martina1797 martina1797 komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

U téhle knihy jsem měla že začátku trošku problém se začíst, což se ale kolem třetiny změnilo. Pak už mě příběh o dvou spolubydlící, kteří se sblíží díky vzkazům, které si v bytě nechávají, začal opravdu bavit. Je to taková příjemná romantika.

25.08.2021 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Bože, tak já už nevím co psát abych se neopakovala. Bylo to skvělé, vtipné a neuvěřitelně čtivé. Rozhodně ANO!!!

09.05.2021 5 z 5

Vánoční prázdniny Vánoční prázdniny Sophie Claire

Knížku jsem koupila jako vánoční dárek a během svátků jí stihla přečíst mamka, já i babička. Naprosto pohodová oddechová četba pro vánoční období. Žádný náročný, složitý příběh, prostě taková romantická pohádka, kde od samého začátku víte jak to asi dopadne, ale vlastně to vůbec nevadí. Určitě doporučuji.

12.01.2021 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Krásná a dojemná kniha, která vtáhne do děje od první stránky. Standard této autorky, jedna z mých nejoblíbenějších...

07.04.2024 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Romantický příběh dvou mužů... No nejdřív jsem si říkala, že tenhle díl rovnou přeskočím, ale dobře jsem udělala, když jsem si ho přečetla. Opět moc pěkně a čtivě napsané. Doporučuji.

18.07.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Perfektní vánoční dárek, přečteno během jednoho dne. Moc mě bavila.

25.12.2021 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Kniha není velká rozsahem, ale hloubkou. Opravdu nádherný a smutný příběh z poválečného období o odsunu Němců. Na knížku jsem narazila náhodou a jsem moc ráda, že jsem ji přečetla. Rozhodně doporučuji...

03.10.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Další skvělý díl. Hodně citlivé. Rozhodně doporučuji a autorku si zařazuji mezi své oblíbené.

20.08.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Musím říci, že díl od dílu je to lepší a lepší. Knížku jsem si užila a místy se opravdu nahlas zasmála. Rozhodně fajn odpočinková četba.

13.08.2021 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Obdivuju schopnost Colleen Hoover okamžitě vtáhnout čtenáře do děje během prvních pár řádek. Knížka je opravdu nádherná a plná hlubokých emocí. Čte se jedním dechem. Asi už bych na to u téhle autorky měla být zvyklá, na začátku krásný román a pak nečekaný zvrat. Ale moc se mi líbí, že každá z jejích knih se věnuje i hlubším tématům. Rozhodně doporučuji přečíst.

02.04.2021 5 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Nádherná a velice smutná kniha o neuvěřitelné síle dvou žen v době druhé světové války. Opravdu silný příběh, který místy vhání slzy do očí. Pro mě určitě jeden z nejemotivnějších příběhů, jaký jsem kdy četla. Opravdu nádherná...

28.03.2021 5 z 5

Příjemná a milá knížka, děj tak nějak pomalu plyne. Z počátku jsem si nemohla zvyknout na formu jakou je kniha psaná, jsou to navazující dopisy. Ale asi od poloviny už jsem to vůbec nevnímala a soustředila se a roztomilý, romantický a místy humorný příběh.

24.03.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Uff, tak tohle rozhodně není odpočinkové čtení. Příběh silný, hodně drsný a surový. Trošku problém jsem měla se stylem, kterým je kniha napsaná.

09.03.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Moc hezký odpočinkový románek. Tahle paní autorka se stává jednou z mých oblíbených. Knížka se hezky čte, děj pěkně ubíhá. Rozhodně příjemné čtení, i když za mě Turbulence o chloupek lepší.

14.02.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Tak tohle mě hodně bavilo. Je to skvěle napsané, dobře se to čte, je tam spousta zvratů a překvapení a na začátku jsme se i od srdce zasmála. Já říkám určitě ANO.

09.02.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tato autorka prostě umí neskutečně vykreslit pocity a emoce. Ze začátku jsem myslela, že to nebude nic moc, navíc téma neplodnosti mě moc nelákalo. Ale hlavní myšlenka podle mého byla o něčem jiném. Když spolu dva otevřeně nekomunikují, dojde časem k nepochopení a odcizení. Líbilo se mi rozdělení knihy na část "tehdy" a "teď". Vidět ten rozdíl a uvědomit si, že i dokonalý pár musí na vztahu pracovat aby všechno dopadlo jak má. Za mě krásná kniha k zamyšlení...

03.02.2021 4 z 5

Čajová dívka z Kolibříkové ulice Čajová dívka z Kolibříkové ulice Lisa See

Knížka se mi líbila, i když úplné ohromení se nekonalo. Celkem dobře se čte, dozvíte se mnoho o tradicích a pěstování čaje. Příběh je místy docela náročný a jako odpočinkovou bych jí asi nedoporučila, ale za přečtení určitě stojí. Rozhodně přemýšlím o koupi jednoho čajového koláče phu eru, ať vím o jakém pokladu byla řeč...

29.01.2021 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Obě autorky mám opravdu ráda, takže jsem na tuhle knížku opravdu moc těšila. Za mě ovšem trošku zklamání, nebylo to špatné, dobře se četla, ale něco tomu chybělo.

01.08.2022 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tuto autorku si přidávám do mých top. Skvělý příběh, moc hezky se mi knížka četla. Jediné, co mi malinko vadilo, bylo hodně časté používání některých frází, zvlášť na začátku knížky. Ale to se dalo přehlédnout.

10.07.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Za mě perfektní dovolenková knížka. Děj má spád, okamžitě se dostanete do příběhu, který je čtivý. Určitě doporučuji a těším se na pokračování.

25.06.2022 5 z 5