Marcik7 Marcik7 komentáře u knih

Žhavý hrob Žhavý hrob Yrsa Sigurðardóttir

zdlouhavé, nemělo to spád ani moc napětí, i když překvapivý konec

05.03.2018 2 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Pro mě překvapivě slušná detektivka, i když na začátku jsem se trochu ztrácela v množství postav, ale vše vynahradila zmiňovaná známá místa mého rodného města.

11.02.2018

Jiří Kodet o sobě: (... ten báječný život, plný útrap ...) Jiří Kodet o sobě: (... ten báječný život, plný útrap ...) Soňa Kodetová

Jiřího Kodeta jsem měla ráda, jeho role v Pelíškách byla excelentní, toto jsou vzpomínky jeho ženy Soni na společné roky a její podání se mi líbilo

21.01.2018

Závěje Závěje Tess Gerritsen

zhltnuto za jeden den - skvělé, napínavé, mrazivé (a to doslova)

28.12.2017

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

opravdu výborná, napínavá, přitom přehledná a uvěřitelná

25.12.2017 5 z 5

Dokud držím pohromadě Dokud držím pohromadě Marcela Mlynářová

tuhle ženskou nelze než obdivovat, i její humor se mi líbí

28.11.2017

Spi, děťátko, spi Spi, děťátko, spi Carin Gerhardsen

napínavé i když smutné, mrtvé děti nemusím, ale velmi překvapivé nitky vedoucí k rozluštění několika příběhů

19.11.2017

Žebřík ke Stvořiteli Žebřík ke Stvořiteli Roman Cílek

pan Cílek je zkušený autor, jeho detektivní příběhy jsou čtivé

14.11.2017 4 z 5

Očistím tě od hříchu Očistím tě od hříchu J. D. Robb (p)

Autorčin standard, čtivý, napínavý, prolnutí praxe zapálené nesmlouvavé policistky s obrovskou intuicí a jejího soukromí. Líbilo se mi to.

06.11.2017 4 z 5

Máma, táta, děti Máma, táta, děti Carin Gerhardsen

několik případů, které se prolínají - opravdu dobré, těším se na další dílo autorky

06.10.2017

Hostinec Hostinec Julia Stagg

moc pěkný příběh, osudy různých lidiček z francouzského venkova, velmi dobře se četla

12.09.2017

Kavárna na hlavní třídě Kavárna na hlavní třídě Melissa Hill

celkem dobře napsaný román, příběhy žen a jejich vztahy k mateřství

25.08.2017

Vír Vír Frode Granhus

napínavý příběh s překvapivým koncem, velmi jsem si čtení užívala a ráda zkusím něco jiného od tohoto autora

06.06.2017

Já a pan Jones Já a pan Jones Sue Mongredien

Román o vztazích, o překonávání překážek skutečných i fiktivních a o tom, že lidé jsou různí a mají různé starosti a problémy. Ne vždy všechno dobře dopadne jako v tomto příběhu.

22.04.2024 4 z 5

Džungle v kuchyni Džungle v kuchyni Ivanka Devátá

Trochu slabší kousek, pár receptů jako bonus pro sběratele jako jsem já.

10.04.2024 2 z 5

Živelné měňavice Živelné měňavice Petr Kopl

Komiks pro děti , který ale určitě pobaví i dospěláky - mě teda baví moc. Třeba sžíravá ironie Krákala a speciálně v tomto díle jsem se zasmála nepovedeným proměnách malé Morganky v různé známé komiksové postavičky.

12.03.2024 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Stella je mladá žena trpící Aspergrovým syndromem, což je lehčí forma autismu. Má problém se vztahy, a proto si najme Michaela, aby ji naučil, jak učinit muže šťastným - a to po všech stránkách. Byl to zajímavý náhled do života autistky a muže, který byl nucen opustit své vysněné povolání a stát se eskortem, aby uživil svou matku a sestry a splatil otcův dluh. Tento typ románu není právě můj šálek čaje, ale mělo to happy end...

27.02.2024 3 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Naprosto souhlasím s Erlif - mlácení prázdné slámy.

02.01.2022 2 z 5

Reverendova žena Reverendova žena Katherine Webb

Zápletka byla vymyšlena zajímavě, ale než jsem se k ní dobrala, musela jsem hodně odstavců jen "přeskákat". Za mě trochu lepší střed.

30.12.2021 3 z 5

Agatha Raisinová a zlý veterinář Agatha Raisinová a zlý veterinář M. C. Beaton (p)

Čekala jsem víc...

18.12.2021 3 z 5