MedvidekS MedvidekS komentáře u knih

Naděje pro Fleetwood Naděje pro Fleetwood Stacey Halls

Skvělý příběh, pro mě osobně zase něco jiného, jelikož příběhy z minulosti moc nečtu. Knížka je psaná v ich formě a děj hezky plyne. Ještě je třeba zmínit překrásnou obálku.

28.11.2021 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Diane je jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek, jelikož její knížky mají spád a vždy obsahují nějaké vážnější téma. Mlčení není výjimkou - pět *.

20.11.2021 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Jak je již zmíněno níže, autorka má velice čtivý styl psaní. Příběhy tří žen, které jsou velice lidské a uvěřitelné.

08.11.2021 4 z 5

Život na míru Život na míru Marek Rabij

Knížka je útlá, ale obsahuje alarmující informace ohledně vzniku oblečení, které většina z nás nosí…

26.09.2021 5 z 5

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Velice zajímavá knížka, určitě si z ní mnohé vezmu. Jinak souhlasím s komentáři níže, některé věci se tam stále opakují, avšak dojem z knihy mi to nezkazilo.

18.04.2021 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Tahle knížka se zařadí mezi jedny z nejlepších, co jsem kdy četla. Na to jaká je to bichle, se čte velice rychle, až mi bylo líto, že už to končí. Nejvíce mě bavily kapitoly s Puri. Velice emotivní čtení.

14.04.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Velice emotivní knížka. Plná bolavých témat, která ale bohužel nejsou v životě ojedinělá. Avšak knížka je skvělá!

04.04.2021 5 z 5

Medvěd, který nebyl Medvěd, který nebyl Frank Tashlin

Moc milý příběh, který zhltnete za pět minut :-)

07.11.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

No... To bylo zvláštní. Nejdříve mi byla většina postav nesympatická, ale postupem času děj gradoval a na konci jsem si řekla WOW, to je vlastně hustý. No a pasáže o slonech byly úžasné :-)

07.11.2020 5 z 5

Bez tebe napořád Bez tebe napořád Taylor Jenkins Reid

Začátek byl na mě extrémně růžový (asi jako obal té knížky), ale poselství knihy se mi líbilo.

31.10.2020 4 z 5

Tampa Tampa Alissa Nutting

Kontroverzní téma, proto se to dobře čte a vtáhne vás to do děje. Doporučuji přečíst doslov :-)

11.03.2018 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Skvělý skvělý skvělý :-)

24.08.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ode dneška moje oblíbená kniha! :-) Jasný, je tam hodně klišé, ale čte se to nádherně!

06.11.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knížka mě bavila od začátku do konce. Psaní formou deníku dalo příběhu překvapivé "grády". Za mě 1*

11.04.2015 5 z 5

S elegancí ježka S elegancí ježka Muriel Barbery

Kniha přečtená jedním dechem. Skvělý příběh a překvapivý konec.

24.03.2015 5 z 5

Kandidát Kandidát Lenka Pastorčáková

Nemohla jsem si vybrat lepší načasování pro čtení této knihy, než v průběhu volby nového prezidenta. Knížku jsem zhltla za dva dny, výborně napsané. Z knížky jsem měla husí kůži, protože věřím, že takto to v politice chodí. Mimochodem, líbilo se mi i umístění postavy z předchozího románu Žárlivka.

15.01.2023 5 z 5

Žárlivka Žárlivka Lenka Pastorčáková

Skvěle napsaná knížka, kde je téma žárlivost v hlavní roli.

08.01.2023 5 z 5

Když panda tančí Když panda tančí James Gould-Bourn

Nádherný a milý příběh, který se čte sám :-)

02.10.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Zhýčkaná od autorky jsem čekala nějaké wow nebo zajímavý zvrat, ale to nepřišlo. Nicméně i tak se knížka dobře čte a líbila se mi.

25.04.2022 4 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

Trošku děsivé čtení v této době…jinak naprostý souhlas s komentářem EmillyT.

03.04.2022 5 z 5