luksky luksky komentáře u knih

Pekelná kuchyně Pekelná kuchyně Jeffery Deaver

Asi nejlepší díl Pellama, ale další už nepotřebuji.

16.11.2022 3 z 5

Poslední důkaz Poslední důkaz Jeffery Deaver

Nejlepší díl série, ale s Coltrem už stačilo...

10.11.2022 3 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Mně to přišlo slabší než první díl, nějak se mi to táhlo.

24.10.2022 2 z 5

Mělké hroby Mělké hroby Jeffery Deaver

Ale jo, vcelku mě to bavilo. měl jsme strach, že bude špatné se vracet ke starší tvorbě, ale ais můžu s klidem pokračovat další jeho starší knihou :-)

22.09.2022 3 z 5

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

Druhá kniha, potažmo třetí příběh Rune je lepší než předchozí, ale spisovatel se teprve zacvičuje :-)

14.08.2022 2 z 5

Trůn z dračích kostí Trůn z dračích kostí Tad Williams (p)

Noo..kniha je trošku složitější, ale rozjíždí se to dobře a těším se na pokračování :-)

08.08.2022 2 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Kniha mě hodně mile překvapila. Nenudila mě vůbec a to je super. Zápletka zajímavá a frčelo to svižně od začátku až do konce :-)

04.08.2022 4 z 5

Když teče krev Když teče krev Stephen King

Telefon pana Harrigana - *
Chuckův život - odpad
Když teče krev - **
Krysa - **

19.07.2022 1 z 5

Pohledávka Pohledávka John Grisham

Tato kniha mě nebavila. Příběh o ničem, chaotický..

27.04.2022 1 z 5

Komunita truchlících Komunita truchlících Jeffery Deaver

Po prvním dílu, který byl spíše zklamáním, jsem moc neočekával... ale jo, todle bylo o dost lepší a už jdu na třetí díl :-)

08.04.2022 3 z 5

Ochránci Ochránci John Grisham

Za mě vcelku zklamání... první polovinou jsem měl problém se prokousat, hodně postav, skákání mezi nimi, zmatek. Někdy v půlce se to uklidnilo a dalo se to dočíst, ale čekal jsem hodně víc a nic ve mně tato kniha nenechala

19.03.2022 2 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Kniha čtena v obrazovém vydání, takže více sbléžily obrazy s příběhem.... příběhem, který byl naprosto senzační, dobře se četl, pořád se něco dělo, paráda

06.01.2020 5 z 5

Pohřešuje se prezident Pohřešuje se prezident James Patterson

Hodně milé překvapení :-) Četl sem to s představou amerického béčkového filmu, na který bych zašel se odreagovat do kina :-) Asi na tento příběh brzy zapomenu ale mě se to líbilo :-)

19.02.2019 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Začátek se rozvíjel dobře, trošku sem se ztrácel mezi těmi všemi postavami, ale vypadalo to nadějně...střed knihy zaváněl až hororovými ambicemi, ale ten konec, uff, hodně špatné :-(

22.10.2017 1 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tato kniha se četla velmi dobře, měl sem strach, že když sem loni viděl film, že mě kniha nebude bavit, ano věděl sem jak to dopadne, ale stejně to bylo fajn.

03.10.2017 4 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Zatím nejslabší kniha v sérii, zbtečně zdlouhavá s místy, kde se vůůbec nic nedělo..a konec..mám z toho akorát větší zmatek (jasně, asi se vše dál vysvětlí)

12.09.2017 2 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Uff, kniha měla nějaké to napětí, ale že by mě to bavilo, to ne, moc postav a asi jsem se s žádnou nijak nesblížil, možná komisař Kohl. Ale jak to s ním dopadlo a s jeho pobočníkem? Tento ani ostatní závěry postav mě nijak neuspokojili. Bylo zajímavé číst příběh z nacistického Německa, ale nějak se mi to táhlo, možná to bylo letní únavou, možná to bylo nudou, nejspíše spojením obou.

05.09.2024 2 z 5

Pocahontas Pocahontas Walt Disney

Nádherný příběh v nádherném kresleném zpracování

14.08.2024 5 z 5

Pošťák Pošťák David Brin

(SPOILER) Uff, říkal jsem si, že podle pro mě úžasného filmu si musím přečíst i původní námět, ale mě to skoro vůbec nebavilo. S hlavní postavou jsem se nesblížil, na všechny vedlejší jsem hned zapomněl a ten počítač? Oki, přes to bych se přenesl, ale umělí vojáci? Cože? Nuda. Zlatý film s Costnerem, teď se mi bude líbit ještě víc jeho zpracování, jdu na to :-)

16.06.2024 2 z 5

Do prázdnoty Do prázdnoty Tim Lebbon

Mám vcelku rád cokoli ohledně Star wars, mělo to své chyby, ale četlo se to dobře, děj to mělo fajn, s postavami jsem byl spokojen. Škoda, že z tohoto období není více knih...

14.05.2024 4 z 5