mrnka.t mrnka.t komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Jedním slovem - nádhera.

12.06.2024 5 z 5

Převozník Převozník Justin Cronin

Při čtení jsem byl v neustálém napětí a říkal jsem si co se to sakra děje a v co to vyplyne. Nakonec jsem byl překvapen, čekal jsem něco jiného, ale tohle bylo ještě lepší. Doporučuju.

08.06.2024 5 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Epesní zakončení trilogie, zanechalo to ve mě velmi silný pocit. Příběh Amy a její Dvanáctky je nezapomenutelný. Těžko se mi po přečtení poslední strany s knihou a celým příběhem loučilo. Bravo

04.04.2020 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Znovu napínavé Langdonovo dobrodružství, které čtenáře vtáhne a má spád. I když trochu prediktivní od určité části a musím uznat, že mě konec knihy trochu zklamal, odhalení dvou zásadních otázek, zas až taková bomba nebyla.

29.03.2020 3 z 5

Clariel Clariel Garth Nix

Skvělý návrat do Starého království, hořkosladký konec a Mackova přítomnost zahřeje u srdce.

22.03.2020 5 z 5

Bronzový klíč Bronzový klíč Holly Black

Kniha měla neuvěřitelný spád, četla se na jeden nádech. A ten konec - proste chaos!

11.01.2019 5 z 5

Oltář ztraceného ráje Oltář ztraceného ráje James Rollins (p)

Rollins opět nezklamal! Super příběh.

28.02.2016 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Prostě pecka!

21.07.2015 5 z 5

Myslel jsem si, že Sirotčinec bude úplně o něčem jiném, že se budu při čtení bát, očekával jsem takové to tajemno, napětí, divné události a podivnosti odehrávající se v sirotčinci, ale zmýlil jsem se. Začátek knihy velmi slibný, i odjezd na ostrov a jeho zkoumání, ale ten konec a co se z toho všechno vyklubalo mi připadalo trošku divné, očekával jsem víc. Ale je to přece fantasy, tak budiž. Pokračování si určitě přečtu, protože jsem zvědavý jak to dopadne.

02.01.2015 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Pěkně čtivá a napínavá knížka, jsem rád, že jsem ji přečetl dřív než jsem viděl film. Kdyby to bylo naopak ani bych si ji nepřečetl.

29.12.2014 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Prostě nádherné čtení!

17.08.2014 5 z 5

Poslední cesta do podzemí Poslední cesta do podzemí Roderick Gordon

Vůbec by mě nenapadlo, že celá série skončí takhle. To s tou planetou bylo už trochu moc, ale budiž. Není to klasický happyend a to oceňuju.

04.08.2014 5 z 5

Spojenectví Spojenectví Mark Frost

Druhý díl mě nenadchl tak jako ten první, závěr byl super. Těším se na další díl.

24.07.2014 4 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Skvělé, četl jsem ji po druhé a přečtu znovu ;)

09.07.2014 5 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

No, kniha se dobře přečetla, ale nebyla zas až tak napínavá jak bych čekal, celkem vzato se tam nic pořádného nedělo.

08.06.2014 2 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Dobře promyšlené, napínavé. Je to podle mě však nejslabší článek série s Robertem Langdonem.

16.03.2014 4 z 5

Temná odhalení Temná odhalení Duane Swierczynski

Znovu velmi napínavý a promyšlený příběh. Avšak tuto část trilogie o Stevu Darkovi hodnotím jako nejslabší, čekal jsem nějaké "epičtější" zakončení.

21.02.2014 4 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Kniha se mi dobře četla, je velmi čtivá, vtáhne do děje. Akorát je tam trochu moc nadpřirozených bytostí, až jsem si u některých říkal co tam vůbec dělají.

19.02.2014 4 z 5

Jiskra Jiskra Amy Kathleen Ryan

Právě jsem knihu dočetl a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Příběh je neuvěřitelně poutavý a čte se jedním dechem. Postavy jsou charakterově velmi zajímavé. Těším se jak to celé dopadne!

18.11.2013 5 z 5