narisa narisa komentáře u knih

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Kniha se mi moc líbila. Hlavně hlavní hrdina. Super oddechovka:). Těším se a doufám v další knihy ze série.

19.05.2020 5 z 5

Posvätný pokoj Posvätný pokoj Audrey Carlan

Kniha se mi moc líbila. Skvělá oddechovka. Také bych s manželem potřebovala chodit na takové kurzy :).

19.05.2020 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Carol Devine

No Bram byl vážně něžná duše :). Moc pěkné oddechové čtení :)

18.05.2020 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Tak další skvělá kniha. Druhý díl je super :). Chladný i Kinga jsou zpět a Radek a Zuza jsou také super. Fakt úžasná kniha a série. Chytla mě tak, že jsem nebyla schopna přestat číst. Radek je fakt machr. A ikdyž jsou hlavní hrdinové fakt drsný, tak jsou zároveň úžasní. Moc se těším na Radkova bráchu a Lukašovu ségru :).

06.05.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Tak to byla vážně paráda. Kniha se mi moc líbila, postavy byly sympatické, a ikdyž se pan prokurátor někdy choval jako D****, tak jsem si ho moc oblíbila. Rychle se vrhnu na druhý díl a budu doufat, že to bude také taková jízda :).

05.05.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Tak to byla pecka. Opravdu jsem se nasmála a Saša byl vážě sladký a úžasný. Úžasná oddechovka. Po Kultim je to druhá kniha od této autorky, co jsem četla a mám pocit, že se ve svých knihách nějak fixuje na vyprazdňování, bylo to tam snad stokrát. Podle mě je tato kniha Kulti v bleděmodrém, jen Saša je suprový sedmadvacetiletý kluk, kdežto Kulti byl devětatřicetiletý mrzout :), ale také úžasný. Autorka asi vážně miluje fotbal, fotbalisty a u žen dává přednost mužským kamarádům, protože se to objevuje v obou knihách. Vážně super čtení :).

04.05.2020 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Další super pokračování skvělé série :).

28.04.2020 5 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Tento díl zbožňuju :). Je fakt super. Peyton a Novo jsou skvělý pár :).

28.04.2020 5 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Další super díl. I když od Boona jsem čekala trochu něco jiného, i tak super :)

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

Super pohodové čtení.

23.04.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Paráda :). Kniha se mi moc líbila, ze začátku jsem se hodně nasmála, pak kniha zvolnila a plynula v poklidné romantice. Bruce se mi moc líbil, byl vážně sladký. Nataša byla také skvělá a byla jsem ráda, že nedošlo k nějakým extra velkým zvratům. Opravdu velmi pohodová záležitost :).

21.04.2020 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Eric a Teo jsou vážně super a moc se mi líbí, jak Eric Tea miluje. Opravdu kouzelný příběh. I když první díl byl lepší, tento se mi také moc líbil, protože byl o nich :). Tak 4,5*.

06.03.2020 5 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Parádní kniha :). Opravdu moc hezký příběh a Uwe byl miliónový :):):).

05.03.2020 5 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Za mě paráda. Moc a moc se mi to líbilo :). Tedy hlavně začátek, když ještě Teo nevěděl, jak to Eric myslí. Opravdu krásný romantický příběh.

05.03.2020 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Paráda, další super román od mé oblíbené autorky. Rozhodně ho budu řadit k mým nej :).

27.01.2020 5 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Sandra Brown

Tak tedy Griffovi jsem fandila, ale bylo to takové zdlouhavé, chyběl mi větší spád. A také konec nebyl tak moc překvapivý. Příběh pěkný, ale Sandra má i lepší. Mezi mé nej od této autorky se tato kniha nedostane

27.01.2020 4 z 5

Vynález lorda Randolpha Vynález lorda Randolpha Stephanie Laurens (p)

Tak byla to opravdu jedna ze slabších knih od této autorky. Nepotěší, neurazí. Hlavní hrdinové mě moc neoslovili. Dala bych 3*, ale dávám tak 3,5* a to hlavně za Mayhewa. Ten se mi moc líbil a jsem ráda, že to s ním dobře dopadlo :).

20.01.2020 3 z 5

V područí lásky V područí lásky Stephanie Laurens (p)

Tak poslední díl klubu Bastion a bylo to super. Musím říci, že spolu se sérií Černá kobra je tato série mnohem lepší než většina Cynsterových. Také mi v tomto díle chyběla reakce členů klubu na to, kým je Dalziel. Nechápu, proč to tam autorka nedala. Jinak na Royce jsem se moc těšila a čekala jsem, že kniha bude velice napínavá. No, to jsem se spletla, ale Royce a jeho romantická stránka mi to velice dobře kompenzovali :). A Minerva byla také velice sympatická. Moc pěkné zakončení této skvělé série.

Pokud chcete někdo číst tuto autorku, doporučuji číst knihy popořadě:
Klub Bastion
Prvních šest knih rodu Cynsterových
Černá kobra
Zbytek knih z rodu Cynsterových

15.01.2020 5 z 5

Na prahu touhy Na prahu touhy Stephanie Laurens (p)

Moc pěkný příběh, chvílemi opravdu napínavý. Jen Leticia mi úplně nesedla.

15.01.2020 5 z 5

K zbláznění K zbláznění Stephanie Laurens (p)

Trošku slabší než předchozí díl, ale i tak pěkné romantické čtení. Jen méně akce a zdlouhavější...

09.01.2020 4 z 5