malazluta malazluta komentáře u knih

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Tolkien je moje srdcová záležitost... co dodat:-)

17.09.2013 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Tolkien je moje srdcová záležitost... co dodat:-)

17.09.2013 5 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Kniha se mi líbila, hlavně humor, akorát jsem se při čtení trošku ztrácela - proto průměrné hodnocení, jinak by bylo hvězdiček víc.

17.09.2013 3 z 5

Sekáč Sekáč Terry Pratchett

Nechápu, proč by Krysí Smrť nemohl jezdit na kočce .... :-)

16.09.2013 5 z 5

Lekce svádění Lekce svádění Gayle Callen

Průměrná romantická kniha, je pravda, že originalita příběhu nic moc, ale postavy jsou sympatické a příjemně se čte.

Jeho vyvolená Jeho vyvolená Gayle Callen

Děj i vztah hlavních postav se mi líbil, příběh jsem přečetla jedním dechem ...jde o romantiku, co víc od této knihy čekat:-)

Skandál Skandál Gayle Callen

Klasický příběh o tom, jak se hlavní hrdinové snaží odolat vzájemné přitažlivosti, i když je předem jasné, že jde o předem prohranou bitvu. Jde o pokračování knihy "Jeho vyvolená", která se mi líbila o něco víc. K průměrnému hodnocení výrazně přispěla neoriginalita příběhu.

Neobyčejný ženich Neobyčejný ženich Gayle Callen

Romantická pohádka o špionech, která se velmi dobře čte.

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Nenáročný, ale pěkně napsaný romantický příběh... hluboké myšlenky nečekejte, je to příjemná oddechovka.

16.09.2013 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skvělá a napínavá kniha u které mi ani nevadilo, že již v 2/3 knihy čtenář tuší, kdo je pachatel/pachatelé.

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Skvěle napsaný další příběh z oddělení Q. Carla Mørcka, Asada a Rose jsem si zamilovala a tento druhý díl mě nadchnul stejně jako "Žena v kleci", byť poněkud jiným způsobem - což je jenom pozitivum, protože nejde o příběh "psaný přes kopírák". Tentokrát jsou pachatelé činu čtenáři předem známi, jejich charaktery jsou propracované a motivace konání děsivá. Z Kimmie a jejího "uzlíčku" mi běhal mráz po zádech.

Havraní princ Havraní princ Elizabeth Hoyt

Klasický romantický příběh v úvodu s nádechem J. Eyrové ... plně souhlasím s komentářem, který napsala Amalthea a vlastně nemám k tomu co dodat.

16.09.2013 3 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Tuto knihu jsem objevila náhodou a začala číst z dlouhé chvíle. Příběh se mi moc moc líbil a opravdu jsem se při čtení bavila. Určitě se brzo pustím do dalších knih T. Medeiros.

16.09.2013 5 z 5

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Tato kniha byl můj druhý pokus o to, přečíst si něco od této autorky a stejně, jak se mi to stalo u prvního díla, mě moc nenadchla. S. Jeffries prostě píše příběhy, které se mi okamžitě po přečtení vykouří z hlavy. Do dalšího "pokusu" přečíst si její další knihu se už pouštět nebudu - její styl psaní mi prostě nesedí, ale to je můj problém;-)

16.09.2013 1 z 5

Nikdykde (komiks) Nikdykde (komiks) Mike Carey

Knihu Nikdykde miluju, k tomuto komiksu jsem přistupovala již s tím, že nebude obsahovat každý detail předlohy (to by určitě neměla "jen" 224 stran) a příběh bude zjednodušený. Toto pojetí mého oblíbeného příběhu mě nezklamalo a výtvarná stránka komiksu mě přímo uchvátila.

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Pokračování se mi moc líbilo a jsem ráda, že ještě není konec, protože Gideona a Evu jsem si zamilovala:-)

Věčné noci Věčné noci Neil Gaiman

Kdyby to šlo, tak dám i šest hvězdiček ... u Sandmanna to ani jinak nejde:-)

10.09.2013 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Jsem moc ráda, že v tomto díle dostala Lady Danburyová takový prostor, tu postavu miluju! Příběh Garetha a Hyacinth opět nezklamal.

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Poněkud smutnější díl ze série Bridgerton, ale snad i proto je můj nejoblíbenější.

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Autorka opět nezklamala, moc jsem se těšila na příběh o Eloise, která má moc sympatickou povahu a Phillipův humor dodává tomuto dílu tu "správnou šťávu".