NelaMaty NelaMaty komentáře u knih

Pasažéři Pasažéři John Marrs

První kniha, kterou jsem od tohoto autora četla a už se chystám na další. Za mě skvělý nápad na zamyšlení. Kombinace thrilleru a lehkého scifi mě naprosto dostala.

12.01.2022 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Celá kniha byla super, moc dobře se četla, ale posledních 30
stran, to teprve byla jízda.

12.01.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Naprosto skvělé! Moc dobře se četla, dej krásně utíkal.Užila jsem si ji stejně, jako knihu Ta přede mnou.

30.10.2021 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Druhá kniha od této autorky. Kniha Duch domu Ashburnů se mi líbila víc, proto dávám hvězdičku dolů.

01.10.2021 4 z 5

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Čim víc to bylo zamotané, tím víc jsem četla. Potřebovala jsem vědět jak to dopadne. Hvězdičku dolů dávám za trochu nezajímavý začátek.

10.09.2021 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi líbila a dobře se četla. Erika Fosterová mi byla ze začátku nesympatická, ale ke konci se to trochu zlepšilo. Snad si k ní najdu cestu v další knize.

23.08.2021 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Naprosto skvělá kniha!

15.08.2021 5 z 5

Pacient Pacient Jasper DeWitt

Takto psaný téměř hororový příběh jsem ještě nečetla a musím napsat, že se mi opravdu líbil. Kniha skvěle překvapila.

12.08.2021 5 z 5

Z temnoty Z temnoty Tina Nash

Knihu jsem musela často odložit a uklidnit se, zpracovat opravdu silné emoce. O takto brutálním násilí na ženě jsem neslyšela. Oceňuji zejména čtivost knihy, přečtena jedním dechem.

08.08.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Jako vždy úžasná!

22.07.2021 5 z 5

Srdcová královna Srdcová královna Kimmery Martin

Děj nezajímavý, žádné vyvrcholení příběhu. Čekala jsem, že alespoň konec se trochu rozjede a nic. Ale do čtenářské výzvy super! :-D

23.06.2021 2 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Občas zbytečně zdlouhavé popisování. Myslím, že by kniha mohla být klidně kratší. Konec trochu predvídatelný, ale alespoň ten měl rychlý spád. Těžké hodnocení.

14.05.2021 3 z 5

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

Krásná kniha na jejímž konci mě ukápla slza. Hlavní hrdince jsem kapku štěstí přála již od první poloviny knihy a jsem ráda, že se jí nakonec dočkala.

03.04.2021 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Výborná kniha. Moc se mi líbila, skvěle se četla, zejména konec knihy. Ten jsem teda přímo hltala. Připomněla mi knihu Za zavřenými dveřmi.

14.03.2021 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Opravdový zážitek!! Skvělá kniha, která vás nepustí. Odpustit nebo neodpustit......?Autorka má moje velké sympatie a těším se na její další knihu.

08.03.2021 5 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Skvělá kniha s ještě lepším koncem. Přečtena doslova na jeden nádech v rekordním čase, protože jsem ji prostě nemohla odložit. Na knize miluju, když konec dokáže vyrazit dech a to se stalo.

05.03.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M. W. Craven

Mě osobně se víc líbila kniha Loutkové divadlo. I když Černé léto se taky četlo dobře, tak jsem se prostě nemohla začíst. Proto dávám hvězdičku dolů.

04.03.2021 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Kniha mě chytla hned po prvních pár stránkách a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hlavní postavy jsem si brzo oblíbila. Napínavá a nepředvídatelná, až do samého konce. A konec... tak to byla jízda. Otevírám knihu Černé léto a doufám, že ji dám brzo také plný počet hvězdiček.

15.02.2021 5 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Krásný příběh, plný emocí a lásky. Moc hezky se kniha četla. Za mě tedy nemůžu jinak než dát plný počet.

03.02.2021 5 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Hezké, pohodové čtení. Konec jsme tušila docela brzo. I tak jsem se na něho těšila, byl dobře zpracovaný:-)

31.01.2021 4 z 5