblíbila a z Mikea se stal celkem milý člověk. Rozhodně nelituju přečtení.

27.06.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

První knížka od autorky, co není duchařina a za mě dobrý. Oproti její předchozí knize jsem se nenudila ale ani nebála. Od hororu to mělo hodně daleko. Na druhou stranu se knížka četla dobře, bylo to napínavé téměř až do konce. Závěr jsem uhodla chvíli předtím, poslední kapitola opět moc idylická. Škoda... začátek vypadal slibněji než to pak bylo.

25.03.2021 3 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Děsivý a to já přesně miluju! Moje druhá taková kniha a nezklamala. Přízraky, vrzání starého domu,... Tak si přesně představuju horor. Napínavý od začátku do konce a ani na chvíli jsem se nenudila.

24.10.2020 5 z 5

Splnit si své sny Splnit si své sny Hendrik Winter (p)

Pěkný příběh s očekávaným koncem. Líbí se mi odhodlání Jessi. Celé je to postavené na tom, jak je náš život krátký a nemáme odkládat splnění svých snů. Na konci jsem si pobrečela.

02.10.2020 4 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Asi nejlepší kniha z Twilight ságy. Líbí se mi sebevědomá Bella a příběhy ostatních upírů. Škoda, že není víc popsán ostrov Esmé. Samozřejmě narození Renesmé je skvělé oživení příběhu.

16.02.2020 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Skvělý. Doporučuji ale přečíst v originále, tak to vyzní mnohem lépe.

27.09.2019 5 z 5