NelaMaty NelaMaty komentáře u knih

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart (p)

Celkově se mi kniha líbila, ale souhlasím, že byla trochu zbytečně zdlouhavá, proto dávám hvězdičku dolů.

12.12.2022 4 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Musím dát dolů jednu hvězdičku a to za konec knihy. Myslím, že bych ho napsala líp, ale je pravda, že byl opravdu nepředvídatelný.

24.11.2022 4 z 5

Bílá tma Bílá tma Danielle Girard

Zbytečně překombinované, občas jsem se ztrácela v postavách. Kniha se četla dobře, ale byla to docela nuda, včetně konce.

20.11.2022 3 z 5

Erotické romány nejsou zrovna můj šálek kávy, ale tohle mě prostě bavilo. Každý měsíc jiný příběh plný emocí. Konec dojemný. Asi budu muset přečíst i další díly, protože přeci potřebuju vědět jestli nakonec, po tom všem, použije klíč co dostala od Wese.

07.11.2022 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Asi nenacházím ani slova, kterými knihu popsat. Famózní čtení!!!!

01.11.2022 5 z 5

Volným pádem Volným pádem Markéta Harasimová

Dokonalý a opravdu silný příběh ženy, která padne až na samé dno. První kniha od této autorky a jsem z ní úplně unešená, Určitě si přečtu i další knihy.

26.10.2022 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Další skvělá kniha této autorky. Já jsem byla nadšená. Po celou dobu se velmi dobře četla, byla napínavá a poslední věta neměla chybu, čekala jsem kdy to přijde. Ke kartářce radši nikdy nepůjdu :-D

21.10.2022 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Nová autorka, kterou jsem po přečtení knihy zařadila mezi své oblíbené. Za mě perfektní dílo - čtivé, napínavé do poslední stránky a ten konec...

13.10.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Úplně nevím, co mám na knihu říct. Jelikož jsem jako první četla knihu Dívka ve vlaku, která mě osobně uchvátila, čekám od každé další autorčiny knihy asi moc. A následně u mě dochází ke zklamání. Kniha celkově nebyla vůbec špatná, ale měla být prostě lepší :-D.

16.09.2022 4 z 5

Rok v ráji Rok v ráji Sarah Goodwin

Takové hororové, více než rok dlouhé ,,Kdo přežije". Bez finanční výhry na konci. :-D
Skvělé čtení.

15.08.2022 5 z 5

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

Jednoduché, rychle plynoucí, oddychové. Vraha jsem uhodla hned na začátku, ale přesto jsem si knihu užila až do konce.

22.06.2022 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Tak moc jsem chtěla vědět, proč odešel. Co tak hrozného udělala? Neskutečně napínavé, stránka po stránce. Za mě asi nejlepší knížka od něho. Konec mě úplně dostal, prostě úžasný, bomba, pecka.

02.06.2022 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Další skvělá kniha od tohoto autora. Už mi chybí od něho jenom kniha "Když si odešel". A pak už se jen těšit, čím mě překvapí příště. Námět s DNA a nalezení ideálního partnera je velmi originální a perfektní k zamyšlení. Věřím, že bych se taky přihlásila. :-D

24.05.2022 5 z 5

Staré křivdy Staré křivdy John Marrs

Tento autor mě uchvátil knihou Pasažéři.
Ale tohle byla opravdu pecka. Postupně jsem na střídačku nesnášela Ninu, Maggie, Ninu a tak dokola. A konec? Za mě nečekaný. Výborně čtivé po celou dobu. Autora řadím mezi své oblíbené. Těším se na další knihu.

15.05.2022 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Moje první kniha od této autorky a moc jsem si ji užila. Konec byl předvídatelný, ale to mi vůbec nevadilo. Kniha se naprosto hodila do výzvy: kniha s tématem nešťastné lásky. Myslím, že ani jedna z pěti nebyla šťastná. Určitě sáhnu po další knize této autorky.

14.03.2022 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Opravdu povedený námět. Celkově byla kniha super a těším se na další knihu. Evě jsem přála lepší osud.

03.03.2022 5 z 5

Kočičí kavárna Kočičí kavárna Charlie Jonas

Krásná oddechová knížka. Pro milovníky koček, sladkých zákusků a kávy jako stvořená.

23.02.2022 5 z 5

Jako milovnice Harryho Pottera se mi pokračování moc líbilo a určitě by stálo za to ho zfilmovat :-)

21.02.2022 4 z 5

Přímo před očima Přímo před očima Jack Jordan

Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala mě. Čtivá a napínavá. Lisa mi lezla krkem celou dobu. Pěkně nesympatická postava. Naomi zase byla nesmrtelná. Ale celkově moc povedené čtení.

31.01.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery