MAU256 MAU256 komentáře u knih

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Odjet do Vegas oslavit své narozeniny, probudit se s pocitem prázdné hlavy a prstýnkem na ruce. Tak to byl úlet. Moc hezké romantické čtení z rockového prostředí, všechny účastníky jsem si oblíbila, těším se na další pokračování. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

26.07.2022 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Najdi minci, podrž ji v hrsti, a budeš mít celý den štěstí.

Cainovy oči přelétly podlahu, kde ležely mince, a pak se mi zkoumavě podíval do obličeje. "Cos to, sakra, teď udělala?"

Krásný romantický příběh sexy profesora Caina a Rachel, která se stane jeho asistentkou. Jak si osud s námi dokáže pohrát.

20.07.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Krásný romantický příběh z hudebního světa, jak je vidět, i zde je možné najít lásku, i když poznání nebylo přímo růžové. Killian - rocker, kterého milují miliony fanoušků. Libby, která se ukrývá před světem. Zamilovala jsem si oba. Jsem ráda za šťastný konec. Určitě si ještě od této autorky nějakou tu knížku přečtu, neboť se mi její psaní líbilo. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

14.06.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tohle byla krásně čtivá knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tara byla neskutečná, nechápu, jak mohla tak dlouho odolávat a Preston? Fakt bílý inkoust? Určitě si přečtu další díla této autorky. Pro uvolnění a únik od reality je tato knížka ideální řešení.

02.04.2022 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Popadnu Joshe za ruku a proplétáme se mezi oněmělými diváky ven.
"Vy neplatíte nic," usmívá se na mě pokladní. "Tedy, dámo, tohle bylo lepší než divadlo."

Romantická, oddechová, vtipná, tahle bych popsala tuto knížku. Líbilo se mi, jak Joshe bránila, když se postavila proti jeho otci. No, vyjít s takovými lidmi není jednoduché, ale najde se protějšek, který dokáže prolomit hradby.
Jsem ráda, že jsem knihu mohla přečíst, já se bavila.

08.09.2024 4 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Myslím, že když si vezmu do rukou knížku od těchto autorek, tak nemůžu sáhnout vedle. Opět se to četlo krásně. Saylor byla miláček a Maya, no tak tu bych taky nejraději poslala až na měsíc. Ale potom, co přiznala, co ji k tomu vedlo, dalo se to pochopit. A Colby, bože, myslím, že takového tatínka by brala každá holčička. No a Billie, tak tu si přeci nešlo nezamilovat. Už se těším na příběh dalšího z partičky - Holdena a jeho cestu k té "pravé". No, romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

12.07.2024 4 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Rina Kent

Ach, tak to byla zase jízda. Knížku jsem přečetla na jeden zátah, protože prostě nešla odložit, její přečtení můžu jen doporučit...

"Neumíš si představit, jak hrozně jsi mi chyběl."
"Neumíš si představit, jak hrozně moc tě miluju."
Odmlčím se a zamrkám. "Zopakuj to, prosím. Na poprvé jsem to nepobrala."
"Miluji tě, Zeldo. Jsem do tebe zamilovaný. Začalo to nejspíš ten den, kdy jsi mě objala a řekla mi, že mě nikdy nenecháš odejít. A od té doby to pouze sílilo. Možná jsem tě za to v průběhu let nenáviděl, ale nikdy jsem tě nepřestal milovat."

23.06.2024 5 z 5

Ztracena v čase Ztracena v čase Lucie Kunešová

"Čas se zastavil. Je potřeba učinit rozhodnutí," odpověděla mi. "Jaké rozhodnutí?" zmátlo mě, že po mně něco chce. "Ocitla jste se v životě jiné ženy. Nyní je čas se rozhodnout, zda tu chcete zůstat, nebo se vrátit zpět."

Jsem ráda, že jsem v databázi narazila na krásné hodnocení této knížky, a to mě přimělo si ji přečíst. Určitě doporučuji všem, kteří mají rádi historickou romantiku a cestování časem, já si to neskutečně užila. Doufám, že nás tato česká autorka překvapí další knížkou, která bude stejně čtivá...

03.06.2024 4 z 5

Kennedy Kennedy Lauren Layne

Vzal ji za bradu a zadíval se jí do očí. "Chci, abys do toho šla naplno, Kate Henleyová. Jinak to nepůjde." Samolibě se usmála. "Tak ze mě udělej Kate Dawsonovou," vyzvala ho.

Kennedy s úsměvem od ucha k uchu vstal, popadl Kate do náruče a zvedl ji ze země. Přátelé kolem nich tleskali a provolávali slávu, ale když ji znovu postavil na nohy, řekl jenom jí: "Šachmat." Vzhlédla k němu. "Vážně? Cos vyhrál?" Kennedy na ni vrhl vroucí, milující pohled. "Přece celé tvoje srdce."

A máme tu příběh posledního z "vlků z Wall Street" Kennedyho a jeho cestu k pravé lásce, kterou již jeho kamarádi Matt a Ian získali. Jako předchozí díly se mi i tento moc líbil. Pro romantické dušičky určitě doporučuji přečíst celou sérii. Škoda, že "vlků" nebylo víc...

30.05.2024 5 z 5

Setkání v soumraku Setkání v soumraku Renáta Navrátilová

Zajímavý romantický příběh s trochou duchařiny. Líbil se mi námět i jak to nakonec autorka zakončila - sice byl, jak zmiňuje v komentáři "Val", konec lehce uspěchaný, ale geniální. Jsem ráda, že jsem díky komentářům došla v knihovně do poličky, na které se tato kniha ukrývala.

12.05.2024 5 z 5

Nenávidím tě, Adame Connore Nenávidím tě, Adame Connore Ella Maise

"Přeju ti štěstí celého světa, Lucy. Přeju ti všechny úsměvy, všechen smích, všechnu lásku." Usmívala se a utírala si slzy. "Zasloužíš si toho tak moc, ty má krásná kamarádko. Zasloužíš si zažít pohádku s tím nejlepším koncem. A já jsem poctěna, že budu stát přímo vedle tebe, když si budeš brát lásku svého života."

Je to má třetí kniha od této autorky a musím říci, že všechny byly skvělé. Lucy oproti Olí byla trošku sprostší, ale jejich vzájemné kamarádství bylo dokonalé. Tajemství, které Adam Lucy prozradil, no tak to mě dostalo, asi jsem se zamilovala :-). Každopádně knížku mohu jen doporučit, to co jsem od ní očekávala jsem dostala.

31.03.2024 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

"Jsi moje," prohlásil zaníceně, "a já jsem tvůj. Nikdy nikomu ani ničemu nedovolím, aby nás rozdělil." Při jeho majetnických slovech jsem se zachvěla a přivinula se k němu. "Nikoho kromě tebe nechci." Zavřel oči, jako by se mu ulevilo, a opřel se čelem o moje. Obklopilo nás ticho, které ještě zdůrazňovalo naši blízkost, spojení i mlčenlivé sliby, které jsme dali jeden druhému.

Poslední díl série, ach jo. Absolutně všechny jsem si zamilovala, alespoň chvilku jsem se odpoutala od reality a žila s nimi jejich životy. Tentokrát jsme měli příběh Logana, který se po návratu z vězení snaží dohnat ztracený čas, nechce se však ještě vázat, takže v jeho bytě se to pěkně střídá a ten hluk? No, tak ten si jeho nová sousedka nenechá líbit, takže se z nich na nějaký čas stanou sousedé, kteří se nesnáší. Jenže nenávist je jen slabý krůček od lásky. A když do hry nečekaně přijde Maia, s jejich životy to pěkně zatočí. Takže jak myslíte, že to asi dopadne?

Celou sérii jsem si neskutečně užila, určitě mohu jen doporučit.

10.03.2024 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Jak se během několika krátkých měsíců může osamělý a zlomený člověk změnit v někoho tak ochraňovaného a plného naděje? Při pohledu na silné osobnosti, které mě obklopovaly, jsem usoudila, že je to díky nim. Vyzařuje z nich kouzlo, jímž obdarovaly Colea, a ten ho zas daroval mně.

Moc jsem se těšila na příběh Colea, bylo to úžasné čtení, jako přechozí díly. S láskou svého života, se setkal již ve svých 15 letech, jenže o tom ani jeden z nich v té době neměli ani tušení. No, osud se rozhodl, že tito dva prostě patří k sobě, takže... První setkání po letech sice neproběhlo zrovna na jedničku, ale.... Opět jsme se zde setkali s celou "jejich rodinkou", která se krásně rozrůstá. Všechny do jednoho je zbožňuji. Bylo to prostě opět úžasné počteníčko, určitě doporučuji přečíst celou sérii, už se těším na příběh Logana, takže jde se na to :-).

09.03.2024 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

King se odtáhne a zadívá se mi do očí. "Nepřipustím, abys byla v závěrečný show. V žádným případě. Probereme to s Delilou."

No, tak tohle bylo něco. Nic není tak, jak se na první pohled zdá a pokud se začtete, dáte mi za pravdu. Určitě tato kniha nebude pro každého, ale mě doslova pohltila. První díl série a musím říci, že jsem strašně zvědavá, jak bude autorka pokračovat, takže se určitě vrhám do dalšího dílu.

05.03.2024 4 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Haukr poté rozevřel dlaň a ukázal tři nádherné zlaté prsteny ve tvaru malých hadů. "Přivezl jsem je pro nás. Já ho navléknu tobě a ty potom mně." "Ráda!" Ceri se dívala, jak jí nasazuje středně velký prsten na prsteníček levé ruky, a sama mu pak navlékla ten největší. "Ale proč tři?" Haukr se usmál a pokynul na dceru. "Napadlo mě, že Jorun by měla mít také jeden, protože si vlastně bereš nás oba. Pojď, Jorun "mín", dej mi ručku."

A kvůli prstenu to celé vlastně začalo. V knížce se střídá minulost z období Vikingů se současností. Mia a Haakon, dva archeologové, kteří se snaží odkrýt příběh, jenž se odehrál v těch dávných dobách na pozemku, který Mia zdědila po své babičce.

Na knížku jsem narazila díky komentářům v Databázi knih, a jsem ráda, že jsem si ji mohla přečíst, neskutečně jsem si ji užila a už se těším na pokračování.

15.02.2024 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Taková milá romantická jednohubečka, myslím, že podobný příběh už jsem četla, ale to přeci vůbec nevadí, pro tuto chvíli to byl takový malý únik od reality všedních dní.

22.01.2024 4 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Tohle je má první kniha od této autorky a musím říci, že se mi líbila. Bylo to krásné romantické čtení z hokejového prostředí. Musím souhlasit s tím, že to na Elle Kennedy nemá, ale knížka se četla vážně dobře. Příběhů lásky k sestře nejlepšího kamaráda bylo napsáno spoustu, no a že jsou předvídatelné? Vždyť to přeci vůbec nevadí. Každá autorka má svůj styl a my s romantikou v srdci máme alespoň co číst :-). Pro odpočinek při čajíčku jsou tyto knížky jak dělané. Už se těším na pokračování, v němž bude hrát hlavní roli Owen.

09.01.2024 4 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Vanessa - kráska, která skrývá jedno velké tajemství před veřejností, která jí vnímá jen jako "Zlatokopku". Anthony - jezdec Formule 1, i on před veřejností něco tají. A co se stane, když tyto dva svede dohromady její tajemství? No a co pak, když by se na povrh dostalo i jeho? Hezká romantická oddechovka z prostředí Formule 1, ve které se hlavní postava potýká s nemalými problémy, na které se naštěstí už v dnešní době nahlíží úplně jinak. Jsem ráda, že se mi knížka dostala do rukou.

27.12.2023 4 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Krásná, čtivá, romantická pohodovka. Bianka a Zach se znají již od malička, na nějakou dobu se bohužel nevídali, a to bohužel ne jejich zásluhou. Nakonec se však vše vyřeší a dopadne tak, jak má. Autorka nezklamala.

"Fakt jsem s tím bojoval, přísahám, ale neměl jsem šanci, Boogie. Bylo to jako vzpírat se nevyhnutelnýmu. Snažit se boxovat s betonovou zdí. Přísahám na Dědoušův život, že jsem fakt neměl šanci. Přepadla mě ze zálohy, když jsem to nejmíň čekal, a totálně mi dala na prdel."

25.12.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Chelsea - dosti střelená, Damon - nevrlý boháč a mezi nimi jedna chvilka, při které vznikne Luna. Jenže tohle tajemství si Chelsea nechá pro sebe, jenže nakonec stejně musí vyjít s pravdou ven. Luna byla senzační, jejím hláškám jsem se musela smát.

05.11.2023 4 z 5