mia.com mia.com komentáře u knih

Co (ne)dělat, když jste neviditelní Co (ne)dělat, když jste neviditelní Ross Welford

Sice nejsem cílovka, ale i jako dospělou mě příběh bavil. Dobrá zápletka, sympatické postavy, slušně to odsýpalo. Takže mladším čtenářům bych určitě doporučila :)

19.07.2018 4 z 5

Dóóóst dobrej stresík Dóóóst dobrej stresík Karen McCombie

Zase další bezvadný díl, tentokrát okořeněný frantíkama a problémy v trojúhelníku Jabla-Linn-Alfie. Baví i v dospělosti :)

18.07.2018 5 z 5

Dóóóst dobrý zmatky Dóóóst dobrý zmatky Karen McCombie

Další bezva díl, baví i po letech v dospělosti :) a je bezva, že se vrátila maminka a příběhy budou zase trochu o něčem jiném.

14.07.2018 5 z 5

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Jody Revenson

Kniha je moc pěkná pro fanoušky, byla jsem nadšená. Přesto bych ale uvítala kratší popisy všem známých míst a postav a místo toho více neznámých zajímavostí z natáčení.

10.07.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý lovestory Dóóóst dobrý lovestory Karen McCombie

Další fajn díl, tentokrát plný překvapení :)

08.07.2018 5 z 5

Jako vždycky ukápla slzička...Jinak mě moc bavily výlety s myslánkou a pomalé odkrývání dílků skládačky.

03.06.2018 5 z 5

Dóóóst dobrá schíza Dóóóst dobrá schíza Karen McCombie

Tenhle díl mě těmi záhadičkami a strašením obzvlášť bavil :)

24.05.2018 4 z 5

Kdo vydrží bydlet s bohy? Kdo vydrží bydlet s bohy? Mary Maz Evans

Stejně jako první díl mě knížka mooooc bavila. Miluju postavy a celý ten svět, je to prostě božimba. Těším se na další díly! :)

23.05.2018 5 z 5

Dóóóst dobrej vopruz Dóóóst dobrej vopruz Karen McCombie

Musim vyjádřit díky za své příbuzenstvo. Nad těmi čtyřmi burany se mi celou dobu otvírala kudla v kapse. Fuj fuj fuj.

20.05.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý mejdlo Dóóóst dobrý mejdlo Karen McCombie

Další bezva příběh pro puberťajdy. I když Alin svět mám ráda i jako dospělá :)

15.05.2018 4 z 5

Národ Národ Terry Pratchett

Dlaší krásné dílo. Ani vlastně nemám co dodat :)

27.04.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý šoky Dóóóst dobrý šoky Karen McCombie

Zase další bezva díl. Baví mě i v dospělosti :)

22.03.2018 5 z 5

Kdo pustil ty bohy?! Kdo pustil ty bohy?! Mary Maz Evans

Ačkoliv nejsem cílovka, Elliotův svět plný bohů, jsem si neskonale oblíbila! Parádní postavy, superní svět, svižný příběh. Určitě sáhnu po dalších dílech!

21.03.2018 5 z 5

Žofka Žofka Miloš Macourek

Další z nesmrtelných oblíbených příběhů vedle Macha a Šebestové :)

20.03.2018 5 z 5

Žofka ředitelkou ZOO Žofka ředitelkou ZOO Miloš Macourek

Další z nesmrtelných oblíbených příběhů vedle Macha a Šebestové :)

20.03.2018 5 z 5

Dóóóst dobrý úlety Dóóóst dobrý úlety Karen McCombie

Další bezva díl, stále baví i v dospělosti :)

18.03.2018 4 z 5

Dlouhá válka Dlouhá válka Terry Pratchett

První díl se mi líbil více, protože byl dobrodružnější a ne tak drsný, ale i tento byl zajímavý. Škoda, že se už nedočkáme dalšího :(

11.03.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý kámoši Dóóóst dobrý kámoši Karen McCombie

Jako vždy, další bezva díl, který mě bavil v pubertě i teď v dospělosti. Ráda se vracím do tohoto světa :)

21.02.2018 4 z 5

Dóóóst dobrá ségra Dóóóst dobrá ségra Karen McCombie

Další bezva díl. Čtení mě bavilo v pubertě stejně jako teď v dospělosti :)

18.02.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

Druhy povedeny dil. Cte se sam :) milovala jsem jako mensi i ted jako dospelou me to bavi :D

15.02.2018 4 z 5