Modrina Modrina komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Byla to první Nesbovka, kterou jsem četla. Trochu to drhlo, ale přečetla jsem to. Nicméně další knížky tohoto autora jsou lepší.

14.05.2014 3 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Knížku jsem dostala, aniž bych tušila, o co se jedná. A velmi mě zaujala, nic podobného jsem asi nikdy nečetla. Asi by to měla být povinná četba..

14.05.2014 5 z 5

Miluju Skandinávii, takže byla jen otázka času, kdy se dostanu i k její literatuře. O téhle knížce bylo už napsáno všechno, takže já se jen hlásím do tábora těch, kdo byli Alanem a jeho životem nadšeni. :) "Nikdy nesoupeř se Švédem v pití, pokud nejsi Fin, nebo aspoň Rus." :)

Zátiší Zátiší Louise Penny

Z téhle knížky na všechny strany dýchá klasika. I když já jsem spíš než Agathu Christie viděla Vraždy v Midsomeru. :) Trochu jsem se bála zklamání, četla jsem příliš mnoho chvály, ale knížku jsem přečetla jedním dechem a byla jsem velmi spokojená. Mám jen velmi drobnou výhradu - postava agentky Nicholové mi přišla zbytečná. Ale kdoví, třeba bude mít v dalších dílech stěžejní úlohu. :)

Máte-li rádi milé, klasické detektivky - neváhejte.