MadameR MadameR komentáře u knih

Láska v Luxoru Láska v Luxoru Gill Harvey

Četla jsem jí když mi bylo tak 14 let a je to pěkné čtení pro dívky

06.04.2015 4 z 5

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

No třetí díl mě mile potěšil. Už mám i svůj typ na vraha tak jsem zvědavá, jestli se to nakonec potvrdí. Jinak napínavé hltám každou stránku, tato kniha mě docela pohltila.

05.04.2015 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Nevěřila jsem, že mě tato kniha zaujme, nicméně jsem si jí ze zvědavosti přečetla a jsem nadšená! Je velice zajímavé sledovat, jak se Emma musí vypořádávat s takovým problémem,do jakého se dostala. Je to opravdu z kreativní a napínavě napsaný příběh. Už se těším až se začtu do dalšího pokračovaní.

05.04.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Naprostá bomba.. Roštěnka se mi líbila ještě víc než Nabiječ, je to nádherná, dokonale napsaná kniha. Autorka opravdu umí psát . Mile mě potěšila kapitola 14, držela jsem se instrukcí a bylo to opravdu zajímavé, jak z nějakého filmu :) Příběh byl poutavý, čtivý, sexy a hlavně vtipný.

27.11.2014 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Mám ráda romantické příběhy ale toto není nic pro mě. Hlavní hrdinové se k sobě hodí protože mi oba připadají mentálně narušení. Za mě knihu nedoporučuji.

13.11.2014 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Když opomenu hodně podobné scény se Smíváním, tak mě tato kniha dostala. Je vzrušujíci, napaditá, vtipná a hlavně má štávu. Chápu, že tato kniha má i hodně odpůrců, i já jí dlouho odolávala ale zvědavost vyhrála a já jsem nadšená.

29.09.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha nebyla ani tak erotická jako vtipná.. ještě se mi nestalo abych se u knihy takhle řechtela :) Už se těším až si přečtu pokračování.. Caroline byla prostě užasná a Nabiječ byl.. mmm.. :D

03.09.2014 4 z 5

Pěkné docela mi to otevřelo oči a už vidím jak spolu věci souvisejí..

01.07.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Při čtení teto knihy se ve mě mísilo plno pocitů. Je to velkolepý příběh a nedivím se, že se stal bestsellerem.

30.06.2014 4 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Jedna z nejlepších autobiografií, které jsem četla. Velice mě bavil autorův nadhled, humor a styl vyprávění. Kovy je opravdu talentovaný a kreativní člověk, jsem velice ráda, že se v dnešní době, díky youtubu a internetu celkově se můžou takový lidé zviditelnit. I když nejsem typická cílovka Kovyho videí, tak ho přesto pravidelně sleduji. Jen patřím mezi mlčenlivé diváky, kteří nemají potřebu komentovat každé jeho video. Proto jsem ráda, že mu mohu zde vyjádřit svou podporu.

28.12.2017 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Nečekané setkání je moje první kniha od Gail McHughové a musím uznat, že se mi líbí její styl psaní. V příběhu není zdlouhavé a zbytečné popisovaní maličkostí a vše se zaměřuje na vztah hlavních hrdinů. Dále se mi líbí zpracování charakterových vlastností postav. I když se na první pohled zdá, že je tato kniha samé klišé, na mě tak nepůsobila. Vřele doporučuji.

07.07.2017 4 z 5

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Mám ráda historické romány, Anglii a téma čarodějnictví beru jako příjemný bonus. Proto jsem neváhala a knihu jsem si koupila. V ničem mě nezklamala spíše naopak. Mile mě překvapilo téma Jacka Rozparovače, které se v příběhu také mihne. Ze začátku jsem si musela zvyknout na deníkový styl psaní, naštěstí je tato forma kombinovaná z klasickým vyprávěním. Hlavní hrdinka je sympatická a i když se jedná o fantasy postavu je lehce uvěřitelná.

03.07.2017 4 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Dobře promyšlený příběh. Hlavní hrdina Vélin byl sympatický, čestný ale nepředstavovala jsem si ho jako mladíka, v knize na mě působil starší. První polovina se mi hrozně líbila, to jsem nemohla přestat číst, děj mě naprosto pohltil. Druhá polovina byla horší, přibývala nová a nová jména a začala jsem v tom mít zmatek. Děj byl i tak poutaví ale hrozně mi tam vadil král. Tomu jsem prostě nemohla přijít na chuť. Vlastně jsem ani moc nepochopila proč se mu Vélin zaprodal.
Musím pochválit parádní překlad.

22.05.2017 5 z 5

Tři měsíce Florencie Tři měsíce Florencie Mary Carter

Jako první mě na knize zaujala obálka! Ta je opravdu povedená a vystihuje děj.
Ze začátku mi Lena přišla docela nevyrovnaná a její myšlenky se na mě doslova křičely. Pak se tempo zpomalilo a já si mohla užít příběh. Možná jsem od knihy čekala něco víc proto 3*.

07.05.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila ale nenadchla :)
Pro mě to bylo podobné jako číst nějaký časopis typu: Čas na lásku nebo Napsáno životem...člověka to v danou chvíli zaujme ale víc to neřeší.
Příběhy byly hezky promyšlené ale všechny hlavní hrdinky mi přišli (jak se říká) na stejné brdo. Autorka si mohla více pohrát s jejich charakterovou složkou.
Já osobně otevřené konce nemám ráda ale na druhou stranu to dodává možnost popřemýšlet o tom, jak by kniha mohla skončit.

07.10.2016 3 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Ačkoliv mě to překvapilo kniha se mi vážně líbila. Bylo to nenáročné čtení ale i tak tam bylo něco co mě nutilo tu knihu dočíst a zjistit jak to vše dopadne. Opravdu zajímavý příběh.

17.01.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Naprosto krásná kniha s opravdu zajímavým koncem. Bylo tam všechno napětí, láska, dojetí, radost, smutek,atd.. Všem vřele doporučuji.

09.12.2015 5 z 5

Jdi za svým srdcem Jdi za svým srdcem Barbara Cartland

Kniha mi přišla dost nereálná, nedokážu si představit, že tak křehká dívka vidí jak se její přítelkyně zabije a vše to přejde s takovým klidem. Ještě se mi nestalo abych byla ráda, že knihu dočítám. Naštěstí měla jen 150 stránek.

30.07.2015 1 z 5

Dáma s tajemstvím Dáma s tajemstvím Mary Jo Putney

První co mě na této knize zaujalo byla krásná obálka. Příběh byl čtivý a romantický. Chci si přečíst celou knižní sérii Ztracených lordů, protože je zajímavé sledovat jak jsou knihy dějově propletené. Vřele doporučuji.

26.07.2015 3 z 5

Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka Jak si vypěstovat na anglické zahrádce českého trpaslíka Hana Parkánová-Whitton

Nenáročná kniha která je pěkně zpracovaná. Milují Anglii a proto autorce trochu závidím to, že se ji dostalo možnosti odstěhovat se do Anglie. Její zkušenosti a pohled na anglické lidí je někdy i humorný.

05.07.2015 4 z 5