Medasek Medasek komentáře u knih

Démon z lesů Démon z lesů Leigh Bardugo

Zajímaví příběh, ale uvítala bych ho delší.

16.12.2022 5 z 5

Život svatých Život svatých Leigh Bardugo

Některé příběhy velmi dobré, ale zybtek víceméně průměr.

16.12.2022 3 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Kniha mě nebavila tolik jako předchozí. Bohužel Gregory mi moc nesedl. Jeho partnerka nebyla na tom o nic lépe. Jsem ráda však za jejich šťastný konec.

14.12.2022 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tohle se mi rozhodně líbilo mnohem více než první díl. Hrdinové byly sympatičtější a mnohem více uvěřitelnější než v prvním díle.

23.11.2022 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

(SPOILER) Tak tohle mě tolik neoslnilo. Začátek byl dobrý, ale pak to šlo pomalu, ale jistě z kopce. Allie byla skvělá a uvěřitelná. Ale s kým jsem měla problém byl Kaden. Kromě toho, že se choval jako naprostý hulvát, mi silně přišel jako manipulátor poté co Allie vyhodil z bytu. A to, že ho milovala to dělalo ještě horší.
Upřímně tak jak byl jejich vztah popsán, mi přišlo dost násilné.

14.11.2022 3 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Moje první kniha od autorky a musím říct, že se mi líbila. Postavy byly sympatické a příběh uvěřitelný. Bohužel na 5* mi tam něco chybělo.

06.11.2022 4 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Tak tohle byla jízda. Jako jedno se Sarah musí nechat a to, že její příběhy jsou fakt promyšlený. Nechápu jak tohle všechno mohla vymyslet. Jak je všechno propojený, vedlejší postavy mají fakt smysl a svět funguje i s milionem různých druhů.
A ten konec. Já se asi zblázním při čekání na další díl.

24.10.2022 5 z 5

Královský sen Královský sen Jana Hoch

Úžasná kniha. Doufám, že u nás brzo vyjde další díl, protože ten konec mě fakt odrovnal.

19.10.2022 4 z 5

Případ pohřešovaného markýze Případ pohřešovaného markýze Nancy Springer

Tak nebylo to špatné. Člověk si jenom musí připomínat pro jakou věkovou skupinu je kniha určena.

15.10.2022 4 z 5

Vášně lorda Kita Vášně lorda Kita Stephanie Laurens (p)

Mnohem lepší než první díl. Doufám, že se u nás vydají i díly se zbylými sourozenci.

14.10.2022 4 z 5

Vynález lorda Randolpha Vynález lorda Randolpha Stephanie Laurens (p)

Takový velmi průměrný příběh okořeněný vynalézáním.

10.10.2022 3 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Asi jsem se zamilovala. Takhle dobře napsanou knihu už jsem dlouho nečetla. Příběh je svižný a není v něm nouze o vtipné příhody.
Bavilo mě to snad i více než Já a ty, navždy. Nemůžu se dočkat až si přečtu i příběh Zoe.
Rozhodně knihu můžu doporučit.

04.10.2022 5 z 5

Vykoupení Malcolma Sinclaira Vykoupení Malcolma Sinclaira Stephanie Laurens (p)

Líbilo se mi to, ale je škoda, že autorka nám neřekla více o Thomasově minulosti. Povedlo se mi zjistit, že vystupoval jako padouch v jiných dvou autorčiných knížkách, které jsem bohužel ještě nečetla. A bohužel jedna z nich nevyšla v češtině.

22.09.2022 4 z 5

Jak vycvičit draka: 9.–12. díl série (box) Jak vycvičit draka: 9.–12. díl série (box) Cressida Cowell

Hezké, ale už ne tak dobré jako první díly. Ale i tak pořád můžu sérii doporučit.

16.09.2022 4 z 5

Jak bojovat s dračím hněvem Jak bojovat s dračím hněvem Cressida Cowell

Autorka ukončila sérii vcelku obstojně. Jsem ráda, že se nenaplnili mé největší obavy. Ale jsem ráda, že jsem knihy dočetla. Poslední díly byly na mě už moc zdlouhavé. Pár scén by se dalo vystřihnout a příběh by hned nabral lepší spád.

16.09.2022 4 z 5

Jak zradit dračího hrdinu Jak zradit dračího hrdinu Cressida Cowell

Bohužel se to ubírá přesně tím směr v který jsem doufala, že se to ubírat nebude. Nebudu lhát pořád se to čte dobře, ale už to není ono. To něco co jsem milovala na prvních dílech zde už nemůžu najít.

16.09.2022 3 z 5

Jak uchvátit dračí klenot Jak uchvátit dračí klenot Cressida Cowell

Zamotává se to čím dál více. Jak mě v dřívéjších knihách přišlo, že autorka nechává Škyťáka jenom vyhrávat, tak poslední dvě knihy dělá pravý opak. Nelíbí se mi kam příběh směřuje a doufám, že autorka ješté překvapí a směr se změní.

15.09.2022 4 z 5

Jak uloupit dračí meč Jak uloupit dračí meč Cressida Cowell

Kniha se pořád strašně dobře čte, ale přiznám se, že už se mi nelíbí směr jakým se příběh ubírá.

14.09.2022 4 z 5

Spletitý případ pana Montaguea Spletitý případ pana Montaguea Stephanie Laurens (p)

Tak tohle byla velmi povedená knížka. Jsem ráda, že jsem se v komentářích dozvěděla, že se jedná více o detektivní příběh než romanci a mohla tomu přizpůsobit svá očekávání.

13.09.2022 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Mnohem lepší než dva předchozí díly. První polovina knihy byla úžasná. Druhá už byla o něco horší. Přišlo mi, že se tam postavy chovají tak trochu úplně jinak než v první půlce. Těším se až si přečtu Žili Šťastně až navěky a dozvím se jestli ty diamanty nakonec Hyacint najde.

10.09.2022 4 z 5