maličkán maličkán komentáře u knih

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Tak na rozdíl od autorů několika komentářů, kteří se zpočátku nemohli začíst, mne chytla kniha hned od začátku. Zase po delší době perfektní psychothriller, který jsem si opravdu užívala. S přibývajícími stránkami napětí stoupalo. Posledních 150 stránek jsem dočetla jedním dechem.

29.10.2020 5 z 5

V sevření mrtvého V sevření mrtvého Peter James

Sice jsem nečetla předcházející díly série, ale myslím, že to nevadilo. I tak byla kniha super, napětí nechybělo, sympatický vyšetřovatel.

17.10.2020 4 z 5

Spánek a smrt Spánek a smrt A. J. Kazinski

Tak nevím, začátek docela zajímavý, pak to začalo upadat a až poslední třetina knihy mě chytla. Pak už děj jel jako po másle, napětí nechybělo.

06.10.2020 3 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Opravdu zajímavý příběh, vtáhne vás do děje a nepustí. Jak už tady bylo napsáno, i mě více zaujal příběh Daniela i když mi nakonec bylo líto, že i když se tak vypracoval, přišel pozdě na to hlavní. Minie byla obdivuhodná.

01.09.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Po Poslední dívce jsem musela mít i tuto knihu. Nelituji. Velice čtivá, napětí nechybí, závěr překvapil. I když je kniha spíš pro mladší generaci, moc jsem si ji užila. Doporučuji.

21.05.2020 4 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Více než krimi to byla psychologická sonda do duše matky, které se ztratil syn. Neuvěřitelné, jak média a sociální sítě ovlivní veřejnost a ta ubohou matku samoživitelku odsoudí bez jakýchkoliv důkazů. Knize přidalo na zajímavosti i rozebírání hlavního vyšetřovatele psycholožkou. Kniha se mi líbila, doporučuji.

26.02.2020 5 z 5

Překročit všechny hranice Překročit všechny hranice Annie Ward

Zajímavý, čtivý příběh. Nenudila jsem se ani chvíli. Závěr mě překvapil.

08.01.2020 5 z 5

Posvěcené zlo Posvěcené zlo Nora Roberts

Co jsem od Nory R. četla, všechno se mi líbilo, ani tato kniha nebyla vyjímkou. Tato spisovatelka má dar, čtenáře zaujmout. Smutný byl osud Joeyho. Tess mi byla sympatická i dvojice policistů. Romantika mezi Tess a Benem mi vůbec nepřekážela.

16.04.2019 5 z 5

Naděje umírá poslední Naděje umírá poslední Halina Birenbaum

Jedna z nejlepších knih, co jsem četla na téma Holocastu. A to jich nebylo málo. Doporučuji.

28.03.2019 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Divím se tak nízkému hodnocení, pro mě to tedy byla pecka. Od první stránky mě kniha držela v napětí, perfektní atmosféra mrazivé Aljašky, psychopati, nečekané rozuzlení. Nejlepší thriller za poslední dobu, co jsem četla.

26.01.2019 5 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Moje oblíbená spisovatelka, ale tentokrát dávám o jednu hvězdičku méně z důvodu zbytečně rozvleklého začátku a tak rychle uťatého konce. Jak už tady bylo napsáno, vypadá to, jak kdyby došel papír.

22.07.2018 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Nejdřív jsem sice viděla film, a ten se mi líbil, ale vůbec nevadilo, knížka je prostě knížka a musím uznat, že perfektní.

20.06.2018 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Bez slitování mně teda zklamalo. Krásná obálka, moc dobré hodnocení, zajímavá anotace , ale skutek utek. Tak jak už tu bylo napsáno, zbytečně zdlouhavé, klidně by kniha mohla mít o 200 stran méně. Četla jsem ji hodně dlouho, protože i přes autorovy pokusy o napětí, se nic se mnou nedělo, nenutilo mě to číst dál a dál. Zaujalo mě snad až posledních 100 stran. Další knihy od autora shánět nebudu.

03.04.2018 3 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Od začátku do konce napětí. Úplně jiný styl psaní, než na který jsem zvyklá, mi vyhovoval. Krátké věty ale výstižné. Krátké kapitolky, které nutí číst dál a dál. U mně nejrychleji přečtená kniha za posledních pár let. Už se těším na další díly.

26.02.2018 5 z 5

Ententýky Ententýky M. J. Arlidge

Tak toto byla jízda. Nemohla jsem se od ní odlepit. Docela nízké hodnocení tady na databzi, tak jsem od ní moc nečekala, ale byla jsem mile překvapena.

24.02.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Jak jinak než 5 hvězdiček, další napínavý díl. Hltala jsem všechny 3 díly, ale když se zamyslím, který z nich se mi líbil nejvíc, tak Kruh. Už se těším na Zkurvenej příběh.

11.10.2017 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Tak mě se tedy líbila ještě víc než Mráz. Opravdu je zajímavé, že autor dokáže udržet čtenáře v napětí na tolika stránkách, člověku je až líto i po 600 stranách, že kniha končí. Jsem z Minierova stylu psaní nadšená. Začala jsem již číst Tmu a určitě budu shánět Zkurvenej příběh.

30.09.2017 5 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Divím se, že má tato kniha tak malé hodnocení. Je sice pravda, že je trochu drsnější než ostatní autorčiny knížky, které jsem skoro všechny četla a nestalo se, že by se mi nějaká nelíbila, tato opět byla úžasná, nedalo se od ní odejít.

05.05.2017 5 z 5

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

Jako všechny od Lutze, co jsem četla, byla napínavá, čtivá, prostě spisovatel umí. Doporučuji.

24.02.2017 5 z 5

Sice nejsem na takové fantasie, ale zkusila jsem to. Musím říct, že kniha je perfektně napsaná, moc dobře se četla. Je to taková pohádka, věřím, že pro náctileté to musí být trhák.

02.02.2017 4 z 5